60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Vaaay helal olsunn sinem çok iyi gidiyorsunn maşallaaaahh

10 günde 5 kilooo muuuu vayy bee nasıl yaptın bunuu bizede biraz tavsiyede bulunsana canımmm

Cok gecmis olsun canim. Aynen dis agrisi cok fena. Kuzum kucuk bebeklerimiz nasil dayaniyorlar o agriya

Slm adasim.
Evet hatirliyorum eskiden de diyordun hergun tartiliyorum diye. Amacok guzel vermissin masallah.
Aslinda cok iyi fikir ogleden sonralari cay kahve sut ve kapanis yogurt su 10 gun bitsin. Aklimda olsun kesin ise yarar bu yontwmin gerci yaramis da zaten.
Somon yiyoruz canim yag yakimini hizlandirdigi icin.
Ins 10 gun bu hafta persembe bitiyor. Cu.aya tartilacagiz sabahtan. Bakalim ben mi yosaarkadasim mi fazla yuzde kaybetmis

Masallah canim. Su 65i ve asagini ins ben de gorurum.

Çok birşey yaptığım söylenemez akşam 6dan sonra birşey yememeye çalıştım ekmek yemedim bol su içtim başka birşeye dikkat edemedim haftada birgün cipsimi yine yedim kolamı yine içtim bırakamıyorum tamamen. Bunların dışında yaptığım sabah uyandığım zaman sade Türk kahvesi içiyorum. Ben bu kış yani kasımdan Nisana kadar 57den 71 çıktım o yüzden hızlı gittiğini düşünüyorum

Tabiki dedigin gibi yeni alinmis bir kilo daha cabuk gider ama masallah cok guzel vermissin canim

Merhabalar
Önce hepimizin anneler gününü kutluyorum
Beni de aranıza alır mısınız
66 kiloyum
Bir çocuğum var çalışıyorum
Ve 3 antidepresan ilacı alıyorum
İlacı kullanmaya başlayalı 3 ay oldu gün içerisinde değil ama akşamları dolaba gidip ne gördüysem yeme isteği duyuyorum
Eşim ek iş yaptığı için çok geç saatlerde eve geliyor spor imkanı pek olmuyor
Çocuk peşinde koşturmaca halindeyim
Diyet kültürü YÖK bende
Sağlıklı beslendiğimi de düşünmüyorum
Çikolata çok severim
Çocuk uyudu bende uyuyayım demiyorum diyemiyorum
Hantal ve ağır kanlı biri de değilim
zayıflamak sıkılaşmak istiyorum

Merhaba canım hoşgeldin aramızaa... Kendi deneyimimden sana biraz bahsetmek istiyorum yardımcı olmasını ümit ederek. Bende gündüzleri gayet iki lokmayla geçirip akşam yemeğinden sonra cozutan evde ne olursa mideye indiren biriydim. Düşün yani akşam yemeği yiyodum ardından yarım saat geçmesine rağmen kendimi buzdolabının yada abur cuburların olduğu dolabın karşısında buluyodum. ama çok şükür ki bu halim geçmişte kaldı. bunu nasıl yaptım peki ona geleyim sağlam bir sabah kahvaltısıyla , işlenmiş gıdalardan uzak durmakla, bol su içmekle... ilk başlar biraz zorlar her zaman ama zamannla bunu hayat tarzı haline getirebilmek senin elinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…