60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar nasılsınız? Ohh ya buluşmalar olmuş galiba, keşke biz de katılabileydik :eğlence:

Ben son zamanlarda pek bir şey yazamadım ama takip ediyorum yazılanları, FitFiliz FitFiliz un dediği gibi akşam aç yatmak en güzeli, onu yapmaya çalışıyorum 1-2 gündür, geçen haftadan özet çıkartırsam haftalık: yürüyüşlerimi yaptım, yediklerime de dikkat edebildiğim kadar ettim arada edemedim bakalım yarın tartılar nasıl çıkacak, güzel olsun inşallah amin:eek:

Kızlar nasılsınız? Ohh ya buluşmalar olmuş galiba, keşke biz de katılabileydik :eğlence:

Ben son zamanlarda pek bir şey yazamadım ama takip ediyorum yazılanları, FitFiliz FitFiliz un dediği gibi akşam aç yatmak en güzeli, onu yapmaya çalışıyorum 1-2 gündür, geçen haftadan özet çıkartırsam haftalık: yürüyüşlerimi yaptım, yediklerime de dikkat edebildiğim kadar ettim arada edemedim bakalım yarın tartılar nasıl çıkacak, güzel olsun inşallah amin:eek:
Ben bu akşam ceza verdim kendime kahvaltıda arkadaştaydım 2 küçük sigara böreği çeyrek simit yedim :kızgın: akşamı sadece yoğurtla kapattım :işsiz: anlıcanız ben bu gecee baya bi aç yatıcam :KK70: uyuyabilirsem ne alaaa :KK70:

Ay bende bugun cok dengesiz beslendim. Hatta beslenmedim :) sabah doktor isim oldugu için anca 10bucukta dun yaptığım kurabiyeden 2 tane yedim. Sonra bulusma esnasinda bir kahve 7bucukta da 2 kucuk dolma :) butun menu bu. Iyi mi kotu mu bilemedim
evet çok bi beslenme gibi olmamış :)) ama boşver benimkinden iyidirr heralde senin yaptığınn :KK70:

Günaydın hanımlar. Düzenli egzersiz yapıyorum uzun süreli değil ama düzenli. Vücudumda belirgin değişimler başladı ama kilom daha fazla. Bu sabah 62.6 çıktım tartıda. Bir buçuk kilo ancak vermişim totalde. Ama incelme var. Sanırım doğru yoldayım. Diyet değil de beslenme tarzımı değiştirdim her şeyden azar azar yiyorum ara öğünde tarçınlı süt içiyorum. İcmezsem çok acıkıyorum ve kötü oluyorum onu fark ettim tarçınlı süt yeme istegimi bastırıyor. Bazen uyumadan iki- üç saat önce de içtiğim oluyor sabah daha iyi uyanıyorum sanki o zaman. Ama fark ettim ki artık aç uyanmiyorum. Çabuk doyuyorum. Sanırım midem küçüldü. Önceden eşimle aynı miktarda yerdim şimdi yarısından azı bile beni kesiyor. Bu arada egzersiz çok zevkli bir şey insan terleyince ne rahatliyor öyle.

Merhaba arkadaslar, yogunum yazamiyorum ama okumaya calisiyorum.
-500 gr vermisim 63,9 kg oldum
Düzenli leslie yapiyorum sabah ve aksam, karin egzersizide yapiyorum kilo olarak ve görsel cok degisim oldu. Simdiden kilo veren arkadaslari tebrik ediyorum.

Günaydın hanımlar. Düzenli egzersiz yapıyorum uzun süreli değil ama düzenli. Vücudumda belirgin değişimler başladı ama kilom daha fazla. Bu sabah 62.6 çıktım tartıda. Bir buçuk kilo ancak vermişim totalde. Ama incelme var. Sanırım doğru yoldayım. Diyet değil de beslenme tarzımı değiştirdim her şeyden azar azar yiyorum ara öğünde tarçınlı süt içiyorum. İcmezsem çok acıkıyorum ve kötü oluyorum onu fark ettim tarçınlı süt yeme istegimi bastırıyor. Bazen uyumadan iki- üç saat önce de içtiğim oluyor sabah daha iyi uyanıyorum sanki o zaman. Ama fark ettim ki artık aç uyanmiyorum. Çabuk doyuyorum. Sanırım midem küçüldü. Önceden eşimle aynı miktarda yerdim şimdi yarısından azı bile beni kesiyor. Bu arada egzersiz çok zevkli bir şey insan terleyince ne rahatliyor öyle.
Kilonuzdaki degisiklige cok takilmayin az oldu diye. Sporla birlikte diyet yuruttugunuzde yagdan gidip kastan agirlasabiliyorsunuz. Saglikli bir durum. İstediğiniz olcuye ulastiktan sonra kiloyu dert etmeyin.

Kilonuzdaki degisiklige cok takilmayin az oldu diye. Sporla birlikte diyet yuruttugunuzde yagdan gidip kastan agirlasabiliyorsunuz. Saglikli bir durum. İstediğiniz olcuye ulastiktan sonra kiloyu dert etmeyin.
Ben de öyle düşünüyorum. Gözle görülür değişim olmasa dert ederdim ama fark var. Ayıptır söylemesi selülitlerim bile azalmış:KK48:

Ayy valla ben çok sıkıldım şu tartıda doğru düzgün bi eksi göremiyorum :mad: tamam aynada bi fark görüyorum o hoşuma gidiyor ama tartıda eksi görsem biraz daha motive olurum ama böle 200 grla falan olcak şey değil benim yaptığımı yapanlar en az 500 eksi görüyolar bu da canımı sıkıyor yanii bugünde 66.2 çıktım :kızgın:

Ayy valla ben çok sıkıldım şu tartıda doğru düzgün bi eksi göremiyorum :mad: tamam aynada bi fark görüyorum o hoşuma gidiyor ama tartıda eksi görsem biraz daha motive olurum ama böle 200 grla falan olcak şey değil benim yaptığımı yapanlar en az 500 eksi görüyolar bu da canımı sıkıyor yanii bugünde 66.2 çıktım :kızgın:
burcucum bu haftalik ben de az vermisim ama diger haftalar iyiydi en azindan. Sen gercekten gram gram veriyorsan bence bir kan tahlili yaptir. degerlerinin birinde sorun vardir belki. örnegin demir ve d vitamini eksik olanlar kolay kilo veremiyor. vazgecme ama olur mu :KK36:

Kızlar adana gelinleri 1. Geleneksel toplantımızı yaptık :) diyet ve kilo verme konulari dışında ne varsa konuştuk :) mutluyuz. Sizleri de bekleriz efendimmm

daha kalabalık olduğmuz bir bulusmada artık foto :) cok keyıflıydı :)
sevindim bulusmanizin güzel geçmesine :KK54: zaten burdaki herkes tam kafa dengi bence. keske uygun olsa da hepbirlikte toplansak ( gün yapsak mesela diyet yemeklerden :KK76:)
fotografi zayiflayinca çektirelim, bu halimle fotograflarimi da begenmiyorum. ya da hep omuz üstü :KK70:

Kızlar selamlar, verenlere tebrikler, ben sabah tartıda 61.2 çıktım bu seferde burada takılıcam biraz galiba :KK43: ama regl olucam biraz ondan şişliğimde olabilir gibime geliyor, bakalım haftaya neler olacak :KK43:

79DE83F3-FAB2-4A8E-B08B-DE2C895B67DA.jpeg

burcucum bu haftalik ben de az vermisim ama diger haftalar iyiydi en azindan. Sen gercekten gram gram veriyorsan bence bir kan tahlili yaptir. degerlerinin birinde sorun vardir belki. örnegin demir ve d vitamini eksik olanlar kolay kilo veremiyor. vazgecme ama olur mu :KK36:
Geçen sene vardı demir ekskliği ilaç vermişti doktor ama çok düzenli kullandım diyemicem .aynen benim bi tahlil yaptırmam şart oldu var çünkü bi anormallik :işsiz:

Minnoslar ben bugun 1 lahmacun yedim ama 10 km yurumusm 1 saat de pilates yapmistm umarm yakmismdr. Ama tartida benim de 63 lerden 64 lere ckti yine aldirmamya clsiorm :ıslık:
Normalde sabah uyanınca bir şey yiyip içmeden tartilmak gerekir derler. Akşam tartildiysan hemen sindirilmemiş olabilir. Ama iyi hareket etmişsin bence.

X