60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Çocukla evle ilgilenip bu işlere odaklanmak çok zor ya allah yardımcınız olsun. Benim hiç öyle dertlerim yok bana bile nası zor geliyorsa yanmıştım :KK42:
Çocukla zaman gecireceksem ev ikinci planda kalır. Hiç kendimi kasamam. Yenecek yemek varsa yeter. Çocuk zaten ortalığı dağıtıp duruyor. Nasıl kilo aldım onu da anlamadım.

selam kızlar, benim eşim de ayni dediginiz gibi. ev abur cubur dolu üstüne çeşitli pastanelerden alinmiş tatlilar. başım belada yani :KK43: evin dolaplarini bi görseniz nelere dayaniyorsun diye madalya takarsiniz bana :KK76:
hayir konusuyorum ama saglikli yasama gayreti de yok, bunlari yiyen ölüyo da yemeyen ölmüyor mu diyor. en üzüldüğüm nokta da çocuklari da tatlici yapti. abur cubur istiyorlar görünce haliyle. bense onlari olabildiğince uzak tutma derdindeyim. neyse, yaramı deştiniz muzdaribim bu konuda :KK12:
öteyandan, bugün dünün acısını çıkartıyorum. aksam yemegimde salatalikli yogurt var üstüne de jogging :KK54:
cumaya göre 600gr artidayim haftabasinda bu artidan kurtulup haftasonuna dogru biraz daha eksilirim diye umuyorum.
(unutmadan, kizlar sizin isimler neydi, hitap etmek adina soruyorum:KK66:)
sinem ben :)

Arada mesela hafta 2 kere diyetisyenler bile veriyor dondurma :KK66: Bence tatli olarak en masumlarindan biri

sade dondurmaların içinde glukoz, meyvelilerin içinde glukoz fruktoz şekeri var. onlara dikkat edin bence. masun görünüyor ama o kadar masum değil.
7
Dondurmalarda yag oranı da yüksek. Sutte %3 yag varsa algidalarda %16 %19 atasi olabiliyor. Birde normal yag değil icersimde palm yagi var. Yani en kotu yağ vucuttan atılması en zor olanı. Yerken dusunmek gerekiyor.

Tukettigim gidalarin iceriklerine bakip tüketiyorum size de tavsiye ederim. Birde instagram da gıdadedektifi diye bir sayfa var. Onu takip ederseniz onunda paylaşımları iyi olabiliyor

Isyerinden bir arkadasimla diyet arkadasi olduk. Yarinj basliyoruz, 10 gunluk yumurta diyetine:
Breakfast

A cup of green tea (no sugar)

3 boiled eggs

Lunch

1 apple

3 boiled eggs

Snack

1 apple

A bowl of sliced carrots and cucumbers

Dinner

A bowl of oatmeal with some fruits, nuts and flaxseeds

Late night snack

A cup of green tea (max. one hour before going to bed).
gunde 6 yumurta spor ypmayan bırı ıcın cok dğl mi

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar,
Yazamadım ama aynen devam ediyorum sporuma inşallah işe yarar.
Herkes cok zayıfladığımı söylüyor cok mutlu oluyorum. Şu 4 kg versem cok güzel olcak

Hihi
A8A0C3FD-D393-46AE-90C1-56522F57AC0E.jpeg

1 yumurta
2 küçük boy muz
2 yemek kaşığı Hindistan Cevizi tozu
100 gram yulaf ezmesi
80 gram bitter çikolata
8 kuru kayısı
2 yemek kaşığı tahin
Muz ve kuru kayısıları blender'da çekin 1 yumurtayı ekleyin ve tekrar çekin Bitter çikolatayı bıçakla küçük küçük kesin Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın 180 derece 25 dakika pisirin

Yok kzu bunla yaptm

1 yumurta
2 küçük boy muz
2 yemek kaşığı Hindistan Cevizi tozu
100 gram yulaf ezmesi
80 gram bitter çikolata
8 kuru kayısı
2 yemek kaşığı tahin
Muz ve kuru kayısıları blender'da çekin 1 yumurtayı ekleyin ve tekrar çekin Bitter çikolatayı bıçakla küçük küçük kesin Tüm malzemeleri bir kapta karıştırın 180 derece 25 dakika pisirin

Yok kzu bunla yaptm
Bu tarifte iyiymis hemen kaydettim :) yumurtam kalmadi olsaydi üşenmez yapardim bu saate :) tadi nasil oldu?
Bende sonunda kefirimi mayaliyorum.

Kızlar diyet olan pratikçe hazırlanan bişeyler var mı bildiğiniz. Özellikle işte öğle araları yenebilecek pratik seyler. Nestlenin kahvaltılık gevreğini yiyordum ama çok kalorili o kaloriyi ondan alıp aç kalacağıma bi tost yesem daha mı mantıklı olur :KK66:

X