60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Yok İstanbul'dayım. Bugün yağmurluydu. Yine o kadar soğuk değildi gerçi. Dün daha fenaydi.
Aynı havayı soluyormuşuz ya yahuuu :KK70: :KK70: dün ben tabii hiç dışarı çıkmadım yattım hep bilemedim hava nasıldı tabi bugünde markete çıktım sadece ama güzeldi havaa ılık ılıııkk :KK70:

Bende de durum aynı kızlar şımardım sanırim 2 kilo verince 4 gundur uyamadım diyetime çok fazla spor yapamadım çok fazla 14. Takima katildim tekrar gaza geldim gibi insallah bu gazla devam ederim 7 dolma yedigimi soyleyince spor cezası aldim:KK66: mecbur yaptım hem burasıhem de takima katilabiliyormuyuz acaba

Bende de durum aynı kızlar şımardım sanırim 2 kilo verince 4 gundur uyamadım diyetime çok fazla spor yapamadım çok fazla 14. Takima katildim tekrar gaza geldim gibi insallah bu gazla devam ederim 7 dolma yedigimi soyleyince spor cezası aldim:KK66: mecbur yaptım hem burasıhem de takima katilabiliyormuyuz acaba
Ceza mio_O 7 dolma da abartmissin ama. Sarma olan dolma mi biber mi gerçi:deli:

Aynı havayı soluyormuşuz ya yahuuu :KK70: :KK70: dün ben tabii hiç dışarı çıkmadım yattım hep bilemedim hava nasıldı tabi bugünde markete çıktım sadece ama güzeldi havaa ılık ılıııkk :KK70:
Sabah çok kötüydü öğleden sonra ılıdı doğrudur. Kombiyi geri calistirdim. Üşüdük çocuk da var. Bugün de hava yağmurlu

Günaydıınn, haftasonu ben de diyete uyamadım :KK43: Ama moral bozmak yok, yemenin neresinden dönersek kardır :KK5: Hadi bakalım ben iki dilim tam buğday ekmeğinin arasına koyduğum köy peynirli tost ve beyaz çayla başladım güne. Sizlerde durum nasıl?
Afiyet olsun ben yeni uyandım sayılır oğlanın kalkmasını bekliyorum kerata iki gündür geç uyaniyor anlamadım. Müsli almıştım ama hiç yiyesim yok benim klasik zeytin peynir yumurta domates falan götüreceğim ben sanırım.

Biber dolamsı malesef ama çok guzel olmustu annem yanima geldi farkli illerdeyiz uzun zamn sonra daldım diyeti unuttum birde haşhasli katmer yemişim oncesinde:110:
Ama anne dolması da pek güzel yenir ay. Yiyin afiyet olsun sonra diyete devam edersiniz n'olacak. Sanki hep anne dolması mi yiyoruz. Diyet hoştur ama nefse de o kadar zulmetmemek lazım.

Benim hic diyetim yok spor da yapmiyorum anca yürüyüş o da alisveriste carsi pazar gezmeleri falan. Bugun tartılmadım korkumdan. Bu hafta bi dikkat edeyim de. Hatta bugün birlik olup hep birlikte bir gaza gelelim. Bu haftayi dolu dolu geçirelim.
Ben egzersize başladım. Bir arkadaş buradan uygulama önermişti indirdim de bir hafta sonra başladım ancak. Ama yapması çok zevkli. Hepiniz yapın bence:spor: yediklerime dikkat ediyorum bu hazır şeyler ne kadar da kaloriliymis meğer. Yiyeceksem bir tane biskuviden baska yemiyorum mesela kaçtır onu da yemiyordum da dün tatlı krizim vardı malum sebeplerden bir tane yedim pişman degilim:bicak:

Bende bugün bahsettiğiniz sporlara bakmayı düşünüyorum yarın akşamda spor salonu defterini tekrar açıcam. su tüketimimi arttırıp karbonhidrad tüketimimi azaltıp 1 hafta şeker tüketmemeyi düşünüyorum. ( bu cümleyi yazarken gözümün önünden şekerler çikolatalar geçmedi değil:) ) çok canım isterse meyve yerim. toparlanma haftası ilan ediyorum kendime . hadi hayırlısı :)

Bende bugün bahsettiğiniz sporlara bakmayı düşünüyorum yarın akşamda spor salonu defterini tekrar açıcam. su tüketimimi arttırıp karbonhidrad tüketimimi azaltıp 1 hafta şeker tüketmemeyi düşünüyorum. ( bu cümleyi yazarken gözümün önünden şekerler çikolatalar geçmedi değil:) ) çok canım isterse meyve yerim. toparlanma haftası ilan ediyorum kendime . hadi hayırlısı :)
Ben de tatlı çikolata abur cubur çok severim ama hiç aramıyorum şimdi. Bir süre tüketmeyince insanın canı da çekmiyor.

Ben de tatlı çikolata abur cubur çok severim ama hiç aramıyorum şimdi. Bir süre tüketmeyince insanın canı da çekmiyor.
ben abur cubur hiç yemezdim. canım da istemezdi evlenince eşim seviyor o yiyince bende yiyim derken başladım :) çok değil ama arada yine yiyorum paketli olanlardan akşamları da muhallebi alışkanlığımız oldu eşimden ötürü yine:) tatlıcı bizimki. sonra ben tabi alırım 6 kilo yine az bile aldım :)

ben abur cubur hiç yemezdim. canım da istemezdi evlenince eşim seviyor o yiyince bende yiyim derken başladım :) çok değil ama arada yine yiyorum paketli olanlardan akşamları da muhallebi alışkanlığımız oldu eşimden ötürü yine:) tatlıcı bizimki. sonra ben tabi alırım 6 kilo yine az bile aldım :)
Benim eşim tam abur cubur delisi aman yarabbim. Evde yapayım bari diyorum yine bir şeyler alıyor vazgeçmiyor. Çikolatalı şeylere hiç dayanamam. Ama şimdi direniyorum ufak bir dilim çikolata yersem ancak yerim. Ama gönlünce yiyememek. İşte bütün mesele bu

Ama anne dolması da pek güzel yenir ay. Yiyin afiyet olsun sonra diyete devam edersiniz n'olacak. Sanki hep anne dolması mi yiyoruz. Diyet hoştur ama nefse de o kadar zulmetmemek lazım.
Moralim yerine geldi valla bi an battı balık olur gibi oluyorum sonra bi kacamaktan bisey olmaz diye motive ediyorum kendimi

Benim eşim tam abur cubur delisi aman yarabbim. Evde yapayım bari diyorum yine bir şeyler alıyor vazgeçmiyor. Çikolatalı şeylere hiç dayanamam. Ama şimdi direniyorum ufak bir dilim çikolata yersem ancak yerim. Ama gönlünce yiyememek. İşte bütün mesele bu
Ben hep severdim aburcuburu eşimi ben alıştırdım şimdide durduramiyorum.:KK66: ama nasıl oluyorsa o kilo almıyor. Onun yedikleride bana geliyor sanirım:deli:

selam kızlar, benim eşim de ayni dediginiz gibi. ev abur cubur dolu üstüne çeşitli pastanelerden alinmiş tatlilar. başım belada yani :KK43: evin dolaplarini bi görseniz nelere dayaniyorsun diye madalya takarsiniz bana :KK76:
hayir konusuyorum ama saglikli yasama gayreti de yok, bunlari yiyen ölüyo da yemeyen ölmüyor mu diyor. en üzüldüğüm nokta da çocuklari da tatlici yapti. abur cubur istiyorlar görünce haliyle. bense onlari olabildiğince uzak tutma derdindeyim. neyse, yaramı deştiniz muzdaribim bu konuda :KK12:
öteyandan, bugün dünün acısını çıkartıyorum. aksam yemegimde salatalikli yogurt var üstüne de jogging :KK54:
cumaya göre 600gr artidayim haftabasinda bu artidan kurtulup haftasonuna dogru biraz daha eksilirim diye umuyorum.
(unutmadan, kizlar sizin isimler neydi, hitap etmek adina soruyorum:KK66:)

X