60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar diyet olan pratikçe hazırlanan bişeyler var mı bildiğiniz. Özellikle işte öğle araları yenebilecek pratik seyler. Nestlenin kahvaltılık gevreğini yiyordum ama çok kalorili o kaloriyi ondan alıp aç kalacağıma bi tost yesem daha mı mantıklı olur :KK66:
BEN İSTE CİĞ CEREZ MUZ yiyorum ama eti lifalif de sutle yenıleblr

Nestlenin gevregi isine girme hem kalorili hemde seni daha cok aciktiracaktir. Malum glukozlu ürünler kervaninda o da :KK43: Patlıcan közle bence icine bi domates bi salatalık varsa birde biber iyi olabilir. Besleyici bir salata. Baska tarifler simdilik aklima gelmiyor. Geldikce yazarım

Nestlenin gevregi isine girme hem kalorili hemde seni daha cok aciktiracaktir. Malum glukozlu ürünler kervaninda o da :KK43: Patlıcan közle bence icine bi domates bi salatalık varsa birde biber iyi olabilir. Besleyici bir salata. Baska tarifler simdilik aklima gelmiyor. Geldikce yazarım

Teşekkürler cnm aldıktan sonra kalorisi ve sekerli oldugunu anladım.. ben mi hantalım zaman mi hizli geciyor anlamadim uyuyamadan okula gidiyorum evde bebisin pesinde patlican kozleyecek salata yapacak vakti bulamıyorum. Aslinda bi ara domt salat peynir gotururp kahvalti gibi yapiyodum artan yemekleri yada.. aradigim beni evde beslenme hazırlatmayacak bi çözüm yinede çok saol :kk77::bicak:

Kızlar diyet olan pratikçe hazırlanan bişeyler var mı bildiğiniz. Özellikle işte öğle araları yenebilecek pratik seyler. Nestlenin kahvaltılık gevreğini yiyordum ama çok kalorili o kaloriyi ondan alıp aç kalacağıma bi tost yesem daha mı mantıklı olur :KK66:

Canım benim önerim wasalar; fesleğenli tarifim var: bir buket fesleğeni 3-4 cevizi, 2 kare süzme peyniri 1 tatlı kaşığı zyağ ile blenderda çek, efsane bir tat oluyor, onu sade ve susamsız wasalara sür, 2 tane yiyebilirsin örneğin, üzerine de hindi füme 1 dilim, seni tok tutar hem de hafif. Onun haricinde ayran olur, yine wasalara krem light peynir hindi füme olur, havuç salatalık dilimleyip yanına bir de humus ya da yoğurtlu sos yapıp onları yanında götürebilirsin. Böyle şeyler olur, içlerinde şeker olmayan şeyleri acıkmamak için seçmeni tavsiye ederim. Sütlü kahve beni çok tutuyor bir de, yanına 2-3 hurmayla ben durabiliyorum.

Canım benim önerim wasalar; fesleğenli tarifim var: bir buket fesleğeni 3-4 cevizi, 2 kare süzme peyniri 1 tatlı kaşığı zyağ ile blenderda çek, efsane bir tat oluyor, onu sade ve susamsız wasalara sür, 2 tane yiyebilirsin örneğin, üzerine de hindi füme 1 dilim, seni tok tutar hem de hafif. Onun haricinde ayran olur, yine wasalara krem light peynir hindi füme olur, havuç salatalık dilimleyip yanına bir de humus ya da yoğurtlu sos yapıp onları yanında götürebilirsin. Böyle şeyler olur, içlerinde şeker olmayan şeyleri acıkmamak için seçmeni tavsiye ederim. Sütlü kahve beni çok tutuyor bir de, yanına 2-3 hurmayla ben durabiliyorum.

Bu fesleğenli tarifin içine tuz baharat da katabiliyırsun ve en az 5-6 günlük sos çıkıyor, 1 kere de bitmiyor.

Bu fesleğenli tarifin içine tuz baharat da katabiliyırsun ve en az 5-6 günlük sos çıkıyor, 1 kere de bitmiyor.
Mantiklıymış wasa buyuk marketlerde varmidir ki hic gözüme çarpmadı migrosa bi bakmam lazım olsa olsa orda olur sanirim fesleğenli tarif enfes geliyo kulağıma ilk fırsatta yaparım.

Çok tesekkurler kuzum haftasonu vakit sorunu olmadan yaparım okula yanımda göturup pratikce lüpletebilirim :super:

Mantiklıymış wasa buyuk marketlerde varmidir ki hic gözüme çarpmadı migrosa bi bakmam lazım olsa olsa orda olur sanirim fesleğenli tarif enfes geliyo kulağıma ilk fırsatta yaparım.

Wasa migroslarda var, delicates ya da original olanı al ama. Wasa her şeyle tercih edilebilir, ekmeğe vs göre çok iyi bir alternatif. Sosun yapımı da 10 dk sürmüyor baya pratik ve lezzetli, buzdolabına koyarsın durur bir süre, sürekli yapmana gerek yok yani.

Kızlar bu da yeni favorimtomurcuk gül çayı. Tadı çok güzel. Kokusunu dememe gerek yok :) faydalar da o biçim. Tavsiye ederim

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 19
Kızlar spor bugün de tamam, yine geç çıkabildim hava yağdı istanbul’da tüm gün miskinlik yaptım, 22.45’te başlayabildim, 1 sa 10 dk tempolu yürüdüm. Bugünkü de çok zor üşengeçliğimi yendiğim bir gündü ama yaptım oh bee :nazar:

Bir türk kahvesi yapıcam valla kendime üstüne banane :110:

Bugünkü yediklerim: 3 wasa + yukarıda yazdığım peynirli hindi fümeli krem + 1 avuç kiraz + 1 orta turk kahvesi 1 kare bitter + kabaklı spagetti yoğurtlu salçalı sos ve 200 gr kadar olmalı döner -migrosta hazır pişmiş satılanlardan yağsız kavurdum ama yine yağlı tabii daha hafif yesem iyiydi ama kalmasın diye (kalp) + 1 latte

Döner biraz kötü yoksa diğerleri ağır şeyler değildi bence ama 18.00 sularında bitirdim akşam yemeğini ve yanında wasa karbonhidrat yemedim.
E8615AD4-B533-438D-AF24-DA130F43D493.jpeg

Selamm canlaarr maşallaaah burası baya hareketlenmiş süpppeeer :KK76: ben yorgunluktan bitik durumdayım bütün gün yer süpürdüm siildim yarın laminant yapılcakta diğer eve :işsiz: bugünden geldik temizleyelim diyee burda da tabi ocak falan yok beslenme şeklim Allaha emanet :KK70: gündüz yoğurt salatalık falan yedim akşam peynir zeytin domates salatalık :KK70: annem poğaça kurabiye falan yapmış ama tabiiiii bendeniz burcu yemedimm tüm ısrarlara rağmen :halay:

Selamm canlaarr maşallaaah burası baya hareketlenmiş süpppeeer :KK76: ben yorgunluktan bitik durumdayım bütün gün yer süpürdüm siildim yarın laminant yapılcakta diğer eve :işsiz: bugünden geldik temizleyelim diyee burda da tabi ocak falan yok beslenme şeklim Allaha emanet :KK70: gündüz yoğurt salatalık falan yedim akşam peynir zeytin domates salatalık :KK70: annem poğaça kurabiye falan yapmış ama tabiiiii bendeniz burcu yemedimm tüm ısrarlara rağmen :halay:

Ay hayırlı olsun cano şimdiden :KK200:
Helall sana :KK49:

Günaydın kızlar. Ben dün akşam çok kötüydüm birden gelişen baş ağrısı mide bulantısı beni bitirdi. Çok şiddetlenmeden biraz egzersiz yapmıştım. Bir uygulamadan yapıyorum 6 dk sürdü ama iyi terledim. Başka egzersiz de yapacaktım dün yemeği biraz kaçırdım çünkü. Ama yapamadım. Hiçbir gün karnım acikmazken dün krize girdim resmen. Dışarı cikmamistik ondan mı acaba:KK64:

X