60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bende bugün bahsettiğiniz sporlara bakmayı düşünüyorum yarın akşamda spor salonu defterini tekrar açıcam. su tüketimimi arttırıp karbonhidrad tüketimimi azaltıp 1 hafta şeker tüketmemeyi düşünüyorum. ( bu cümleyi yazarken gözümün önünden şekerler çikolatalar geçmedi değil:) ) çok canım isterse meyve yerim. toparlanma haftası ilan ediyorum kendime . hadi hayırlısı :)
Işte bu isteyince başaramayacağımız birsey yok. kakaolu süt tarçınlı süt tatlı isteğini bastırıyor ara öğün yapabilirsin.. hatta diyet kurabiyeler bile var vaktin varsa yapıp gunluk 1 2 tane yenebilir

Ben hep severdim aburcuburu eşimi ben alıştırdım şimdide durduramiyorum.:KK66: ama nasıl oluyorsa o kilo almıyor. Onun yedikleride bana geliyor sanirım:deli:
Ona sonra göbek olarak geri dönecek. Şimdi almayisina bakmasın. Toplu olarak alıyorlar sonra. Ben yemedigim için daha az yemeye başladı eşim baya. Ama içecek cok içiyor. Meyveli soda soğuk çay. Bunlar hep zararlı diyorum dinlemiyor. Zaten sigara içen adam buna mı dikkat edecek:işsiz: ben bıraktım bütün şekerli icecekleri bir tek sade soda içiyorum içine limon sıkıp. Ama çok sıcak havalar gelince ne yaparım bilmiyorum. Hele ki dondurma zamanio_O

Ona sonra göbek olarak geri dönecek. Şimdi almayisina bakmasın. Toplu olarak alıyorlar sonra. Ben yemedigim için daha az yemeye başladı eşim baya. Ama içecek cok içiyor. Meyveli soda soğuk çay. Bunlar hep zararlı diyorum dinlemiyor. Zaten sigara içen adam buna mı dikkat edecek:işsiz: ben bıraktım bütün şekerli icecekleri bir tek sade soda içiyorum içine limon sıkıp. Ama çok sıcak havalar gelince ne yaparım bilmiyorum. Hele ki dondurma zamanio_O
Evlilikte 7. Yilimizdayiz almadi 6 yildir:KK66: daha hareketliler biz gibi degil erkekler metabolizmalarida daha hizli calisiyor bi ara gobuslenir gibi olsada ramazanda 5 kilo verip sorunu kalmiyor:KK66: dondurma hakiki maras bence ikigunde bir yenebilir diyetteyizde okadarda değil diyetlerde dondurma verebiliyor diyetisyenler bile..

Evlilikte 7. Yilimizdayiz almadi 6 yildir:KK66: daha hareketliler biz gibi degil erkekler metabolizmalarida daha hizli calisiyor bi ara gobuslenir gibi olsada ramazanda 5 kilo verip sorunu kalmiyor:KK66: dondurma hakiki maras bence ikigunde bir yenebilir diyetteyizde okadarda değil diyetlerde dondurma verebiliyor diyetisyenler bile..
O da doğru. Benim eşim evlendikten sonra bayağı aldı. Bayağı zayıftı. Pek de hareket etmez zaten. Önceden o kadar fastfood ve abur cuburla kilo almayan adam düzenli hayata geçince kilo aldı.

bence de erkeklerin kas kütlesi bize gore fazla oldugu için daha cok kalori yakiyorlar. dondurma konusunda sana katiliyorum, evde yapmayi denedim güzel olmadi ama sade dondurma tuketiyorum arada

:KK70:valla hiçbir fikrim yok arkadaşım
Isyerinden bir arkadasimla diyet arkadasi olduk. Yarinj basliyoruz, 10 gunluk yumurta diyetine:
Breakfast

A cup of green tea (no sugar)

3 boiled eggs

Lunch

1 apple

3 boiled eggs

Snack

1 apple

A bowl of sliced carrots and cucumbers

Dinner

A bowl of oatmeal with some fruits, nuts and flaxseeds

Late night snack

A cup of green tea (max. one hour before going to bed).

bence de erkeklerin kas kütlesi bize gore fazla oldugu için daha cok kalori yakiyorlar. dondurma konusunda sana katiliyorum, evde yapmayi denedim güzel olmadi ama sade dondurma tuketiyorum arada
Arada mesela hafta 2 kere diyetisyenler bile veriyor dondurma :KK66: Bence tatli olarak en masumlarindan biri

Günaydıınn, haftasonu ben de diyete uyamadım :KK43: Ama moral bozmak yok, yemenin neresinden dönersek kardır :KK5: Hadi bakalım ben iki dilim tam buğday ekmeğinin arasına koyduğum köy peynirli tost ve beyaz çayla başladım güne. Sizlerde durum nasıl?
Ohh afiyet olsun cnaim, gayet guzel bir kahvalti. Bakalim biz is yerinden arkadaslarla yarindan itibaren 10 gunluk yumurta diyetine basliyoruz. Ama biz bolca salata da ekleyecegiz diyete.

Biber dolamsı malesef ama çok guzel olmustu annem yanima geldi farkli illerdeyiz uzun zamn sonra daldım diyeti unuttum birde haşhasli katmer yemişim oncesinde:110:
ee bence sen 1 aylik khni almissin :KK66:
saka bir yana bosuna demiyorlar anne eli diye demek annenin eli degince boyle guzel oluyor,

Merhaba kızlar nasılsınız ben sehirdisindaydim ne diyete uyabildim ne tartilabildim cesaretim yok tartilmayada dikkat etmeye çalıştım ama ne kadar başarılı oldum bilmiyorum cumaya kadar bekleyeceğim şimdi tartılırsam bütün moralim bozulur

Günaydıınn, haftasonu ben de diyete uyamadım :KK43: Ama moral bozmak yok, yemenin neresinden dönersek kardır :KK5: Hadi bakalım ben iki dilim tam buğday ekmeğinin arasına koyduğum köy peynirli tost ve beyaz çayla başladım güne. Sizlerde durum nasıl?

Bende de durum aynı kızlar şımardım sanırim 2 kilo verince 4 gundur uyamadım diyetime çok fazla spor yapamadım çok fazla 14. Takima katildim tekrar gaza geldim gibi insallah bu gazla devam ederim 7 dolma yedigimi soyleyince spor cezası aldim:KK66: mecbur yaptım hem burasıhem de takima katilabiliyormuyuz acaba

Olur öyle kızlar ya maç 90 dakika, saldırın :KK70:

Biber dolamsı malesef ama çok guzel olmustu annem yanima geldi farkli illerdeyiz uzun zamn sonra daldım diyeti unuttum birde haşhasli katmer yemişim oncesinde:110:

Ay katmer feciiiiii bir şey

Bende bugün bahsettiğiniz sporlara bakmayı düşünüyorum yarın akşamda spor salonu defterini tekrar açıcam. su tüketimimi arttırıp karbonhidrad tüketimimi azaltıp 1 hafta şeker tüketmemeyi düşünüyorum. ( bu cümleyi yazarken gözümün önünden şekerler çikolatalar geçmedi değil:) ) çok canım isterse meyve yerim. toparlanma haftası ilan ediyorum kendime . hadi hayırlısı :)

Canım imkanın varsa akşamları çık 1 sa yürü, kafanı da boşaltırsın, evdeki hareketler de güzel...

ben abur cubur hiç yemezdim. canım da istemezdi evlenince eşim seviyor o yiyince bende yiyim derken başladım :) çok değil ama arada yine yiyorum paketli olanlardan akşamları da muhallebi alışkanlığımız oldu eşimden ötürü yine:) tatlıcı bizimki. sonra ben tabi alırım 6 kilo yine az bile aldım :)

Benim eşim tam abur cubur delisi aman yarabbim. Evde yapayım bari diyorum yine bir şeyler alıyor vazgeçmiyor. Çikolatalı şeylere hiç dayanamam. Ama şimdi direniyorum ufak bir dilim çikolata yersem ancak yerim. Ama gönlünce yiyememek. İşte bütün mesele bu

selam kızlar, benim eşim de ayni dediginiz gibi. ev abur cubur dolu üstüne çeşitli pastanelerden alinmiş tatlilar. başım belada yani :KK43: evin dolaplarini bi görseniz nelere dayaniyorsun diye madalya takarsiniz bana :KK76:
hayir konusuyorum ama saglikli yasama gayreti de yok, bunlari yiyen ölüyo da yemeyen ölmüyor mu diyor. en üzüldüğüm nokta da çocuklari da tatlici yapti. abur cubur istiyorlar görünce haliyle. bense onlari olabildiğince uzak tutma derdindeyim. neyse, yaramı deştiniz muzdaribim bu konuda :KK12:
öteyandan, bugün dünün acısını çıkartıyorum. aksam yemegimde salatalikli yogurt var üstüne de jogging :KK54:
cumaya göre 600gr artidayim haftabasinda bu artidan kurtulup haftasonuna dogru biraz daha eksilirim diye umuyorum.
(unutmadan, kizlar sizin isimler neydi, hitap etmek adina soruyorum:KK66:)
Bu tatlı karbonhidrat çok kötü bir alışkanlık kızlar ya, alışkanlık gerçekten çünkü bir süre yemezsen aramıyorsun ama bir alıştın mı da öyle gidiyor ve yurtdışında okullarda falan yasakladılar, direk kötü hastalık sebebi diyor dünya sağlık örgütü rafine şeker için :KK43: ama maalesef bizim ülkemizde hayat tatlı ve karbonhidrat üzerine kurulu :KK43: ben 18 yaşıma kadar tatlının t sini ağzıma koymazdım meyve bile sevmezdim mesela eti proteini seviyordum, üniversite hazırlık aşamasında bir yandan annem ağzıma sokuyor bir yandan komşu bilmem ne getiriyor, öyle öyle alıştım bir sürü kilo aldım. Şimdi farkediyorum ne kadar yanlışmış aslında keşke hiç ellemeselermiş bilmeseymişim :KK43:
Allahtan kola ve asitli içecekler için aynı durum olmadı, hiç içmedim, tadını bile bilmem hala, yoksa şimdi bi de onu bırakmaya uğraşırdım :KK43:

insallah isinsin havalar da rahat rahat yuruyus;lere cikalim :KK66:

Dışarıda tempolu yürüyüş çok güzel gerçekten kızlar, imkanı olan çıksın, farkı görüyorsunuz. Şeyda coşkun’u spor hocası ayarlamışız da bizi yürütüyormuş gibi düşünün :KK70:

Çocuk evde bunaldi parka götürmeyince beni darliyor o zaman. Tepemden inmiyor.

Çocukla evle ilgilenip bu işlere odaklanmak çok zor ya allah yardımcınız olsun. Benim hiç öyle dertlerim yok bana bile nası zor geliyorsa yanmıştım :KK42:

Işte bu isteyince başaramayacağımız birsey yok. kakaolu süt tarçınlı süt tatlı isteğini bastırıyor ara öğün yapabilirsin.. hatta diyet kurabiyeler bile var vaktin varsa yapıp gunluk 1 2 tane yenebilir
3 gün önce yulaflı kurabiye yaptım 2 günde bitti kurabiyeler. şimdi de şekersiz kek yapma planım var. şeker yerine keçiboynuzu tozu eklemeyi düşünüyorum bakalım deniyim sonuçları paylaşırım sizinle de. perşembe gününe evdeyim o gün denerim artık

X