60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Olur bana uyar
Leslie nin hangisini yapiyorsunuz hem motive oluruz
Bn bugun tartildim ve +200
Tam 66 kilo geldim ama tuvalete gitmemistim acelem vardi ondan oldu bence :olamaz:

Leslie 3miles yapıyorum ben canım, 45 dk olan

Kızlar hepinize günaydın, tartım yine 61.6 :KK43:
Moralim bozuldu ya inmiyor bir türlü, bir şeyi yanlış yapıyor olmalıyım çünkü gün içinde yediğim öğünlerim hafif şeyler, sabah yoğurt yiyorum mesela meyveli, akşam erken yemeye çalışıyorum, yürüyüş yapıyorum, karbonhdratı şekeri baya azalttım dışarıdan yemiyorum, aralarda tükettiğim kahve-hurma-fistik mi cok geliyor acaba, çünkü bir şeyi mutlaka yanlış yapıyor olmalıyım yani :KK43:

Moralim bozuldu ya inmiyor bir türlü, bir şeyi yanlış yapıyor olmalıyım çünkü gün içinde yediğim öğünlerim hafif şeyler, sabah yoğurt yiyorum mesela meyveli, akşam erken yemeye çalışıyorum, yürüyüş yapıyorum, karbonhdratı şekeri baya azalttım dışarıdan yemiyorum, aralarda tükettiğim kahve-hurma-fistik mi cok geliyor acaba, çünkü bir şeyi mutlaka yanlış yapıyor olmalıyım yani :KK43:
Spor falanda yaptigin icin vucudun odem yapmis olabilir. Boyle devam et bence bir sure sonra dusecektir. Kac kilo ile baslamistin ?

Her gün yaptığımız leslieleri yazalım mı buraya kızlar ne dersiniz? Ben bugün 5, günümü bitirdim, yarın 6’yı yapıcam inşallah, 2 hafta en az hiç aksatmadan tamamlıcam hedefi koymuştum kendime, sonra dışarıda yürüyüşler :dondurma:

Bu arada ebruyu da aradan çıkardım, canım kendim :halay:
Oluuur tabiiii yazalımm motivasyon olur belkimm hem :halay: ohhh ohh maşallaah harikasın kuzuumm:spor:

Ayy kuzum yaa bende aynı isyanı az önce başka bi forumda yaptım :KK43: başladığımdan beri gramlarla uğraşıyorum resmen o da 200 300 yaniii tamam miyom var bende o biraz zorlaştırıyorda kilo vermemi bu kadarda olamaz heralde yaniii :işsiz:

kizlar sabah 65,6 ciktim. allahtan regl oldum da o yüzden odemlerim gitti. yoksa dun daha agirdim : )
etraftakiler fark etmeye basladi kilo verdigimi, irademe yenilmemeye calisiyorum.
(not: sabah bir baklava yedim :olamaz:
yenilmemeye çalışmış halin süpermiş canım saabah sabahh baklavayı nasıl yedin yahu :KK70:

kizlar sabah 65,6 ciktim. allahtan regl oldum da o yüzden odemlerim gitti. yoksa dun daha agirdim : )
etraftakiler fark etmeye basladi kilo verdigimi, irademe yenilmemeye calisiyorum.
(not: sabah bir baklava yedim :olamaz:

yenilmemeye çalışmış halin süpermiş canım saabah sabahh baklavayı nasıl yedin yahu :KK70:

Ahahhaha aynen ya ben de irademe yenilmemeye çalışıyorumdan sonra “baklava ikram ettiler ama yemedim” gibi bir şey bekledm, yedimi yapıştırmış :KK70:

Canın sağ olsun, verdiğini farkediyorlarsa ne güzel arada olur diyelim

Daha yeni baslamissin zaten hemen pes etme. Vucudunun yag oraninida olcturebilirsin. Belki yag oranin azsa zayiflamada yavas olur diye biliyrm.

Yağım var canım ya ama belki doğrudur :KK43:

Ayy kuzum yaa bende aynı isyanı az önce başka bi forumda yaptım :KK43: başladığımdan beri gramlarla uğraşıyorum resmen o da 200 300 yaniii tamam miyom var bende o biraz zorlaştırıyorda kilo vermemi bu kadarda olamaz heralde yaniii :işsiz:

Ah canım ya valla insan yapıyor yapması sorun değil de yaptığının karşılığını alamayınca bırakası geliyor. Ama böyle düşünmemek lazım: daha 2 hafta oldu, bir de sendeki gibi bir rahatsızlık yok bende muhtemelen fark etmeden kalori alıyorum sanıyorum ya hani dediğim gibi o ara öğünlerden fln, bir de hareketim az geliyor olabilir, leslie yapıyorum sadece yoksa bütün gün yatıyorum :KK43: leslieyi ikiye çıkarmak ya da akşam yemeğinden sonra yapmayı deneyebilirim belki :KK43:

X