60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bi ara bende yapıyordum baya yanma oluyordu vücudumda ama çok zor geliyor hareketler bana bence leslie ye bi süre devam et vücut spora iyice alışınca ebru salliya başlarsın

Biraz deniycem yapmayı, baktım yapamıyorum dediğin gibi leslie’yle devam edicem ama benimkisi büyük oranda tembellikten, yoksa 1-2 güne alışıyor insan :KK43:

ayy evet ya spora başlayana kadar can çekişiyorum bende :işsiz: ama bi baaşlayınca da durmak istemiyorum :KK70: :KK70: ebru şallının hangi videolarını yapıosun canım bende bi bakiim

Aynen canım ya, 3 k yapıyorum : kol karın kalça. Yapıyorum derken daha 1 kere yaptım :KK70:

poğaça yarismasi olmus gordunuz mu?
oy bile verdim :KK70:
ama çook özendim ben onlaraa :confused:

Ay sorma bildirimleri geldi de kalbim dayanmaz diye görmemezlikten geliyorum :KK43:

:KK70: bana da bildirim gelmiş oy kullandınız mı diee ama cesaret edemedim bakmayaaa çok özlediiim çünküü simitti poğaçaydıı börektiii kektiii :confused::confused:

+1

Selam kizlar bnde leslie ciyim. Ebru salli falan banada zor geliyor. Spor yapmaktan soguyorm. Leslie ve yuruyusu seviyorum ama
Leslie kesinliklee kurtarıcı bişşii :halay:canım hiç bişi yapmak istemesede onu illa yapıyorum ve kolay olmasına rağmen iyi ter attırıyor benceee

Çocuk uyanınca hiç bişey yiyemedim gözümün önünde tatlılar uçuşuyor bu geceyi atlatırsam dahada yemem inşallah sanırım su içeyim en iyisi ben midemi doldurayım belki unuturum ilk defa bu kadar zorlandım :mad:

Selam kizlar bnde leslie ciyim. Ebru salli falan banada zor geliyor. Spor yapmaktan soguyorm. Leslie ve yuruyusu seviyorum ama

Leslie kesinliklee kurtarıcı bişşii :halay:canım hiç bişi yapmak istemesede onu illa yapıyorum ve kolay olmasına rağmen iyi ter attırıyor benceee

Her gün yaptığımız leslieleri yazalım mı buraya kızlar ne dersiniz? Ben bugün 5, günümü bitirdim, yarın 6’yı yapıcam inşallah, 2 hafta en az hiç aksatmadan tamamlıcam hedefi koymuştum kendime, sonra dışarıda yürüyüşler :dondurma:

Bu arada ebruyu da aradan çıkardım, canım kendim :halay:

Her gün yaptığımız leslieleri yazalım mı buraya kızlar ne dersiniz? Ben bugün 5, günümü bitirdim, yarın 6’yı yapıcam inşallah, 2 hafta en az hiç aksatmadan tamamlıcam hedefi koymuştum kendime, sonra dışarıda yürüyüşler :dondurma:

Bu arada ebruyu da aradan çıkardım, canım kendim :halay:
Olur bana uyar
Leslie nin hangisini yapiyorsunuz hem motive oluruz
Bn bugun tartildim ve +200
Tam 66 kilo geldim ama tuvalete gitmemistim acelem vardi ondan oldu bence :olamaz:

X