60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

selam kizlar nihayet biraz yazmissiniz. haftasonu bakip durdum ama kimseler yoktu. daha aktif olalim artik di mi? valla motivasyonum düştü. gecen cuma 66.2ydim. bugün 67.3.
fark kocaman, moral yerlerde. 3 gün tatildik ya duzenim bozuldu, nefsime de hakim olamayinca sonuc fena.
:mad::KK61:

Azim sıfır bende. Okadar kiloyu sanki ben vermemişim gibi :KK43:( tekrardan ip atlama başladım bugün. Mekik falan da cektim inş istikrarlı bi şekilde devam ederim. Birde kemer aldım karnımı sıkılaştırsın diye 1 ay sonra ölcüm yapıp bakıcım işe yarıyormu diye.

Selam kizlar
Ben 50 gundur ara ara kacamaklar yapsamda diyete devam ediyorum. 50 gunde 5 kilo verdim. 70.8 ile basladim. Dun tartida 65.8 ciktim. Disaridan gorenler zayifladigimi soyluyorlar. 2 gune 1 spor yapiyorum.
Malesef buraya aktif olarak yazamiyorum. Tam askla sevkle basliyorum sonra hevesim bir anda gidiyor. Bu konuda onerileriniz var mi bana :KK43:
Göreceğin bi yerlere sana sürekli hedefini hatırlatacak bişeyler koyabilirsinn meselaa benim karşımda hedeflediğim kilom yazıyor yanına birde güzel bir fizikli hatun fotosu koydum :KK70: ayrıca bilgisayarımda hep kk sayfası açıkk paylaşım yaptıkça gerçekten insan motive oluyor buradaki insanlarla :halay:

Göreceğin bi yerlere sana sürekli hedefini hatırlatacak bişeyler koyabilirsinn meselaa benim karşımda hedeflediğim kilom yazıyor yanına birde güzel bir fizikli hatun fotosu koydum :KK70: ayrıca bilgisayarımda hep kk sayfası açıkk paylaşım yaptıkça gerçekten insan motive oluyor buradaki insanlarla :halay:
Evet cok mantikli. Bende telefonumun ekran resmine hedefledigim kilomu koyabilirim. Boylece surekli gozumun onunde olur

Azim sıfır bende. Okadar kiloyu sanki ben vermemişim gibi :KK43:( tekrardan ip atlama başladım bugün. Mekik falan da cektim inş istikrarlı bi şekilde devam ederim. Birde kemer aldım karnımı sıkılaştırsın diye 1 ay sonra ölcüm yapıp bakıcım işe yarıyormu diye.
istikrar çok önemli canımm sağlıklı beslenme ve sporla hedeflerimize ulaşıcazz bugün yeni bir günn . her günn kendini istediğin kiloda hayal et bilinçaltına o mesajı gönder :KK66:

Evet cok mantikli. Bende telefonumun ekran resmine hedefledigim kilomu koyabilirim. Boylece surekli gozumun onunde olur
Aynen canımm sürekli kendimize hedefimizi hatırlatmalıyız ben meselaa inanılmaz tatlı düşkünü bi insanım yemek yemek benim için bi keyifti hele ki abur cubur ama artık canım bişiler istediğinde kendime sormaya başladım gerçekten istediğin şey bunları yiyip kendine 15 dklık geçici bi haz yaratmak mı yoksa kilo verip eski kıyafetlerinin içine girebilmek rahatça giyinebilmek mi diye . bu da gerçekten çok işe yarıyor kendimi frenleyebiliyorum sadece bu haftasonu maalesef nişanlım ve ailesiyle şehir dışına gittik onlara ayak uydurmak zorunda kaldım ve kalorisi bol karbonhidratlar indi mideme :KK70: ama artık evimdeyimm ve düzenime yeniden başladım.:halay:

selam kizlar nihayet biraz yazmissiniz. haftasonu bakip durdum ama kimseler yoktu. daha aktif olalim artik di mi? valla motivasyonum düştü. gecen cuma 66.2ydim. bugün 67.3.
fark kocaman, moral yerlerde. 3 gün tatildik ya duzenim bozuldu, nefsime de hakim olamayinca sonuc fena.
:mad::KK61:
Eveet yaa çok sessiz ıssız kaldı buralarr nolduuu herkess 60'ın altına indide gitti mi :KK70: motivasyonu düşürmek yok bende geziden dolayıı biraz cozuttum ama moral bozmak yokk herşeye yeniden başlayabilirizzz hadii bakalımmm o nefsi körelticezzzz :halay:

Eveet yaa çok sessiz ıssız kaldı buralarr nolduuu herkess 60'ın altına indide gitti mi :KK70: motivasyonu düşürmek yok bende geziden dolayıı biraz cozuttum ama moral bozmak yokk herşeye yeniden başlayabilirizzz hadii bakalımmm o nefsi körelticezzzz :halay:
Keşke insek ya. Takılı kaldım kiloda :KK43:

vallaa bende takıldımmm iki ileri bi gerii süreklii gezi öncesi ne güzel 67 yi kırmıştımm ama yine 67.2 olmuşum :işsiz: hayırlısııı artıkk elimizden gelenii yapıcazz inmek içinnn
burcucum yakiniz senle. ben 100 gr fazlayim. cumaya kadar yarış yapalim mi? (aslinda bana göre degil rekabet ama bellki baza geliriz) ne dersin?

Merhaba, takımlara katılmak için ne yapmak gerekir?
Merhabaa sadecee kendinii tanıtman yeterliii :KK66: burda takım yarışları yok sadece birlikte motivasyon fikir ne yaptık ettik paylaşımları falan oluyorr bide cuma günleri tartı günümüzz herhangi bi kural falan yok yani canım. ama istediğin daha disiplinli kurallı falan olmaksa takım forumları var oralara da bakabilirsin onlar biraz zorlu oluyor tabii

Ya diş yüzünden hiç bi şeyden zevk almıyorum ne yediklerimden nede yaptığım spordan iyileşip ikinci ameliyatida olup tamamen odaklanmak istiyorum antibiyotik içmekten helak oldum ya :mad:
gecmis olsun, ama iyi yanindan bak. pek birseyler yiyesin gelmiyordur heralde. 20lik dişlerle mi ilgili ameliyatin?

Selam hanımlar ben de burada kilo vermek için takilabilir miyim? Dün giydiğim tunigin altından lımbır lımbır bir göbeğin firlamasiyla artık kilo vermem gerektiğini anladım. Sonra bir güzel su böreği ve kahvaltıyı gömdük o ayrı. Epeydir tartilmiyorum ama fiziğim rahatsız etmeye başladı. Tartinin pili bitmiş taktırinca net kiloyu yazarım. Boyum 1.62 kilom tahminen 65 yaş 28 iki yaşında bir oğlum var şu an evdeyim çalışırken daha zayiftim evde olmak yaradı galiba. İşe Haziran'da başlayacağım ama şu göbek ve basenden kurtulmak istiyorum. Nasıl yapıyorsunuz bana da bir el atın. Şimdiye kadar hiç diyetim olmadı.

X