60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben de öğretmenim ama sınıf değil branşım. Nacizane önerim; kendi adını öğrenmesinde sıkıntı olmaz ama harflere girmeyin okunuşuna falan, okumayı önden öğrenmesinin artısı yok. Onun yerine matematik ile ilgilensin. İnanın çok daha artısı olacaktır. Sayılarla oynayın, saysin, basit şekilde oyunlarla, oyun hamuruyla vs toplamaya çalışsın, nesnelerle falan. Benim kızım bu sene birinci sınıf okuyor. Harflere girmedim. Adını falan biliyordu sadece ama çok hevesliydi. Biraz göstersem belki de okuyacakti okuldan önce ama okumaya geçip arkadaşları okuma sürecinde olunca sıkılacaktı. Nitekim okul açıldı, ekim sonu gelmeden bir ayda öğrendi okumasını ve de yazmasını da! Sonra ne oldu? Arkadaşlarına göre yine erken okuyup yazınca bosladi. Ben artık biliyorum, öğrendim havasına girdi. Okuyordu ama yazma odevlerinde sıkılıyordu vs. Çok uzattım, kısaca harflere girmeyin. Matematik her zaman önde olmasını sağlar, avantaj getirir. Sayıları sevsin, sıkılmadan, sıkmadan.

Dün dolunaydi yanılmıyorsam. Dolunayda su grubu burçlar ödem tutar vücudu. Senin de belki ödem tutmuştur. Geçicidir. Moralini bozma.
Insallah odemdir ya. 2 gundur sporda yapiyorum bncede odem toplamis olabilirim

Ben de öğretmenim ama sınıf değil branşım. Nacizane önerim; kendi adını öğrenmesinde sıkıntı olmaz ama harflere girmeyin okunuşuna falan, okumayı önden öğrenmesinin artısı yok. Onun yerine matematik ile ilgilensin. İnanın çok daha artısı olacaktır. Sayılarla oynayın, saysin, basit şekilde oyunlarla, oyun hamuruyla vs toplamaya çalışsın, nesnelerle falan. Benim kızım bu sene birinci sınıf okuyor. Harflere girmedim. Adını falan biliyordu sadece ama çok hevesliydi. Biraz göstersem belki de okuyacakti okuldan önce ama okumaya geçip arkadaşları okuma sürecinde olunca sıkılacaktı. Nitekim okul açıldı, ekim sonu gelmeden bir ayda öğrendi okumasını ve de yazmasını da! Sonra ne oldu? Arkadaşlarına göre yine erken okuyup yazınca bosladi. Ben artık biliyorum, öğrendim havasına girdi. Okuyordu ama yazma odevlerinde sıkılıyordu vs. Çok uzattım, kısaca harflere girmeyin. Matematik her zaman önde olmasını sağlar, avantaj getirir. Sayıları sevsin, sıkılmadan, sıkmadan.

Dün dolunaydi yanılmıyorsam. Dolunayda su grubu burçlar ödem tutar vücudu. Senin de belki ödem tutmuştur. Geçicidir. Moralini bozma.
Teşekkürler canim önerilerini dikkate alacagim

Bunları yapıyoruz canim ama o illaki defter kalem istiyo hatta bugün resim yaparken bazı harfleri yapmış masal kitabımdan bakarak ben bile görünce şok oldum anne bak yazıyı öğrendim diyor bi de :) aslında hoşuma gidiyor ama okul zamanı ben bunları biliyorum deyip sıkılmasından korkuyorum. @gltsrygrl1905 ve FitFiliz FitFiliz sınıf öğretmeniydi galiba kızlar bi akıl verin nasıl davranayım kızıma
benim bransim ilgilizce ama ben kizima okula gitmeden ogretmistim. elinden tutarak beraber yazabilirsiniz. harfleri de seslendirin yazarken. yalniz fe diye degil de ffff diye okuyun. sıkılmadi birinci sinifta hatta iyi oldu bence bilerek gitmesi

Hoşbulduk :)
Seni gördüğüme çok sevindim, artık kilo mücadelesinde de birlikteyiz demektir :)

Aramıza hosgeldin

Hoşbulduk çok teşekkürler :)

Boyunu yazarmisin canim listeye ekleyecegim

Boyum 1.70
Kilom bu sabah itibari ile 63.1 çıktı.
Uzun bir süredir pek dikkat etmediğim için 63.1-63.8 arası gidip geliyorum.
İnşallah sizlerin sayesinde 5’leri görürüm :)

X