60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Sarışının biri çok kiloluymuş ve zayıflamak için diyetisyene gitmiş. Diyetisyen şöyle demiş;

"İki gün az yemeni sonra bir gün atlayıp tekrar diyete geri dönmeni istiyorum."

Aradan bir kaç hafta geçmiş ve bizim sarışın 20 kilo vermiş halde diyetisyenin karşısına gelmiş. Diyetisyen sormuş:

"Dediklerimi yaptın mı?"

Sarışın başını sallamış ve ''...üçüncü gün neredeyse ölüyordum'' demiş.

''Açlıktan mı?'' diye sormuş diyetisyen.

Sarışın: ''Hayır ip atlamaktan.''

Sarışının biri çok kiloluymuş ve zayıflamak için diyetisyene gitmiş. Diyetisyen şöyle demiş;

Aradan bir kaç hafta geçmiş ve bizim sarışın 20 kilo vermiş halde diyetisyenin karşısına gelmiş. Diyetisyen sormuş:

"Dediklerimi yaptın mı?"

:KK70: ay koptum yaaa çok iyiymişş

Ben kızımla uğraşıyorum valla henüz 3 yaşında ama yazı yazmayı öğrenmek istiyo :) düz çizgi çizmeyi öğretiyorum biraz yapıp sıkılıyo ve ben bunu değil yazı istiyorum diyo anlatamıyorum napsam bilemedim

Canım anasınıfçı yada sınıfçı değilim ama bence bu kadar hevesliyken miniğin göster birşeyler mesela adını gösterebilirsin
İlla defterle kalemle de olmayabilir oyun hamuru kullan kum havuzunda yazdır fasulyelerle yazdır kurabiye yaparken ver hamur harfleri yapsın pişirsin yesin onun tadını alsın nasıl gururlanıp eğlenecek ve unutamayacak :KK66:

:KK61:ayağımııı burktumm çok moralim bozulduu en az 1 hafta 10 gün spor yapamıcam huuff
bu ay nedir bu böle yaa neye niyetlendiysem elimde patladı yine merkür olayları dolunay olayları falan mı vardır nediirr
Çok şükür tabii yinede Allah beterinden korusun ama çok motiveydim yaa spor yapamayınca kaybedersem motivasyonu :KK61:

:KK61:ayağımııı burktumm çok moralim bozulduu en az 1 hafta 10 gün spor yapamıcam huuff
bu ay nedir bu böle yaa neye niyetlendiysem elimde patladı yine merkür olayları dolunay olayları falan mı vardır nediirr
Çok şükür tabii yinede Allah beterinden korusun ama çok motiveydim yaa spor yapamayınca kaybedersem motivasyonu :KK61:
geçmiş olsun canim. sukur daha kötüsü olmamış. spor yapmamak kilo vermeye engel değil ki sadece sporla daha hızlı ilerliyor süreç. bu acıdan bak olaya motivasyonunu kaybetme. 2 gündür sendeki gaz gözümden kacmadi:rapci: halledersin sen...:KK54:

geçmiş olsun canim. sukur daha kötüsü olmamış. spor yapmamak kilo vermeye engel değil ki sadece sporla daha hızlı ilerliyor süreç. bu acıdan bak olaya motivasyonunu kaybetme. 2 gündür sendeki gaz gözümden kacmadi:rapci: halledersin sen...:KK54:
Çok teşekkür ederim canım evet engel değilde spor yapıpta attığım teri görünce çok daha motive oluyodum. şimdi bi süre sahalardan uzak kalıcam . evet tuhaf bi şekilde çok fena gaza gelmiştim inşallah bikaç günde toparlarımda bbu gaz uçup gitmeden :KK70:

Çok geçmiş olsun canim. Böyle düşünmen bile ne kadar istekli olduğunu gösterir ve bu kadar istekliyken düşmez o motivasyon bence

"Dediklerimi yaptın mı?"

Canım anasınıfçı yada sınıfçı değilim ama bence bu kadar hevesliyken miniğin göster birşeyler mesela adını gösterebilirsin
İlla defterle kalemle de olmayabilir oyun hamuru kullan kum havuzunda yazdır fasulyelerle yazdır kurabiye yaparken ver hamur harfleri yapsın pişirsin yesin onun tadını alsın nasıl gururlanıp eğlenecek ve unutamayacak :KK66:
Bunları yapıyoruz canim ama o illaki defter kalem istiyo hatta bugün resim yaparken bazı harfleri yapmış masal kitabımdan bakarak ben bile görünce şok oldum anne bak yazıyı öğrendim diyor bi de :) aslında hoşuma gidiyor ama okul zamanı ben bunları biliyorum deyip sıkılmasından korkuyorum. gltsrygrl1905 gltsrygrl1905 ve FitFiliz FitFiliz sınıf öğretmeniydi galiba kızlar bi akıl verin nasıl davranayım kızıma

Gunaydin kizlar
Bu sabah ki kilom 67 :KK43:
2-3 gun once 66.7 yi gormustum.
300 gr almis gozukuyorum

Bunları yapıyoruz canim ama o illaki defter kalem istiyo hatta bugün resim yaparken bazı harfleri yapmış masal kitabımdan bakarak ben bile görünce şok oldum anne bak yazıyı öğrendim diyor bi de :) aslında hoşuma gidiyor ama okul zamanı ben bunları biliyorum deyip sıkılmasından korkuyorum. gltsrygrl1905 gltsrygrl1905 ve FitFiliz FitFiliz sınıf öğretmeniydi galiba kızlar bi akıl verin nasıl davranayım kızıma
Ben de öğretmenim ama sınıf değil branşım. Nacizane önerim; kendi adını öğrenmesinde sıkıntı olmaz ama harflere girmeyin okunuşuna falan, okumayı önden öğrenmesinin artısı yok. Onun yerine matematik ile ilgilensin. İnanın çok daha artısı olacaktır. Sayılarla oynayın, saysin, basit şekilde oyunlarla, oyun hamuruyla vs toplamaya çalışsın, nesnelerle falan. Benim kızım bu sene birinci sınıf okuyor. Harflere girmedim. Adını falan biliyordu sadece ama çok hevesliydi. Biraz göstersem belki de okuyacakti okuldan önce ama okumaya geçip arkadaşları okuma sürecinde olunca sıkılacaktı. Nitekim okul açıldı, ekim sonu gelmeden bir ayda öğrendi okumasını ve de yazmasını da! Sonra ne oldu? Arkadaşlarına göre yine erken okuyup yazınca bosladi. Ben artık biliyorum, öğrendim havasına girdi. Okuyordu ama yazma odevlerinde sıkılıyordu vs. Çok uzattım, kısaca harflere girmeyin. Matematik her zaman önde olmasını sağlar, avantaj getirir. Sayıları sevsin, sıkılmadan, sıkmadan.

Gunaydin kizlar
Bu sabah ki kilom 67 :KK43:
2-3 gun once 66.7 yi gormustum.
300 gr almis gozukuyorum
Dün dolunaydi yanılmıyorsam. Dolunayda su grubu burçlar ödem tutar vücudu. Senin de belki ödem tutmuştur. Geçicidir. Moralini bozma.

X