60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Yok tatlim ben de oglumdan dolayı korkmuştum gaz yapar mide yanması yapar diye ama günde 3 bardak içtiğim bile oluyo herhangi bi sıkıntı yok :) ama tekrar belirteyim ilaç kullananlar greyfurttan uzak durun
suyu mu icilecek yani? ben greyfurt yenecek sanmistim. aslinda yesek ayni etki olmaz mi yag yakimi icin? hem posasi da olur. kac kalori acaba

canim çok zor bir gün ve gece geçirdim. hasta oldum.ates kusma boğaz ağrısı ve karın ağrısı... nerdeyse tüm günü uyur uyanik geçirdim diyebilirim. 2 gün rapor aldim bugün de gitmeyeceğim okula. ama gecem gündüzüme karıştı resmen. sizler nasılsınız nasil geçiyor?

geçmiş olsun ya

Yok tatlim ben de oglumdan dolayı korkmuştum gaz yapar mide yanması yapar diye ama günde 3 bardak içtiğim bile oluyo herhangi bi sıkıntı yok :) ama tekrar belirteyim ilaç kullananlar greyfurttan uzak durun

ben de dilimleyip portakal yer gibi yiyorum, yarısından bölüp kaşıkla yiyenler de var suyunu içenlerde. farketmiyor aslında önemli olan bir şekilde listeye eklemek.

Ben de emziriyorum ama artık rezene içmiyordum yeniden başlayayım barisi:)

Bugün annemin günü var çok zorlanacağım ama elimden geldiğince dikkat edeceğim. Gerçi şu an için pcos ödemi topluyor vücudum ne yapsam da ama bakalım ben elimden geleni yapayım da

Günaydın herkese

Gunaydin kizlar. Ben ara ara kacamaklar yapsamda diyete hala devam ediyorum. Dun tartida 66.7 ciktim.
24 gunde 4.1 kilo vermisim.2 gune 1 yuruyuse cikmaya calisiyorum. Aksamlari abur cuburu kestim ve beyaz ekmegi hayatimdan cikardim.
Simdilik bende durumlar boyle

Gecmis olsun cnm Allahim sifa versin

Günaydın tatlım güne gitmeden önce bi kase yulaf yiyebilirsin hurma yiyebilirsin ya da sarı leblebi yiyip üstüne bol su içebilirsin bunlar mideni şişirip seni tok tutar dolayısıyla çok yeme isteği duymazsın

Güzel vermişsin tatlim epeydir yoktum hosgeldin

Canim çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm eyseki yalnız değilsin annen yanında. Bu mevsim geçişleri mahvediyor insanı acil şifalar diliyorum senin için

geçmiş olsun, acil sifalar pinarcim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…