60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Arkadaslar kilo verme durumunuz nasil?
Ne kdr zamanda ne kdr verebildiniz?
Yuruyus, spor yapmadan sadece diyetle kilo verenleriniz var mi?
Spor maalesef yapamıyoruz canim sussam olmaz arada yürüyüş yapiyo bende dün evde egzersiz yapmaya başladın henüz 2 hafta oldu biz başlayalı ben toplamda 1600 gram verdim

Aramıza hoş geldin canım. Ben de seninle aynı durumdayım. Bebeğim 3 ay 10 günlük. Boyum 1,58 ve 65,9 kiloyum. İnşallah vereceğiz fazlalıklarımızı

Tesekkur ederim umarim hepimiz iyi hissettigimiz kiloya kavuşuruz. Ben emziremedim ne yazik ki cesitli streslerden dolayi sutum kesildi bunun akabinde meme reddi yasadik ne yaptiysam emziremedim. Kanayan yaram yani

Kizlar bende zayiflamak istiyorum 3 gündur diyet yapıyorum..önerilerinize ihtiyacim var..

Canım burada her kişinin yaptığı diyet farklı kendine özel sabit bir liste ya da kural yok her cuma tartılıyoruz birlikte motivasyonumuzu sağlayıp birbirimizden güç alarak zayıflamaya çalışıyoruz

Ben sarımsak çayı içiyorum bugün 2. Gün yarın görecem bakalım etkisi varmı gerçi 2 günde belli olmaz sanırım

Canım iki günde mucize bekleme
İnşaallah faydasını görürsün ama büyük sonuçlar bekleyip motivasyonunu kaybetmeni istemem
Ben anladım ki her işte olduğu gibi bu işte de sabır çok önemli sabredip istediğimiz sonuçlara ulaşacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…