60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Merhaba hanimlar 4.5 ay once doğum yaptim hamilelikten once kilom 58 di. Suan 70 kiloyum regl olacagim ama yinede 70 olarak baz aliyorum kilomu.
Boy 165
Kilo 70
Hedef 55
İki gundur kendime gore diyet programi ve egzersiz yapiyorum.
Sabah iki haslanmis yumurtA
Domates
Salatalik
Marul
5 zeytin
1 kibrit kutusu ezine peyniri
2 dilim tam bugday ekmek tuketiyorum
Ara ogun yapiyorum oglenleri salata veya corba yiyorum aksamlarida sebze yemeği tuketiyorum. Bu arada maydonoz kaynatip suyunu iciyorum

Merhaba hanimlar 4.5 ay once doğum yaptim hamilelikten once kilom 58 di. Suan 70 kiloyum regl olacagim ama yinede 70 olarak baz aliyorum kilomu.
Boy 165
Kilo 70
Hedef 55
İki gundur kendime gore diyet programi ve egzersiz yapiyorum.
Sabah iki haslanmis yumurtA
Domates
Salatalik
Marul
5 zeytin
1 kibrit kutusu ezine peyniri
2 dilim tam bugday ekmek tuketiyorum
Ara ogun yapiyorum oglenleri salata veya corba yiyorum aksamlarida sebze yemeği tuketiyorum. Bu arada maydonoz kaynatip suyunu iciyorum
Aramıza hoşgeldin canim benzer durumdayız benimde yaklaşık 4 buçuk aylık bir oğlum var. Bir süredir burdaki arkadaşlarla birlikte diyet yapıyoruz yani birbirimize destek olup deneyimlerimizi paylaşıyoruz cuma günü de tartılma günümüz. Sende hoşgeldin aramıza yazdigin menü gayet güzel yalnız maydonoz çayının anne sutunu azalttığını okumuştum bi yerde dikkat et bence

Merhaba arkadaslar..
Ben de araniza katilmak istiyorum..
Dogumdan sonra kalan ve uzerine eklenen 5 kilo fazlasiyla toplamda 10 kilo fazlam var.. Hayatimda hic diyet yapmadim.. Her zmn 54/56 arasindaydim.. Nasil oldum bu kdr suan :KK43: tam 63 kiloyum.. 1.59 boyundayim.. Boyum da kisa :)
Benim sıkıntim tatli, abur cubur..
Yuruyus yapmam cok zor iki kucuk kizim var.. Diyetle birlikte her gun yarim saat dans etmeyi dusunuyorum bakalim ise yarayacak mi? Bir de gunde 100 mekik dusunuyorum..
Sizlerin de tavsiyeleriyle hep beraber kilolarimzdan kurtulmayi diliyorum. :)
Bugun baslamis bulunmaktayim..
InsaAllah devami gelir..

Merhaba arkadaslar..
Dogumdan sonra kalan ve uzerine eklenen 5 kilo fazlasiyla toplamda 10 kilo fazlam var.. Hayatimda hic diyet yapmadim.. Her zmn 54/56 arasindaydim.. Nasil oldum bu kdr suan :KK43: tam 63 kiloyum.. 1.59 boyundayim.. Boyum da kisa :)
Yuruyus yapmam cok zor iki kucuk kizim var.. Diyetle birlikte her gun yarim saat dans etmeyi dusunuyorum bakalim ise yarayacak mi? Bir de gunde 100 mekik dusunuyorum..
InsaAllah devami gelir..
Hoşgeldin sare doğru yerdesin :) umarım hep birlikte kurtuluruz bu kilolardan

Merhaba arkadaslar..
InsaAllah devami gelir..

Hoşgeldn canım

X