60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Canım ben daha adet olamadım :KK43:
Şişkinliğim var Sancım var
tatlı krizim desen ooo alası var
Bir de çok gerginim :olamaz::KK43:
Geçen hafta; 63.2
Bu hafta ; 63
Benden böyle
Sakim dert etme.cok normal.odem ve yağlar tutar vücut bu dönemde. Hepimiz gecicez bu süreçten
El mahkum... Sen yine iyisin azalma olmus.ben hep artıya çıkıyorum bu surecte

Sakim dert etme.cok normal.odem ve yağlar tutar vücut bu dönemde. Hepimiz gecicez bu süreçten
El mahkum... Sen yine iyisin azalma olmus.ben hep artıya çıkıyorum bu surecte

Moral bozmamaya çalışıyorum canım motivasyonum kaybolsun istemem ama böyle sonuçlanmaya devam ederse napcam bilmiyorum :KK43:

Moral bozmamaya çalışıyorum canım motivasyonum kaybolsun istemem ama böyle sonuçlanmaya devam ederse napcam bilmiyorum :KK43:
Etmeyecek merak etmeee. Haftaya senin bayrağı ben devralacagim. Ayrıca sayende cevize başladım zeytin yerine.sonra diyetisyen arkadaşım da bunun daha olduğunu söyledi. Bir elin nesi var iki elin sesi var.

Kizlar ilk gun menumu yazayim yorumlayin

Sabah
zeytin
haslanmis yumurta
kuru kayisi
fistik

Arada
1 tane portakal

Ogle
Ceyrek ekmek peynirli pide :KK43:
Tavuk gogsu
Ayran

Ara
1 salatalik
1 kivi

Aksam
Sehriye corbasi
Salata dusunuyrm

Ara
1 turk kahvesi

2 litreden fazla su

Kızlar Merhaba. Ben Neseli68 adlı üyeyim. Telefonumda bir sıkıntı oluştu tekrar üye oldum. 3 aylık bebeği olan , emziren anneyim ben hatırladıysanız beni.
Başlangıç 66,5
Bugün; 65,9
Hatırladım canim hatta geçen gün sormuştum nerelerdesin diye ama ses çıkmadı şimdi anlaşıldı durum. Bu arada baya iyi vermişsin tebrikler

Kizlar ilk gun menumu yazayim yorumlayin

Sabah
zeytin
haslanmis yumurta
kuru kayisi
fistik

Arada
1 tane portakal

Ogle
Ceyrek ekmek peynirli pide :KK43:
Tavuk gogsu
Ayran

Ara
1 salatalik
1 kivi

Aksam
Sehriye corbasi
Salata dusunuyrm

Ara
1 turk kahvesi

2 litreden fazla su
Güzel menü tatlim hem protein hem vitamin. Ama salatalık yemesen keşke şimdi mevsimi değil. Sırf hormon doludur o :KK43:

Hatırladım canim hatta geçen gün sormuştum nerelerdesin diye ama ses çıkmadı şimdi anlaşıldı durum. Bu arada baya iyi vermişsin tebrikler
Çalışmaya da başladım ya canım o yüzden gitti galiba çok hareketliyim çünkü okulda. Sen ne yapıyorsun, nasılsın

Etmeyecek merak etmeee. Haftaya senin bayrağı ben devralacagim. Ayrıca sayende cevize başladım zeytin yerine.sonra diyetisyen arkadaşım da bunun daha olduğunu söyledi. Bir elin nesi var iki elin sesi var.

Çok sevindim canım minicik bir faydam olduysa ne mutlu bana afiyet olsun umarım olumlu etkisini görürsün :KK54:
Umarım devam etmez bu durum canım geçecek inşaallah teşekkür ediyorum :KK5:

X