60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Günaydın canımm

Başlangıç kilo 68
Bugün 65.3

Dün gelen ay hali sonucunda ne kadar su topladım bilmiyorum ama sonuç bu..

Yalan değil dün akşam yemeğini fazla kaçırdım :/ bugün az yiyip telafi etcem diyorumda nasıl bir iştahım açıldı anlatamam midem kazınıyo sürekli :işsiz:

Bişeyler atıştırdım uzancam karnım belim felaket gşrz canlar:KK15:
Harikasın kuzum masallahhaa:nazar: yat dinlen bu süreçte tatlı krizin de olabilir. Abartmadan nefsini korelt bence

Ben 2 gündür neler yaşıyorum bu konuda bir bilseniz:olamaz::olamaz::olamaz: dün akşam önüme baklava tepsisini getirdiler show yaparak baklava sundular. Bugün kadınlar günü nedeniyle okulda pasta kesildi 50 kişi gözümün önünde pasta yedi. Ikisinin de tadına bile bakmadim:KK9::KK9: kendimle gurur duyuyorummm
iradene hayran kaldim:KK9:

Günaydın canımm

Başlangıç kilo 68
Bugün 65.3

Yalan değil dün akşam yemeğini fazla kaçırdım :/ bugün az yiyip telafi etcem diyorumda nasıl bir iştahım açıldı anlatamam midem kazınıyo sürekli :işsiz:

adet dönemi normalden fazla acikiyorz nefsini azda olsa koreltmelisin bencede .
canım kac kilo verdin bir haftada 68 gecen haftaki kilo mu?

Eveeet benim ilk tartımda gelsin
geçen hafta 64.0
bu hafra 63.0
aslında yeni alınmış kilo daha fazla gidebilirdi ama cisslarla bu kadar bu hafta daha dikkatli olucam insallah

Eveeet benim ilk tartımda gelsin
geçen hafta 64.0
bu hafra 63.0
aslında yeni alınmış kilo daha fazla gidebilirdi ama cisslarla bu kadar bu hafta daha dikkatli olucam insallah
Tebrikler canim. Geçenlerde kızlardan biri şöyle demişti: biz bu kiloları 1 haftada almadık ki 1 haftada verelim. Azimle ve birlikte başaracağız.
:KK54::KK54::KK54:

Tebrikler canim. Geçenlerde kızlardan biri şöyle demişti: biz bu kiloları 1 haftada almadık ki 1 haftada verelim. Azimle ve birlikte başaracağız.
:KK54::KK54::KK54:
biraz sabirsizim sanırım bir an once gitsin su yaglar:KK51:insallah canim birlikten kuvvet doğar inan gece okadar aciktimki eşim gec geliyor saat 3 ten aşağı yatmayiz biz ama bu sabah tartiyi düşünüp yemedim

Günaydın canımm

Başlangıç kilo 68
Bugün 65.3

Geçmiş olsun tatlim adaçayı sancıya iyi geliyormuş aklında olsun

hosbulduk kizlar
Kisaca kendimi tanitayim
1.68 boyum 69 kilodayim. Hedefim simdilik 63 olmak.
Dogumdan sonra kilolar yapisti gitmiyor.
2 kilo veriyorum 3 kilo aliyorum. 3 kilo veriyorum 1 kilo aliyorum derken bir baktim yerimde sayiyorum. Istikrarli bir sekilde zayiflayip verdigim kilolari geri almak istemiyorum. Ozellikle skntim basen ve gobekten.
Yazda yaklasiyor kisin kabanlarin altina saklaniyordumda yazin oyle bir sansimda yok.
Dun gec kendimce kararlar verdim.
Bugunden itibaren hayatimdan gerkesiz yiyecekleri cikartip hem saglikli beslenmek hemde zayiflamak istiyorum.

Hoşgeldin canım

Günaydın canımm

Başlangıç kilo 68
Bugün 65.3

Çok iyisin canım süpersin :KK66:

Canlar herkese merhaba
Geçen hafta 64.7 idi
Bu sabah 64.0 az az ama kararlı ilerliyorum :)
Kesinlikle kararlı ilerliyorsun.kilon az olduğu için az gitmesi gayet normal üstelik sen emziren bir annesin. Takdir ediyorum seni canim. Hem bebeğini hem de kendini düşünüp hareket ettiğin icin

X