60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Harikasın kuzum masallahhaa yat dinlen bu süreçte tatlı krizin de olabilir. Abartmadan nefsini korelt bence

iradene hayran kaldim

adet dönemi normalden fazla acikiyorz nefsini azda olsa koreltmelisin bencede .
canım kac kilo verdin bir haftada 68 gecen haftaki kilo mu?

Eveeet benim ilk tartımda gelsin
geçen hafta 64.0
bu hafra 63.0
aslında yeni alınmış kilo daha fazla gidebilirdi ama cisslarla bu kadar bu hafta daha dikkatli olucam insallah

Eveeet benim ilk tartımda gelsin
geçen hafta 64.0
bu hafra 63.0
aslında yeni alınmış kilo daha fazla gidebilirdi ama cisslarla bu kadar bu hafta daha dikkatli olucam insallah
Tebrikler canim. Geçenlerde kızlardan biri şöyle demişti: biz bu kiloları 1 haftada almadık ki 1 haftada verelim. Azimle ve birlikte başaracağız.

Tebrikler canim. Geçenlerde kızlardan biri şöyle demişti: biz bu kiloları 1 haftada almadık ki 1 haftada verelim. Azimle ve birlikte başaracağız.
biraz sabirsizim sanırım bir an once gitsin su yaglarinsallah canim birlikten kuvvet doğar inan gece okadar aciktimki eşim gec geliyor saat 3 ten aşağı yatmayiz biz ama bu sabah tartiyi düşünüp yemedim

Geçmiş olsun tatlim adaçayı sancıya iyi geliyormuş aklında olsun

Hoşgeldin canım

Çok iyisin canım süpersin

Canlar herkese merhaba
Geçen hafta 64.7 idi
Bu sabah 64.0 az az ama kararlı ilerliyorum :)
Kesinlikle kararlı ilerliyorsun.kilon az olduğu için az gitmesi gayet normal üstelik sen emziren bir annesin. Takdir ediyorum seni canim. Hem bebeğini hem de kendini düşünüp hareket ettiğin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…