60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Bugün doğru dürüst su içemedim ama birkaç kupa bitki çayı içtim wc çıkamıyodum afedersiniz onun içinde sinemaki çayı içtim işe yaradı şükür yatmadan bi 500 ml su içsem zorlayarak oda iyi tabi

merhaba kızlar bende diyete başlamak istiyorum. yaklaşık 10 kilo vermek istiyorum ama nasıl yapsam bilemiyorum.:110:
Canım hoşgeldin öncelikle eski yazışmalarımızı okudunmu bizde kendi çapımızda bişeyler yapıyoruz en azından yediklerimizi baya azalttık ve motive olmamız açısından grupta olmak iyi geliyo şahsen diyet yaparken 4. Günü bile hiç görmemiş biri olarak buradaki kızlarla yazışmak bana çok iyi geldi sende katıl eminim faydalı olacak

Son düzenleme:
Bugün öğleden beri canım ekler pasta istiyo burada bulmak zor Türkiyede olsaydım iki tanede olsa yer nefsimi körlerdim Şuan Nutellayla bakışıyoruz mesela ama aramızda bir ilişki yok platonik aşk bizimkisi :rolleyes:
Çıkayım şu mutfaktan içeri geçip filim dizi falan izlim kötü oluyorum ayy ben gşrz kızlar :KK17:

Bugün öğleden beri canım ekler pasta istiyo burada bulmak zor Türkiyede olsaydım iki tanede olsa yer nefsimi körlerdim Şuan Nutellayla bakışıyoruz mesela ama aramızda bir ilişki yok platonik aşk bizimkisi :rolleyes:
Çıkayım şu mutfaktan içeri geçip filim dizi falan izlim kötü oluyorum ayy ben gşrz kızlar :KK17:

Aman canım beni anlattın resmen ya
Ben normalde ekşi acı seven biriyim ama işte adet dönemlerinde tatlıkolik oluyorum birdenbire
Şu sıralar aynı senin gibi çeşit çeşit tatlı geliyor aklıma hatta akşamüzeri krize girdim anladım nefsimi köreltmeden devam edemeyeceğim sütlü şekersiz bir kahve yanında da 3 hurma yedim gözüm açıldı resmen ya anca böyle atlatabildim :kk77:
Önümüzdeki günleri kaçamaksıZ atlatabilsek bari :dua:

Canım hoşgeldin öncelikle eski yazışmalarımızı okudunmu bizde kendi çapımızda bişeyler yapıyoruz en azından yediklerimizi baya azalttık ve motive olmamız açısından grupta olmak iyi geliyo şahsen diyet yaparken 4. Günü bile hiç görmemiş biri olarak buradaki kızlarla yazışmak bana çok iyi geldi sende katıl eminim faydalı olacak
canım teşekkür ederim. hepsini okuyamadım. bende burada yazışarak daha motive olacağımı düşündüm.

Diğer kızlar bugün yoğun sanırım sabah gelirler heralde Cumaya 2 gün kaldı tartıya çıkmaya çık kırkıyırımm :KK53:

Aman canım beni anlattın resmen ya
Ben normalde ekşi acı seven biriyim ama işte adet dönemlerinde tatlıkolik oluyorum birdenbire
Şu sıralar aynı senin gibi çeşit çeşit tatlı geliyor aklıma hatta akşamüzeri krize girdim anladım nefsimi köreltmeden devam edemeyeceğim sütlü şekersiz bir kahve yanında da 3 hurma yedim gözüm açıldı resmen ya anca böyle atlatabildim :kk77:
Önümüzdeki günleri kaçamaksıZ atlatabilsek bari :dua:
Benim evde hurma var iyi hatırlattın tatlım hem tatlı hem besleyici kriz anlarımda bende yiyeyim

Yok öyle birşey canım asla modunu düşürmelerine izin verme lütfen
YAPAMAZSIN DİYENLERE İNAT YAP En Büyük KK
Kendine inancın olsun :KK54: senin kendine inancın tam olup gerçekten istedikten sonra kim mani olabilir istediğini yapmana :KK19:
Önce karar ver gerçekten istiyor musun zayıflamayı istediğini giyebilen kısıtlanmadan hareket edebilen özgüveni yerinde bir kadın olmayı ??
Cevabın evet istiyorumsa;
çevrendeki insanların olumsuz konuşmaları seni daha da hırslandırıp motive etmiyor, aksine hedefinden sapmana vazgeçmene dağılmana sebep olacaksa zaten yeterince istememişsindir canım
Şimdi geç bir boy aynasının karşısına bak kendine mutlu musun böyle canım ?
haklisin canim yapamazsın diyenlere inat yapmalıyım .aynanın karşısında mutlu değilim tabii onun icin basaricam inşallah.yazdiklarin iyi geldi teşekkür ederim canim:KK74:

Merhaba kızlar.nasilsiniz? 2 gündür aşırı yoğundum.:mad: Aktif olamadım. Nurtopu gibi migrenim oldu. :kızgın:Onunla da mücadele halindeydim. Bu arada çarşamba günü bende ayar kaçtı ama perşembe günü kontrol bendeydi. :rapci:Pantolonlardan hissediyorim birşeyler değiştiğini. Bakalim yarın ne çıkacak? Sizler neler yaptınız? Ozledim valla:oops::oops::oops:

Sende özlendin canım benim..
Benimde ara ara başım ağrıyo geçmiş olsun sanada..
Kendimi şiş bi balon gibi hissetsemde pantolonlarımda farkı hissediyor gibiyim hiç bişey olmasada bu kadar su ve bitki çayı içen biri değildim en azından vucuduma detox yapmış oldum bir nevi..
Herkesin metobolizma hızı farklı belki bizim gibi diyet yapan biri çok daha hızlı veriyodur ama bunada şükür ne diyim yarım kilo bile gitse onuda kar saycam üstüne almayalımda..
Erken uyandım ama canım bişey istemedi kahveyle geçiştirdim şimdi bişeyler yiyorum..Tavuk budu haşlıyorum sonrası için çorbasınımı yapsam bilmiyorum hele bi haşlansında..
Öpüyorum sizi sonra gşrz :KK200:

Merhaba kızlar.nasilsiniz? 2 gündür aşırı yoğundum.:mad: Aktif olamadım. Nurtopu gibi migrenim oldu. :kızgın:Onunla da mücadele halindeydim. Bu arada çarşamba günü bende ayar kaçtı ama perşembe günü kontrol bendeydi. :rapci:Pantolonlardan hissediyorim birşeyler değiştiğini. Bakalim yarın ne çıkacak? Sizler neler yaptınız? Ozledim valla:oops::oops::oops:
Çok geçmiş olsun canim benim migren çok zor yaaa ben çok cekiyorum ondan

X