60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

herkese merhaba kızlar nasılsınız ?
bugün okulda boş dersimde gireyim dedim internetin azizliğine uğradım tam yazdıklarınızı okuyor ve yorumlamak için işaretleyip yorum yazacaktım internet gitti ve şu an evimdeyim buradan çok şükür girebildim nihayet umarım hepiniz çok çok iyisinizidir:KK16:

sabah kahvaltım

1 dilim tam buğday ekmeği
2 tatlı kaşığı pekmez - tahin
yarım kk peynir
1 ceviz
1 büyük fincan çay çok açık çok az şekerli ( 250 ml)

bende geceleri bebişe mama hazırlamaya kalktığımda öyle bir tatlı krizine giriyorumki o an tatlı elime ne geçerse löpp mideye. üstüne 1 bardak su. sonra bir daha mama hazırlamak için uyandığımda mide ağrısından duramıyorum kıvranıyorum. bu tatlı krizi çok kötü. eşiminde kutu kutu çikolatası var. her kalkışımda aşırıyorum birtane. öfff

okulda öğlen öncesi arada

100 ml papatya çayı
1 paket mavi yeşil light çubuk kraker
100ml çay

bugün okulda boş dersimde gireyim dedim internetin azizliğine uğradım tam yazdıklarınızı okuyor ve yorumlamak için işaretleyip yorum yazacaktım internet gitti ve şu an evimdeyim buradan çok şükür girebildim nihayet umarım hepiniz çok çok iyisinizidir:KK16:

hoşgeldin tatlım iyiyiz sen nasılsın

buseen yediklerin çok kaçırmaktan ziyade iştah açan şeyler canım. kısır değilde börek öyle. keşke sadece 4 kaşık kısır yeseymişsin. 2 dilim ekmek yemiş olurdun. neyse çok sorun değil telafi edersin

öğlen yemeğim

tereyağında 1 yumurta
3 kk büyüklüğünde pide
20 ml kadar yani bir yudum fanta
200ml su
1 hurma

Son düzenleme:
ya bence çok abartmamışsın bu arada hoşgeldin canım

yaaaa ben yemek değilde çikolata hastasıyım

çok degılde bıraz desek neyse tamam kabul edıyorum abartmısım:96:..dılım de cok kucuktu yav...benım çıkolata krızı tutunca kayısı yatıştırıyo. bıraz ama haftada 1 kez çıkolata yemekten kendımı alıkoyamıyorum maalesef....

bende geceleri bebişe mama hazırlamaya kalktığımda öyle bir tatlı krizine giriyorumki o an tatlı elime ne geçerse löpp mideye. üstüne 1 bardak su. sonra bir daha mama hazırlamak için uyandığımda mide ağrısından duramıyorum kıvranıyorum. bu tatlı krizi çok kötü. eşiminde kutu kutu çikolatası var. her kalkışımda aşırıyorum birtane. öfff

aynen bende kendime engel olamıyorum o yüzden lght çikolata yiyorum bazen

öğleden sonra okulda

300ml çok açık çay
1 kk büyüklüğünde poğaca
1 dilim kek
1 lokma pudingli kek

çocuğumun veli toplantısı vardı orada ayıp olmasın diye yedim gazoz fanta içmedim

çok degılde bıraz desek neyse tamam kabul edıyorum abartmısım:96:..dılım de cok kucuktu yav...benım çıkolata krızı tutunca kayısı yatıştırıyo. bıraz ama haftada 1 kez çıkolata yemekten kendımı alıkoyamıyorum maalesef....

beseen o zaman bitter çikolata ye haftada 1 kez

hoşgeldın canım bıraz yorgun ama sukur ıyıyım sen nasılsın???

eşin aşırdığını anlamıyomu :KK60:

X