60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

slm kızlar bugün ista geçtim ancak girebildim foruma nasılsınız, foruma şöyle bir göz gezdirdim hasta arkadaşlara çok geçmiş olsun.

en son 70.600 dü canım 2 hafta tartılmayacağım dedim ve cumartesi yada pazar tartılacağım bakalım verebilmişmiyim

gecmis olsun nugyacim..bende bademciklerimi aldirdim rahatim simdi..
2 haftada 1 tartilmakla en dogrusunu yaparsin canim..daha azimli oluyo o sekilde..o güne kadar daha iyi dengeliyo insan yediklerini daha disiplinli olursun.ben bi ara nerdeyse hergün tartiliyordum..azmim kalmiyordu.diyeti birakasim geliyordu..bende simdi 2 haftada 1 tartiliyorum

esw tatlım benim boyumda 172 ama kilo 67 yaaaaaaa daha sen kilolu musun canım yaa ben 60 olmak istiyorum am 55 çok degil mi

keşkeeee. kocam güya benle diyet yapıyor. sabah akşam bayramdan kalan çikolatalara saldırıyor. sonra da diyor ki karışma ben diyetteyim:))) bende tatlılarda pekmez veya has bal kullanıyım o zaman bundan sonraa. güzel fikir.

ehehe eşin bayağı komik. sabah akşam çikolataya saldırıyo birde diyetteyim diyo. bak şimdi sen dengeli zayıfladıkça o zaman dikkat eder. diyetisyenin iyi senle ilgileniyo. her hafta zayıfladıkça dahada motive olursun. heleki yağ verdiğini görmek insanı çok mutlu ediyo. sende 4 elle sarılırsın ve daha mutlu olursun

kahvaltı

sabah 1 bardak süt içebildim

otobüste 1 simit,çay

öğle

1 küçük mantar gözlemesi,roka
bugün biraz kaçırdım galiba

ehehe eşin bayağı komik. sabah akşam çikolataya saldırıyo birde diyetteyim diyo. bak şimdi sen dengeli zayıfladıkça o zaman dikkat eder. diyetisyenin iyi senle ilgileniyo. her hafta zayıfladıkça dahada motive olursun. heleki yağ verdiğini görmek insanı çok mutlu ediyo. sende 4 elle sarılırsın ve daha mutlu olursun

bu sefer cok azımliyim. hiç 72 kiloya cıkmamıştım. zaten yağ kas ölçümlerinde diyetisyen benim ideal kilomun 58 oldugunu söyledi. cünkü daha fazla verirsem kastan gidermiş. kasım cokmuş. o yuzden de vucudum yaygın görünmüyormuş

herkese hayırlı akşamşar
bugun öglende 1 kasık kısır
1 dılım mantarlı börek
2 fıncan çay
dersım vardı veee yıne dayanamadım:KK36:

X