60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

leblebi kalmamış
ben de 1 / 4 simit yiyiyorum şimdi midem bulandı nedense onu bastırsın diye

kızlar 38 beden eteğim elden gitti ya bol geliyor belimde dönüyor ağlasam mı gülsem mi
selam arkadaşlar farmasicim negüzel yaa ama şimdi 36mı giyiyosun nasıl oluyorki kilolarımız ve boylarımız neredeyse aynı ama benim eski eteklerim 42ydi şimdi onlar bol geliyoda olsa olsa 40 giyiyorum yani ölçülerini yazarmısın ben pazar günleri ölçülerimide alıyorum başladığımda bel 78 kalça 104 tü şimdi bel 72 kalça 98 senin?

[

bilmiyorum ölçüp geleyim canım

ben bu kiloyla 40 giyiyorum ama 55 lerde 38-36 normal bence

canım ben bel olarak göbek deliğinin 2 parmak üzerinden ölçtüm 80 popodan da 95 ölçtüm

mavlicim bazen kalıptan ve hatta renkten bile beden değişebiliyor. mesela benim aynı markanın bi gri bi siyah pantalonu var, 38 beden, grisi üstüme olmazken siyahı oluyodu ama zayıflamaya karar vermemi sağlayan da o gri pantalon oldu, bi gün işe gitmeden giymek için ütüledim ama sonra fermuarı birleşmedi resmen, şok oldum, o gün karar verdim, o pantalonun üstüme bol geldiği zamanlara geri dönücem artık, kararlıyım :)

evet mavli firmaların giysi kalıpları çok değiyor mesela ben kabanımı S beden aldım chimadan başka bir mağazanın 42 bedeni anca denk geldi kalıp kesim önemli

evet mavli firmaların giysi kalıpları çok değiyor mesela ben kabanımı S beden aldım chimadan başka bir mağazanın 42 bedeni anca denk geldi kalıp kesim önemli

farmasicim chimadan s giyiyosan sen kalmamışsın o zaman, onlar zaten normalden küçük yapıyolar bedenlerini, kotondan s desen anlıcam da, chimadan s süpersin walla :)

mesela bir gömleğim var 34-36 beden yazıyor üzerinde önceden düğmelerinin araları çirkin görünmesin diye süveter içerisine giyiyordum sadece yakasından ve kollarından istifade ediyordum şimdi üzerine hiçbirşey giymeden adam gibi çok rahat bir şekilde giyebiliyorum

farmasicim chimadan s giyiyosan sen kalmamışsın o zaman, onlar zaten normalden küçük yapıyolar bedenlerini, kotondan s desen anlıcam da, chimadan s süpersin walla :)

canım benim ya

valla herkes öyle diyor zaten sen ne kadar zayıflamışsın diye

canım ben bel olarak göbek deliğinin 2 parmak üzerinden ölçtüm 80 popodan da 95 ölçtüm
bel tam olarak göbek deliğinin üzerinden olucak canım zaten oyuntu olan yer orası ama kalçan 95ten az görünüyor

ben bu kiloyla 40 giyiyorum ama 55 lerde 38-36 normal bence
boyun uzun heralde arkadaşım 67 kiloyla 63 kiloyla 42 beden giyiyordum

evet canım bazen kalıp farkı oluyor ama genelde ortalama bir beden olur lisede bölümüm klasik giyimdi 3 senede tekstilde kalıp çizim ve kesimde çalıştım bu işlerden biraz anlarım gerçi benim bedenim armut tipli alt bedenim herzaman üst bedenimden fazladır

canım benim ya

valla herkes öyle diyor zaten sen ne kadar zayıflamışsın diye

rica ederim tatlım ama gerçek bu, zaten fotolarında da belli ne kadar zayıf olduğun ama anladığım kadarıyla senin etin sıkı, boyuna göre o kiloda başka biri olsa 36 bedeni giyemeyebilirdi bence

evet canım bazen kalıp farkı oluyor ama genelde ortalama bir beden olur lisede bölümüm klasik giyimdi 3 senede tekstilde kalıp çizim ve kesimde çalıştım bu işlerden biraz anlarım gerçi benim bedenim armut tipli alt bedenim herzaman üst bedenimden fazladır[/QUOTE]

anladım canım ama kumaş boyalarından da kaynaklanıyo sanırım dimi bu durum, çünkü bendeki aynı pantalon,renk farklı fakat ikisi üzerimde aynı durmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…