60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

bel tam olarak göbek deliğinin üzerinden olucak canım zaten oyuntu olan yer orası ama kalçan 95ten az görünüyor

boyun uzun heralde arkadaşım 67 kiloyla 63 kiloyla 42 beden giyiyordum

boyum 163 gerçi evlenince 4 ayda 5 kilo aldım...abur cubur ve hareketsiz yaşamdan...ama 67 kilo göstermediğimi söylüyolar vücudum sıkı belki ondan. spora baya vakit ayırmıştım bi süre sanırım onun iyiliğini yaşıyorum.

40 beden kesinlikle bana olmuyor o kadar bol duruyor ki belim çok eğreti duruyor
38 beden eteğim belimde dönüyor fermuar yeri kayar da farkına varmam diye karnımı içime çekmedim tutsun belimi diye:KK52::KK52:

bel tam olarak göbek deliğinin üzerinden olucak canım zaten oyuntu olan yer orası ama kalçan 95ten az görünüyor

boyun uzun heralde arkadaşım 67 kiloyla 63 kiloyla 42 beden giyiyordum

boyum 163 gerçi evlenince 4 ayda 5 kilo aldım...abur cubur ve hareketsiz yaşamdan...ama 67 kilo göstermediğimi söylüyolar vücudum sıkı belki ondan. spora baya vakit ayırmıştım bi süre sanırım onun iyiliğini yaşıyorum.

ben de ikinci doğumumdan sonraki kilo verme kararlılığımda tam bir yıl boyunca hemen hemen her gün ortalama 1 saat kondüsyon bisikletine bindim çok da yararını gördüm . 13 vermiştim 1 yılda 70 kg dan 57 kgye gerilemiştim sonra da okuldaki simit partileri ve çikolatalarla arada frenlesem de diyet yapmadan en son 64.5 - 65 i görünce çektim kendimi bir kenara ve sonuç ortada :KK9:

5 ayda hem 10 kilo vermiş bulunuyorum hem de bunu strese girmeden koruma uyguluyorum ve hala vermesem de olur dediğim halde gram gram da olsa kilo veriyorum :KK62:

Son düzenleme:
ben de ikinci doğumumdan sonraki kilo verme kararlılığımda tam bir yıl boyunca hemen hemen her gün ortalama 1 saat kondüsyon bisikletine bindim çok da yararını gördüm . 13 vermiştim 1 yılda 70 kg dan 57 kgye gerilemiştim sonra da okuldaki simit partileri ve çikolatalarla arada frenlesem de diyet yapmadan en son 64.5 - 65 i görünce çektim kendimi bir kenara ve sonuç ortada :KK9:

farmascim şimdi anladım neden okadar sıkı olduğunu, bisiklet gerçekten çok işe yarıyor :)

mesela bir gömleğim var 34-36 beden yazıyor üzerinde önceden düğmelerinin araları çirkin görünmesin diye süveter içerisine giyiyordum sadece yakasından ve kollarından istifade ediyordum şimdi üzerine hiçbirşey giymeden adam gibi çok rahat bir şekilde giyebiliyorum:KK52:
canım okadar küçük beden giyebiliyorsan negüzel senin adına sevindim artık kıyafet alırken zorlanmazsın çünkü güzel olan kıyafetler hep küçük bedenler

mavlicim bende belimi ölçtüm bel 82 kalça 96 ve bende 40 beden giyiyorum canım.
senin boyun benden bayaaa uzun hugocum veee gördüğünüz gibi belim hepinizden ince amaaa kalçam hepinizden kalın dediğim gibi bende kalça mevcut zaten eteklerimin belleri hep boldur aldıktan sonra bir tadilattan geçiririm

anladım canım ama kumaş boyalarından da kaynaklanıyo sanırım dimi bu durum, çünkü bendeki aynı pantalon,renk farklı fakat ikisi üzerimde aynı durmuyor
boyalar kumaşa kalınlık yada incelik verir kesim işlemi daha sonra yapılır ama sendeki kıyafetlerde öyle bir durum varsa bilemiycem sonuçta vücut ölçüleri önemli kaç beden olursa olsun değilmi bende bayramda yeni pardesü aldım 40 beden ama belden aşağısında düğmeleri geri aldırdım daha rahat giyeyim diye zayıflıyayım düğmeleri eski yerine geri alıcam :)))

tam zamanında el koymuşsun işe canım...:KK64:

farmasi alıntı yaptığım mesajı sen yazdın dimi ?
neden selmadan alıntı gibi oldu anlamadım sen yazdıysan

farmasi alıntı yaptığım mesajı sen yazdın dimi ?
neden selmadan alıntı gibi oldu anlamadım sen yazdıysan

evet canım benim mesajım yanlış yerden yazmaya başlamışsın onun için canım sorun değil

eşim diyor sen bu gidişle 50 bile olursun diyor azmime hayranlığını hergün dile getiriyor :KK9:

ben 1 tane elma bari yiyeyim de bağırsaklarım sabaha iyi çalışsın

eşim diyor sen bu gidişle 50 bile olursun diyor azmime hayranlığını hergün dile getiriyor :KK9:
işte buna başarının meyveleri deniyor:KK19:

ben 1 tane elma bari yiyeyim de bağırsaklarım sabaha iyi çalışsın
bende kurstan gelince sana söz verdiğim gibi 4 kaşık yoğurda yarım muz 1 dilim armut 1 tane mandalin doğrayıp yedim yatarkende bağırsaklarım çalışsın diye kayısı yiycem

farmasi için artık sorun değil istediğini yiyebilir koruma programı şeklinde gidiyor... o kadar kilo vermiş olsun o kadar ayrıcalığı dimi:KK34:

X