60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

farmasicim sağol canım
ya ben birden fazla mesajdan alıntı yaparak cevap yazamıyorum ya
alıntı ile cevaplanın yanındaki + işaretli yere tıklıyorum, tik oluyor üstünde ama sonra ne yapacağımı bilmiyorum :KK43:

sonrası şu canım birden fazla mesaja ona tıklayarak işaret koymuş oluyorsun sonra da konu cevaplama paneli yazan yere solda tıklıyorsun ve bütün işaretlediğin mesajlar karşına geliyor onların altına yanıtlarını yazıyorsun cevaplaya basıyorsun bu kadar

sağol canım
dün benim de canım tatlı çekmişti, burda kızların verdiği bi tarif vardı, sütle türk kavesi pişirince tatlı isteğini kestiğini söylemişlerdi, onu yapmıştım gerçekten de iştahım kapandı, tavsiye ederim sana da

sağol canım hatırlattığın için

mesela bana kahvenin her türlüsü dokunur kalbimi çok hızlı çarptırır ölecek gibi olurum o yüzden hiç kahve içmiyorum.

canınız tatlı çektiğinde 1 bardak sütün içerisine çubuk tarçından kırıp atmanızı tavsiye ederim tadı salep gibi oluyor nefis birşey

şimdi iyiyim canım ...yatmadan da süt içicem zaten

bugün tartıldım dayanamadım sabah lavabo sonrası 66,2 çıktım...regli olduğum için önemsemedim.

bende yeni başladım c.tesi sanırım.merak ettim,başlangıç kilon 64 yani...

canım şöyle bişi var, foruma daha önceden girmiştim, ben zaten cuma zayırlama yarışmasında 5. takımdayım ama aynı zamanda burayada katıldım, başlangıç 64 malesef, bayramdan önce 1.5 kilo gitmişti 2 haftada ama sonra geri aldım, bayramdan sonraki hafta 1ini geri verdim ama :))

farmasicim;
gün içinde tartıldığında senin kilonda fazla değişme oluyormuydu...sabah tartıldığından ne kadar fazla çıkıyordun?

canım şöyle bişi var, foruma daha önceden girmiştim, ben zaten cuma zayırlama yarışmasında 5. takımdayım ama aynı zamanda burayada katıldım, başlangıç 64 malesef, bayramdan önce 1.5 kilo gitmişti 2 haftada ama sonra geri aldım, bayramdan sonraki hafta 1ini geri verdim ama :))
anladım canım 5.takımda olmak nasıl paylaşım açısından

anladım canım 5.takımda olmak nasıl paylaşım açısından

bayramdan önce çok iyiydi ama sonrasında takım biraz durgunlaştı, bide takım kaptanımızın annesi vefat etti 2-3 gün önce, o yüzden de biraz dağınık durumda, ama en kısa zamanda toparlanıcak inşallah

bayramdan önce çok iyiydi ama sonrasında takım biraz durgunlaştı, bide takım kaptanımızın annesi vefat etti 2-3 gün önce, o yüzden de biraz dağınık durumda, ama en kısa zamanda toparlanıcak inşallah

Anladım canım.Allah yardımcısı olsun takım kaptanınızın...Allah sabır versin.

X