Cuma Zayıflama Yarışması 6. Takım

ama eksidesin sonuçta canım. haftaya daha çok olur inşallah

günaydın canımm

iyi yapmışsın canım benim, aman iyi olsunlar çok zor çocukların hasta olması
Ay sorma canım ya bütün gece uyumadım yorgunluktan gözlerim kapanıyor markete gidince fıstık ezmesi alayım bari tahinle işime yarar enerji lazım

Sağol canım benim sen şimdi listeye gircen ya kendine güveniyormusun liste için
Güveniyorum canım kendimi daha çok sikicam ve bir an önce şu yavaşlama dönemi bitecek insallah üstümde ölü toprağı var. Ama tabiki sizlerin kararı daha önemli yarın anneme gidicem Bursa'ya iki hafta kalicam eğer artı ile gelmezsem dikkat edicemo zman duruma göre karra veririz olmaz mı ?
Köyden geleli üç hafta oldu üç hafta hep eksiyle geldim şükür ama duruma göre yani

Bence annemde de biraz dikkat et istikrarlı ol ki baştan önlemini al artık bir ileri bir geri de takılma. Ne kadar azim o kadar kilo yediklerini dikkat et spor yap tamamdır.

Ya şu takım ruhuna bi girseler ama bende öyle oldum başta bilmeyince öyle oluyo insan
Kiz bana bak 12. Takimdan geldim 1ay falan ordaydim sanirim takim kapandi buraya geldigimden beri yazdım hicte gitmedim biryere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…