6.micro denememle 36 yaşında hamileyim

merh.arkadaşlar
30 yaşımda evlendim ve evlenir evlenmez tedavi sürecine başladık problemimiz eşimdeki sperm kalitesizliği idi
2 yılda 5 micro denedik aynı merkezde ve hiçbir zaman olmadı
sonra bir labroskopi ameliyatı gecirdim hiçbirproblem bulunamadı herşey normaldi bende ama tutunma olmuyordu
sonra doktor değiştirdim ve ilk smear testinde bende genital siğil olduğu ortaya çıktı
onu ameliyatla temizledi doktorum ve en az 1 yıl bebek için hiçbir çalışma olmuyacak dedi ve ara verdik tedavilere
sonra psikolojik olarak toparlanmak istedik 35 yaşımmda yeniden alevlenen annelik özlemi ile araştırmaya başladım ve ağustos ayında histereskopi ameliyatı gecirdim herşey normal görünüyordu
bu site sayesinde UMUT TÜP BEBEKLE tanıştım
eşimide ikna ederek tedavimize başladık
eşime MESE işlemi uygulandı ilk kez daha kaliteli sperm elde etmek için
bana 5.gün transferi yapıldı 8.gün şok şiddetli kanamam oldu ama olumsuz düşünmedim çünkü farklı bir kanama idi ve bir gün sonra kesildi

ve şu an hamileyimmmmm 12.gün test sonucum 660
inş.bebeklerime kavuşacağım allahıma şükürler olsun
ark. isteyen herkese allahım kısa zamanda bu mutluluğu yaşatsın
hastaneyi resmen inlettim böyle tepki vereceğimi bilmiyordum sevincimden bir saat ağlama krizi gecirdim allahım herzaman sevinç gözyaşları döktürsün

:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

canım allahım kucagınada almayı nasip eder..ikizin olur inşallah:CüvCüv:

çok tbr ederim arkadaşım banada ümit verdin benim 4 üncü mikro denemem yumurtalarım bu gün toplandı transfer gününü bekliyorum bana dualarını bekliyorum.baksana ben florans naytingelde yapıyorum bi bilgin varmı orayla ilgili memorialdede yaptım olmadıumut tüp bebegi duymamıştım hiç.bilgilendirirsen sevinirim .canım allah kucana almayı nasip etsin.amiiiiin,

canım dualarım senin için inş. güzel netice sende alırsın
orayı bilmiyorum canım ben önceki denemelerimi isviçre hastanesi ve jinemedde yaptımıştım ama doktorum hep aynı idi ama olmadı.6.için çok araştırma yaptım bende araştırmaya başlamadan Umut tüp bebeği duymamıştım ama başka formlardada buradan 5-6-7,denemesinde hamile kalan okadar çok kişi ile tanıştımki ve başka birdoktora karar vermiştik ben eşimi ikna ederek gidip enver beyle görüştüm ve açıkcası ilgisi beni etkiledi ve pozitif elektiirik aldım ve hemen umut tüp bebeğe yöneldim iyikide öyle yapmışız allahıma şükürler olsunki

çok sevindim bugün ne güzel haberler var bu bölümde inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin miniklerini içime öyle doğdu bence ikiz herşeyin hayırlısı olsun

işte duymak isediğim güzel haber neden böyle dedim yaşım 33 geç evlendim ve yaşımdan dolayı geç kaldım diye üzülüyordum şimdi benim yaşıtım biri hamiş duyunca içim kıpıre kıpır oldu umutlandım allah çok büyük ayyy bende o kadar laf saydım tebrik etmeyi unuttum canım tebrik ederim rabbim hayırla ve sağlıkla kucağınada almayı nasip etsin aminnn

Gözün aydın canım tebrik ederim..Rabbim kucağındaki günleride göstersin inşallah çok sevindim adına sağ salim kucağına alman dileğiyle kendine çok dikkat et artık tamammı :1hug:a.s.:nazar:

evet hatırladım canım umut tüp bebek kesinlikle doğru secim inş.sende bebeğine kavuşacaksın
rüyameleğin sonucunu bende dört gözle bekliyorum çünkü benim umut tüp bebekte tedaviye başlama sebeblerimde biriside kendisidir inş. bu güzel haberi ondanda alacağız
henüz kendimi hamile gibi hissetemiyorum sanırım ben ancak kucağıma alınca inanacağım

Selam Comebaby,

Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. İlk üç ay biraz sıkıntılı gecer hamilelik, uyku yorgunluk bulantı vs insan sersem sepelek oluyor bazen hamile olduğuna inanası gelmiyor çünkü karnın dümdüz herhangi bir hareket yok. Önce kese görünür sonra bebeğin kalp atışları arkasından hareket etmeye başlar minik. 4. aya girdiğinde artık hamilelik etkileri geçmiş kendini daha canlı ve enerjik hissedersin. Yavaş yavaş bebek hareketlerini hissedersin çok hoş bir duygudur bu. Hamileliğin en güzel dönemi 4. ay ve sonrasıdır. Bebeğinle daha çok iletişime gecersin çünkü o sana huu ben burdayim diyecek herseferinde. :)

Selam Comebaby,

Tebrik ederim canım. Allah tamamına erdirsin. İlk üç ay biraz sıkıntılı gecer hamilelik, uyku yorgunluk bulantı vs insan sersem sepelek oluyor bazen hamile olduğuna inanası gelmiyor çünkü karnın dümdüz herhangi bir hareket yok. Önce kese görünür sonra bebeğin kalp atışları arkasından hareket etmeye başlar minik. 4. aya girdiğinde artık hamilelik etkileri geçmiş kendini daha canlı ve enerjik hissedersin. Yavaş yavaş bebek hareketlerini hissedersin çok hoş bir duygudur bu. Hamileliğin en güzel dönemi 4. ay ve sonrasıdır. Bebeğinle daha çok iletişime gecersin çünkü o sana huu ben burdayim diyecek herseferinde. :)

canım teşekür ederim sürekli uyku halim var benimde birde şu an göğüslerim acayip ağrıyor üzerine yatamıyorum su gibi birde akıntım var onun dışında hiçbirşey yok bende nezaman midem bulanacak diye bekliyorum merakla
henüz hamile olduğuma inanamıyorum çünkü :CüvCüv:

tebrikler canım.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
inşallah darısı isteyenlerin başına.

canım teşekür ederim sürekli uyku halim var benimde birde şu an göğüslerim acayip ağrıyor üzerine yatamıyorum su gibi birde akıntım var onun dışında hiçbirşey yok bende nezaman midem bulanacak diye bekliyorum merakla
henüz hamile olduğuma inanamıyorum çünkü :CüvCüv:

Eğer şanslıysan çok fazla bulantı yaşamadan atlatırsın zannediyorum sende fazla bulantı yaşamayacak gibisin. Şimdiye kadar bulantın olmadıysa bundan sonrada fazla bulantı olmaz. Bir arkadaşım çok bulantı yaşadığı için yataktan kalkamıyordu. Sen şimdi ilk 3 ay nereye bulsan orada uyuyacaksin. Ben resmen günde 15-18 saat uyuyordum. Bol bol dinlen ve uyu. Beslenmene dikkat et. Çok sevindim bakalım kac tane kese.

çooooooookkkkkkkkkkk güzel bi haber.tebrik ederim.rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin

Eğer şanslıysan çok fazla bulantı yaşamadan atlatırsın zannediyorum sende fazla bulantı yaşamayacak gibisin. Şimdiye kadar bulantın olmadıysa bundan sonrada fazla bulantı olmaz. Bir arkadaşım çok bulantı yaşadığı için yataktan kalkamıyordu. Sen şimdi ilk 3 ay nereye bulsan orada uyuyacaksin. Ben resmen günde 15-18 saat uyuyordum. Bol bol dinlen ve uyu. Beslenmene dikkat et. Çok sevindim bakalım kac tane kese.

ay canım ya zaten uyumaya bayılırdım tam benlik
bulantım hiç olmadı ve bende nezaman olurdiye meraklanıyordum inş. olmaz veya az olur
beslenmeme dikkat etmeye çalışıyorum netten falan araştırıyorum işte
inş. herşey yolunda gider bundan sonrada

Gözünaydın canım.Allah kucağına almayı da nasip etsin.
Kucağına aldığında daha büyük bie mutluluk yaşayacaksın emin ol.

Gözünaydın canım.Allah kucağına almayı da nasip etsin.
Kucağına aldığında daha büyük bie mutluluk yaşayacaksın emin ol.

hayırlı osun darkcım bebek gelmiş hadi anlat bakalım nasıl oldu neler yaşadın deneyimine ihtiyaçımız var.Ceren hoşgeldin tatlı bebek hoşgeldinnnnnnnnnn.hihoyyyt

X