6.micro denememle 36 yaşında hamileyim

:sm_cool::sm_cool:canım benimmm çok mutlu oldum tarifsiz güsel bir haber rabbim senin gibi arkadaşlarımı boşçevirmesin sağlıklı bir gebelik olur inş. cnm :teytey::teytey::nazar::nazar:

cnm çok sevındımmmmmm çok :) anam ıkızlermı gelıo uçuzlermı :)) gozun aydın cnm benım

canım gözün aydın allah inş bizlrede tattırır o muhteşem duyguyu allah sorunsuz geçirtir inş canım değerin çok güzel heralde üçüz

arkadaşlar hepinize sonsuz teşekür ederim inş.tez zamanında isteyen arkadaşlarımda bu mutluluğu yaşayacak ben şokta olduğum için henüz rüyadamıyım diyorum ama bakıyoum uyanığım anlatamıyorum duygularımı inş.sağ salim de evlatlarıma kavuşurum

Canımallah kucağına lamyı da nasip etsin inşallah bellki çoğul gebelik çok sevindim darısı tüm isteyenlerin başına

6 kere denemen ve yılmaman bir kere deneyip umudunu
kaybedenlere ve mücadeleyi bırakanlara ders olmalı.
rabbim bu sayfalardan doğum haberini almayıda nasip
etsin inşallah arkadaşım.tebrikler...

:nazar:Selam canım öncelikle seni tebrik ediyorum.Yılmadın 6. mikroyu denedin. seninle Diğer topikte konuşuyorduk ve hep içimden bu sefer olucak diye geçiyordu.Sendeki bu sabrı ve azmi takdir ediyorum. Tüp bebek yaptıracak olan arkadaşlar darısı İnşallah bizlerin başına.:CüvCüv: Allah sağlıklı kucağına almayı nasip etsin. İkiz gibi görünüyor.:teytey::nazar: İnanki çok ama çok sevindim.

6 deneme demek seni defalarca tebrik ediyorum canım hayırlısıyla meleklerini kucağına al inşşş

:teytey:allahım ne güzel bir mutluluk . umarım sağlıklı sıhhatli kucağına almayıda nasip eder rabbim.

arkadaşlar hepinize sonsuz teşekür ederim
bu başlığıda ümitsizliğe düşen arkadaşlar için açmak istedim başarının sırrı kesinlikle ümitsiz olmamak
ve seciceğiniz merkezi iyice araştırıp ona göre bir merkez secmek ve bolca dua etmek eşim bile inanamıyor hala nasıl olurya diyor ama ben hiç bir zaman ümidimi kaybetmedim hep bir mutlaka olacak diye düşündüm ve bol dua ettim ve sectiğim merkezi çok araştırdım
inş. isteyen herkes bu mutluluğu tez zamanda yaşar

tebrikk ediyorum canımmm rabbim sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin inşallah mutluluğun daim olsunn

comebaby okurken inan gözlerim doldu.çok sevindim.Allah kucağına almayı da nasip etsin.değerin çok güzel.inşallah ikizlerin olur...

çok tbr ederim arkadaşım banada ümit verdin benim 4 üncü mikro denemem yumurtalarım bu gün toplandı transfer gününü bekliyorum bana dualarını bekliyorum.baksana ben florans naytingelde yapıyorum bi bilgin varmı orayla ilgili memorialdede yaptım olmadıumut tüp bebegi duymamıştım hiç.bilgilendirirsen sevinirim .canım allah kucana almayı nasip etsin.amiiiiin,

X