6 aylık hamileyim Eşim beni bırakıp tatile gitti .

Evet gerçekten kavga edilmiyor çünkü ben %100 haklı bile olsam haksız çıkıyorum her seferinde . Bencil ve onun tek kalmasını istiyormuşum

Yaa ben de sizi çok sevdim . Resmen benimle dertlendiniz bu çok özel benim için . Ama her şeyin farkında olup hiçbir şey yapmadan evde oturmaktan başka bir şey de yapamıyorum . Aksiyon yok çünkü öyle bir bastırılmışım ki yine haksız çıkacağımı biliyorum

Evet gerçekten kavga edilmiyor çünkü ben %100 haklı bile olsam haksız çıkıyorum her seferinde . Bencil ve onun tek kalmasını istiyormuşum
Size yaptigi tum suclamalar aslinda kendisi. Size bencil diyorsa kendisi bencil ve bunun farkinda. Tek kalmasini istediginizi dusunuyorsa sizin tek kalmanizi istiyor ve birakiyor da. Kocaniz gorunen bir koy gibi sanki. Cesaretiniz varsa cikarin hayatinizdan, siz asik degilsiniz siz bir oyunun kurbanisiniz. Beyninize oyunlar oynaniyor. Gelecekte ciddi hastaliklariniz olacak hafife almayin bu durumu.

Rabbim kolay etsin inşallah , eşinizin sizi bastırmasına izin vermeyin, sevgiyle kalın

Bekarlik gunlerine dönmek isteyen defolup gidip donebilir. Evli olan hic kimse bekarlik gunleri gibi yasayamaz Nokta. Sizin gibi coook "anlayışlı" ama özünde esiyle alakasiz olan kadinlar bunu normallestiriyor deliriyorum. Hayir efendim kimse karisini evde birakip tatil falan yapamaz

Bilerek evlenmiş ve bilerek cocuk yapmissiniz nefen? Hamileyken sorunlu olmasa bile cok cok gerekmedikce iki gun bile gitmez gidemezdi esim aileside asiri bencil ve umursamaz ne demek hamile kadini birakip gelsin diye plana dahil etmek bunlar bildigin bosanma sebebi siz iliski boyunca bence kendinizi kandirarak idare etmis bu gunlere gelmissiniz oyle yapmaya devam edin baska bisey yapabilcek gibi gorunmuyorsunuz

Ay saka gibi ya, cidden üzüldüm. Bazılarında odunluk baki kaliyor galiba. Hamile esini birakip gezmeler falan, ben cinnet geçirirdim sanirim. Bunun bi yaptirimi olmali, asla öyle kolay yoldan affetme. Yani genel durumunuzu bilmiyorum tabii ama doğum gününde pastayi cicegi bile sana çok görüyorsa, sen bi düşün bacim. O sevmiyorsa bile senin hatrina küçük sürprizler yapardi. Sanirim odunluk leveli yüksek bir bireyle evlisin, Allah yardim etsin.

Gitme dedim 1 hafta önce yine kavgalar etti benimle ailemden ne istiyorsun bir türlü kabullenemedin vs vs . Hele şimdi evde oturup gitmeseydi ve o stroyleri görseydi benim burnumdan getirirdi
Off kabullenemedin ne ya bu erkeklerde genetik galiba. Benim geçen hafta ayrıldığım ilişkimde sen ailemi kabullenmiyosun diyor bişey diyince delimi ne bunlar ailenize söyleyin keisnlikle

valla aynı şeyi benim kocam yapsaydı o eve bir daha adımını atamazdı. Çok önemli tatil ya böyle adamları nerden buluyorsunuz bide üstüne çocuk yapıyorsunuz. Hatanın en büyüğü sizde en başından belliymiş adamın ne mal olduğu şaka gibi ya.

Konudan bağımsız yoo yaşayabilir, biz yaşıyoruz. Ayrı ayrı tatillere de gidiyoruz, ailelerimizle tatile de gidiyoruz. Akşamları bazen arkadaşlarımızla da takılıyoruz, dostlarla felekten bir gece de çalıyoruz. Bunları eş olarak beraber de yapabildiğimiz gibi, ayrı ayrı da yapabiliyoruz. Eşimle alâkasız değiliz, parmakla gösterilen mutlu bir evliliğimiz var, çok da şeffafız, iletişimimizin sağlıklı olduğu, sevgi saygı aşkın olduğu bir ilişkideyiz, forumda beni tanıyanlar da beni mutlu evliliğimle, babam gibi bir adamla evlenecek kadar şanslı oluşumu dile getirmemle tanır zaten ve kimse kimseyle evlendi diye tapusunu almıyor, 7 24 her anını beraber geçirmek zorunda değil. Hamileliğimde de sıkıntı yoksa doğum yaklaşmamışsa ve hastanede yatmıyorsam sıkıntı etmem dedim, bu benim fikrim size ne?

Ayrıca dediğim gibi benim istemediğimi hissederse ve söylersem eşim gitmez bile, konu sahibi gitme demesine rağmen gitmiş yani eşi hatalı. Kaldı ki ben eşime ultimatom vermem, o ne yapacağını zaten bilir.

Gebelik sorunsuz olsa bile eşi hamile adamın anasının evinde çılgınlar gibi eğlenip story atması nedir yahu.Cagirin ailenizi ogrenirlerse de öğrensinler.İster 6 aylık ister 6 haftalık hamile biri yalnız kalmamalı benim görüşüm bu.Lutfen çağırın ailenizi şu adama da bu haddini bildirin.

En büyük hata benim çok haklısınız

Siz çok olgun biriyle evlenmişsiniz . Maşallah

İşte aradığım cevap

Evde yalnızım ailem benim yalnız kaldığımı duysa baya sıkıntı çıkarır onlardan da gizliyorum bu durumu .
İşe ailenizden gizlemeyerek başlayabilirsiniz. Herkes mutlu, gününü gün ederken sıkıntıyı neden sadece siz çekiyorsunuz.

Ufff bile bile evlendiginiz yetmemiş bi de üstüne çocuk yapmışsınız. Adama.ne yaparsanız yapın islememesinin sebebi size bunun beterini de yapsa çekip gidemeyeceginizi bilmesinden geliyor. Cepte olan hiç kimse saygı görmez, siz kendiniz eşinizin saygısını kaybetmissiniz bi kere. Ben bu işin sonunu çocuk olduktan sonra bikac kere yalan yere aile evine dönüş, yalandan özürler sonra buraya tekrar benzer konular açmanız olarak görüyorum

Çocuğunuz olacakmis, size güç verir diye düşünüyorum. Hep oyle seyler dinledim annelerden. Hiçbir şey yapamıyorsanız onun menfaatini korumaniz lazim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…