6,7,8 haftalık hamişler burda birbirimize destek olalım 🤰🏽👼

İnşallah canım inşallah vajinal baktı mı? Bende ilk karından baktı sonra vajinal baktı öyle görmüştü, dua edelim sana bol bol inşallah beneğin seninledir mide bulantın falan var mı peki ?
Vajinal bakıldı. Çok nadir oluyor ama kusma yok sadece bulantı oluyor. Geç döllenme yada boş gebelik deniliyor bakalım hayırlısı artık

Canım olmadı başka bir doktora daha görün derim ben, inşallah bebeğin seninledir geç döllenme olabilir benim öyle oldu bir hafta geriden geliyoruz mesela geç döllenme dedi doktor.

Canım olmadı başka bir doktora daha görün derim ben, inşallah bebeğin seninledir geç döllenme olabilir benim öyle oldu bir hafta geriden geliyoruz mesela geç döllenme dedi doktor.
Kayıt olduğum Devlet Hastanesi'ne gitmiştim sabah 2 doktor vardı biri normal baktı 23mm kese dedi diğeri vajinal baktı 16mm gećen haftanınkiyle aynı gelişme yok büyük ihtimalle boş gebelik dedi. Cuma günü gel hala gelişme yoksa ki olacağını sanmıyorum bir haftada hiç gelişmemiş kesen kürtaja alalım hemen dedi. Güvenemedim özele gittim doktor kesen büyümüş iki ihtimal var ya geç döllenmedir yada boş gebelik dedi haftaya gel tekrar bı bakalım dedi. İnşallah haftaya görürüm.

Aynen canım bir hafta daha bekle bakalım, Allah büyüktür. Sen strese girme bakalım haftaya ne diyecek doktor

Ya ben aslında geç döllenme olduğunu düşünüyorum. Sat 29 Haziran, 6 ağustosta beta 1610 çıktı ben temmuzun 16-27 arası hamile kaldığımı düşünüyorum. Eğer tahminim doğruysa şuan 6 haftalık falan

Merhaba kızlar ya bir sorum olcak 9 haftalığım ben, bu haftada su gelme gibi bir olay olur mu ? 2dir denk geliyorum su gibi şeyler geliyor bildiğin su yani akıntıyla birlikte su olabilir bu beni çok endişelendirdi yaşayan oldu mu ? Veya akıntı yaşıyor musunuz normal mi ? (Kusura bakmayın açıkça sordum ama)

Canım aynısı bende oldu hatta idrar mı kaçırıyorum diye düşündüm sonra geçti

Selam bende 9+5 haftayim. Ayni durum bende de var. Sabah yataktan kalkinca çamaşirim islanacak sekilde su geliyor. Hastanede 2 kere yattim. Ztn çikali 1 hafta oldu. 4 gundür ayni sey yasaniyor. Ilk hafatlarda beyaz yogurtumsu akinti vardi simdi geçti. Bzn gunduzleride vajinayi islatacsk sekilde akinti.

Nasilsin canim kaçinci haftadasin benimde ayni su gelme problems var sende ne zamn sonra geçti
Canım merhaba tam 10.haftadayım, canım benimde oldu hatta sabaha karsı oluyordu doktor baktı dediki idrar torban sıkışıyor idrar o bebeğin suyu değil, muayeneye gittiğinde kesin sor

Canım merhaba tam 10.haftadayım, canım benimde oldu hatta sabaha karsı oluyordu doktor baktı dediki idrar torban sıkışıyor idrar o bebeğin suyu değil, muayeneye gittiğinde kesin sor
Bende 9+5 oldum bu gun. Benimde sabah ilk kalktigimda oluyor. Ay çok şükür benimde oyledir insallah korkuyordum ya su geliyodur diye. Tmm sorucam canim tesekkur ederim

7+5ten bildiriyorum, üç haftadır doğru düzgün hiçbir şey yiyemiyorum. Midem hem çok bulanıyor her şey kokuyor çünkü, hem de çok ağrıyor gastrit gibi oldum. Öğünlerim salatalık, etiform, yeşil tuzlu zeytin, beyaz peynir, yoğurtlu makarna ve tarhana çorbasından ibaret. Döndürüp döndürüp bunları yiyorum, aralarda da meyve. Doktor üç aya kadar çok sorun değil ama üç aydan sonra beslenmeni düzeltmek zorundayız dediği için şimdilik içim rahat. Kendimi sıkmıyorum. Progestan kullanıyorum ben de hem fitil hem iğne olarak, bulantı ondan erken başlamış olabilir sanıyorum. Bunun dışında gün içinde hep uykulu gibiyim. Azıcık dizi izleyeyim diye ekrana bakarken kayıveriyor gözlerim, bir bakmışım uyumuşum. Benim kadar çok uyuyanı var mı bilmiyorum. Hem gündüz hem gece uyuyorum valla Hayatımda bu kadar uyuduğumu bilmem. Bende durumlar böyle, tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum

bende 5 6 haftalarda çok uyuyordum butun gun uyuyarak geçiyor aksamda uykum var uyuycam diyorum. Esim daha yeni Kalkmadinmi ne uyukusu bu diyordu

bende 5 6 haftalarda çok uyuyordum butun gun uyuyarak geçiyor aksamda uykum var uyuycam diyorum. Esim daha yeni Kalkmadinmi ne uyukusu bu diyordu
Benim eşim de diyo ki tebrik ediyorum kedilerimizden daha çok uyuyosun kaçıncı haftaya kadar uyudunuz acaba?

Canım ben resmen depresyondayom mide bulantısından, 3 kere serum takıldım bağışıklığım tamamen çökmüş sürekli yatıyorum sürekli

Canım ben resmen depresyondayom mide bulantısından, 3 kere serum takıldım bağışıklığım tamamen çökmüş sürekli yatıyorum sürekli
Ya çok geçmiş olsun, çok zormuş inşallah bir an önce azalır bulantınız da miniğin keyfini yaşamaya başlarsınız ben çok şükür az da olsa bir şeyler yiyebiliyorum diye moralimi yüksek tutmaya çalışıyorum, midemin yerinde kocaman bir taş var sanki ne içim alıyor ne başka bir şey sürekli rahatsızım ama bugünler de geçecek diye telkin ediyorum kendimi hep.

Canım senin kaçıncı hafta daha hiç keyif alamadım inan ki, sürekli mide bulantısından yatıyorum bittim resmen her gün ağlıyorum. Benim yarın itibari ile 10+1 olacak ama hiç geçmedi her geçen gün artıyor, inşallah düzeliriz yemek yemeyi özledim desem inanır mısın. Senin adında çok sevindim inşallah daha daha iyi olursun canım

7+5teyim sizi geriden takip ediyorum ama korktum şimdi mesajınızı okuyunca. 14. hafta itibariyle azalıyor diyorlar, az kalmış sıkın dişinizi Doktor prilam diye bir ilaç önerdi bana ama çok kötü değilim diye kullanmadım ben henüz, kendi doktorunuza bir danışsanız belki yemek yiyebilirsiniz öyle olunca moraliniz de düzelir biraz?
sizi çok iyi anlıyorum bu arada, doya doya yemek yemeyi ben de çok özledim daha şimdiden.

Canım prilam kullanıyorum ama hiç fayda etmiyor zaten içeriği bitkisel olan bir ilaç, serum bile takılıyorum o bile fayda etmiyor o derece diyeyim bence geçmesini bekliyorum yoksa çok zorlanıyorum artık, çok hareketliydim şimdi resmen hasta gibi yatıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…