6,7,8 haftalık hamişler burda birbirimize destek olalım 🤰🏽👼

Evet bende 10 gun arayla çok girdim ultrasona. Benimki kuçuk dedi serum filanda aldim. Insallah iyilesirz. Acaba bu hematom neden oluyormus

Evet bende 10 gun arayla çok girdim ultrasona. Benimki kuçuk dedi serum filanda aldim. Insallah iyilesirz. Acaba bu hematom neden oluyormus
Benden sordum neden oluyor diye doktor düşük tehdidi nedenini bizde bilmiyoruz dedi, benim ama kanamamda oldu, bakalım bugün ne diyecek bekliyorum sen şimdi iyi misin peki nasılsın bebiş nasıl

Kıyamam olsun üzülme zamanı vardır Allah zamanını bebişin zamanını biliyordur ❤ en kısa zamanda sağlıklı sıhhatli bir bebişin olur
Kuzucmm iki tane çocuğum var bu çok sürpriz olmuştu korunurken.
Bir daha deneyecegimizi sanmıyorum, olsaydı kabulumuzdu.
Allah'ım isteyene nasip etsin

Kuzucmm iki tane çocuğum var bu çok sürpriz olmuştu korunurken.
Bir daha deneyecegimizi sanmıyorum, olsaydı kabulumuzdu.
Allah'ım isteyene nasip etsin
Allah onları bağışlasın o zaman canım, Allah onlara ömür versin, 2 tanede yeter zaten maşallah

Kızlar bugün doktora gittim o su gelme olayını sordum akıntı gibi gelmez dedi fazla fazla gelir çamaşır değiştirmeyi gerektirir dedi sorun yokmuş. Bir sorunum var her şey yolunda fakat bebeğin eşi plasenta rahim ağzındaymış yani aşağıdaymış,uyardı ağır iş yapma bol bol dinlen ağır kaldırma vs. Böyle bişey yaşayan var mı ? Kendiliğinden yukarı çıkar belli bir aya gelince dedi ama ya çıkmazsa ? Plasentası aşağıda olan var mı ya kafama çok taktım şuan ya düşer ederse diye ://

Çok geçmiş olsun canım üzülme inşallah yukarı çıkar çıkmassa da sanırım normal doğum riske giriyor sezeryanle alıyorlar bebeği geçen gün bir doktoru dinlemiştim öyle diyordu benim bir akrabamda aynı sorun oldu ama gebeliği sağlıklı şekilde devam etti sezeryan doğum yaptı çokta sağlıklı bir bebeği var moralini bozma stres senide bebeğide etkilemesin

İnşallah çıkar ya allah herkese sağlıklı gebelik ve doğum nasip etsin

Karından duyduk
Kızlar merhaba benim sat 18 temmuz. Sadece iki defa kan verdim 24 Ağustos'ta (233) ve 26 sında (635). 5 Eylül'e randevu aldım o güne kadar beklemeyi tercih ettim o gün keseyi görür müyüm acaba ve kaç haftalık oluyorum ilk gebeliğim

6+4 günlük hamilesiniz gittiğiniz de 7 haftalık oluyorsunuz kalp atışını bile duyarsınız

Benden sordum neden oluyor diye doktor düşük tehdidi nedenini bizde bilmiyoruz dedi, benim ama kanamamda oldu, bakalım bugün ne diyecek bekliyorum sen şimdi iyi misin peki nasılsın bebiş nasıl
Sen daha once dusuk ve ya dogum yaptinmi.
Ben mayis ayi bos gebelik yasadim. Galiba ondan diye dusunuyorum. Bende bu surecte kanama beklemelimiyim dedigimde hayir kendiliginden erir gider dedi doktorum. Benim şükür kanamam olmadi. Hic mide bulanti aserme yok sadece gogus hassasiyeti var o kadar. Iyizdir insallah

İyisindir tabi canım, herkesin belirtisi belli olmayabilir benim çok Belirtim var, mide bulantısı kusma, koku hassasiyeti çok kötüyüm

Yok canım yapmadım düşükte yapmadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…