6,7,8 haftalık hamişler burda birbirimize destek olalım 🤰🏽👼

Kizlarr 4+5 de beta 121 çıkmış bana düşük geldi değer, boş gebelik olmasından korktum ama sizce nasıl.

Canım betanın değeri önemli değil 2 günde bir artışı önemli
Yaa canım biliyorum ama o kadar sürpriz bir şekilde korunurken geldi ki bu bebiş.. İki tane de kuzum var, yani tecrübeliyim de ama şoktan zaten daha yeni algılamaya başlıyorum. Bir de değeri sanki düşük gibi görünce bu seferde acaba boş gebelik mi diye düşündüm.

Yaa canım biliyorum ama o kadar sürpriz bir şekilde korunurken geldi ki bu bebiş.. İki tane de kuzum var, yani tecrübeliyim de ama şoktan zaten daha yeni algılamaya başlıyorum. Bir de değeri sanki düşük gibi görünce bu seferde acaba boş gebelik mi diye düşündüm.
Canım ne zaman bakıldın değere, ben Reglim bir gün gecikti 35 beta ile öğrenmiştim düşün

Evet ya, gelmemiş:KK43: aslında aynı hafta olanlar burda toplansak gelişim hakkında bir çok şey hakkında bilgi alış verişi yapabiliriz hayırlı uğurlu olsun bu arada kucağına almayı nasip etsin Allahım 🥰

Aynı haftada olanların yazıştığı sayfalar var. Hangi ayda doğum yapacaksınız o konuya bakabilirsiniz. O sayfalarda toplanıyor anneler.

Aynı haftada olanların yazıştığı sayfalar var. Hangi ayda doğum yapacaksınız o konuya bakabilirsiniz. O sayfalarda toplanıyor anneler.
Evet evet, varmış doğum yapacağın ayına göre çok güzel bir uygula gerçekten insan çok şey öğreniyor

Canım ne zaman bakıldın değere, ben Reglim bir gün gecikti 35 beta ile öğrenmiştim düşün
Canım dün baktırdım 4+5 de.
Bende şöyle bir hesap yaptım.
29 u 121
27 si 60 olsa
25 i 30 civarı.
24 u adet tarihimdi, yani bir gün gecikmeli benim de 30 civarıydı sanirm..

Selam kizlar 10+1 deyim ama hiç mide bulantim yok. Sadece goguslerde sisme var o kadar.

Selam kizlar 10+1 deyim ama hiç mide bulantim yok. Sadece goguslerde sisme var o kadar.
Ben 10+3 deyim canım mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum bence mide bulantım hiiçççç olmasın 🥲 insallah daha da olmaz, benim hiç geçmiyor bulantım 9 ay geçmez diye cok korkuyorum yemek yiyemez oldum

Ben 10+3 deyim canım mide bulantısından kafamı kaldıramıyorum bence mide bulantım hiiçççç olmasın 🥲 insallah daha da olmaz, benim hiç geçmiyor bulantım 9 ay geçmez diye cok korkuyorum yemek yiyemez oldum
Senin sata gore de 10+3 mi

Sen kendi sat tarihinden takip et ztn buyudukçe kendi haftasina yetisiyor
Doktor öyle demedi canım, geç döllenme olduğu için tamamlamayabilir dedi, o yüzden hep ben ultrason ile söylediğini baz alıyorum, bakalım bugün gideceğim ne diyecek, nasıl büyümüş mü ne kadar olmuş ben resmen yatakla yatıyorum hasta gibi benim kötü geçiyor. Senin inşallah mide bulantın falan olmaz

Doktor öyle demedi canım, geç döllenme olduğu için tamamlamayabilir dedi, o yüzden hep ben ultrason ile söylediğini baz alıyorum, bakalım bugün gideceğim ne diyecek, nasıl büyümüş mü ne kadar olmuş ben resmen yatakla yatıyorum hasta gibi benim kötü geçiyor. Senin inşallah mide bulantın falan olmaz
Insallah bebegin iyidir. Fotosunu al buraya haber et nasilms

Insallah bebegin iyidir. Fotosunu al buraya haber et nasilms
İnşallah canım iyidir, ben iyi değilim onu konuşacağım yemek yiyemiyorum su içemiyorum dışarı bile çıkamıyorum bu halim ne böyle bilmiyorum. Acaba normal mi bu halim

Normal bence. Senin ilk hamileligin mi

Bende hematom varmis suan ilaç kullaniyorum duphaston. 25 eylul ilacim bitiyor o zamn giderim herhalde aksi bir durum olmadikça
Bende var canım 5.haftada kese etrafın kesenin altında var halen geçemedi progestan kullanıyordum bu hafta bir kesti mide bulantılarım çoktu diye, dün şiddetli kaşık ağrılarım olunca yazdım, tekrar başla progestan dedi sabah akşam 200 lük kullanıyorum bende, beni iki haftada bir kontrole çağırıyor çünkü keseye çok yakın kanama alanı diye

X