5 yillik sevgilim olan nisanlim bana seni istemyorum s*ktir git dedi ?

begumgg

2. üyelik sebebi ile profil pasif edilmiştir.
2. Üyelik !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2017
2
0
31
Kizlar bana icinizden ne geliyosa onu soyleyin. 5 yil once ben 17 yasindayken tanistik biranda cok baglandik onun annesi yoktu hem lise okuyup hem bi otaparkta caliyodu ayrica bi ogrenci yurdunda kaliyodu bunlara ragmen bana gore tertemiz bi cocuktu hic uzmedi beni cok sevdik birbirimizi abi kardes dost olduk annemi cok sevdi ve bizim evden cikmaz oldu cebinde 10 lira olsa beraber biseyler yaptik . 2 sene once babasi vefat etti biraz degisti tabi daha sonra abisigille kalmaya basladi onlarla sorun yasadi ve disari ortamina alisti gece eve 1 de 2 girmeye basladi sonra askere gitti onu bekledim sabrettim askerdeyken pek ilgilenmedi benimle annem askerden izne gelince soz yapalim dedi ama aramizdaki sorunlardan dolayi daha sonradan vazgectiler . sevgilim cok kinlendi oyuzden askerden gelince pis bi arkadas ortamiyla takilmaya ilgisizlesti . bi ise girmedi sonra sozlendik . soz den sonra bir hafta iyi gecti ama benimle hic vakit gecirmez oldu 6 ay nisanli kaldik belki 10 kere disari cikmadik tabi kendi arkadaslariyla gezdi hep . bu sirada ben rahstsizlandim bi ise girmedi dugun konusu bile acilmadi aramizda anneme anne bile demedi ailemin beni doldurdugunu dusunup nefret etti onlardan arkadaslarina baglandi . kufur ve siddet egilimi vardi . iki kez ayrilmaya calistim geri dondurdu ama gozunde suclu bendim . hic duzeltmedi kendini en son 2 hafta once bi konu icin kavga ettik ve ayrildi bohcalar filan iade edildi bi mesaj attim ve beni artik sevmedigini istemedigini soyledi tatile gitti ve kizlari takip etmeye basladi . engelledi heryerden dun durduramadim kendimi yazdim ben seninle vedalasmak istiyorum 5 yilimiz gecti bi msajla bitmemeli en azindan bi veda dedim ben seni gormek istemiyorum sevmiyorum benden sana hayir yok beni takip etmeyi birak mesaj atma artik dedi veda mj etmek istiyosun ben sana veda ediyorum bak S iktir git dedi engelleyiverdi sok oldum annemin telefonundan aradim ve salak gibi yalvardim ne olur bikere sariliym diye seni istemiyorum pskolojimi bozma benim acidan baska bisey olmaz gorussek dedi . bugunde instagramina bekar ve huzurlu yazmis . kendisinin her zorluggnda yaninda oldum cok fedakarlik yaptim kaldiramiyorum kendimden nefret ediyorum ben onu nasil baskasiyla gormeye dayanicam ?

bu adamı zaten baskalarıyla gorun yanınızda olmasın asla ilk olarak dengesiz daha olgunlasmamıs cocuk bildigin siddete meyilli demissin zaten sana ettigi kufurden de anlıyoruz agzıda bozuk Allahın sevdigi kuluymussun bundan koca olmaz basına belamı alıcan evlenince bosanmak istemiyorsan hic bulasma bir daha

Iyi de sanki 30 üstü yaşın var sanki çocukla bosandin...farkındamisin kurtuldun...adamın işi yok...ne yiyecektiniz evlenince taş mı afedersin...ayrıca adam degismiş eskisi gibi degilmiş yani...serseriyle ne yapicaktin evlensen de bosanicaktın....ayrıca 6 ayda 10 kez gorusmek nedir yani nisanli olarak...sizinki coktan bitmis aslinda da sen farkedememişsin....zamana bırak unutursun yeni insanlarla tanis ortam degistir...simdi senin yasinda olmak icin neler vermezdim...

Birdaha arama onu bir tarafını kaldırma daha fazla. Sana daha kötü davranır emin ol. Ayrıca onsuz yapamam diye düşünme bundan 2 sene sonra o kim ya diyeceksin. Düşünmeye çalışsan bile öfff birşey hissetmiyorum resmen artık diye aklandan geçecek. Yaşın 22 sanırım, önüne daha kimler çıkar. Üzme kendini.

annenin yerinde olsam seni bir temiz döverdim. dizime yatırıp.
başka adam kalmadı sanki bi bu kaldı dunyada vahh sevgilim ahh sevgilim.. senişn sevgine de sanada diyip gene ve gene döverdim....

buralarda okuduğum konularda ne kadar kaçan hakaret eden aldatan adam varsa hep mi vazgeçilmez olur yaa.
neleri kıymetli bu kadar bu adamların?
.mesela kiymetinizi bilecek saygi duyacak.küfür etmeyecek adamlarda var hayatta.hani bir şans verseniz böyle adamlara yalvarmak yerine.
hakkınızda hayırlısı olsun.kurtulduğunuza dua edeceğinize adama veda da veda diye tutturmanizda enterasan..

Yapmayın lütfen... Şu an duygusalligina veriyorum ama 1 2 yıl sonra kurtulduguna sükredeceksin. Evlensen bu adam sana şiddet uygular, aldatır her şeyi yapar. O zaman heralde hiç vazgeçmezdin. Neyseki hâlâ gençsin ve 5 yıl ile kurtuldun..

Bu kadar ağır konuşması seni kendinden uzaklaştırmak istemesi kendine güveni olmadığı için olabilir seni haketmediğini anlamış şu an ki hayatından vazgeçmek istemiyor seni de kendisiyle sürüklemek istemiyor gibi geldi bana

Bu kadar sorundan önce bu adamın işi gücü var mı? Evlenseniz nasıl ev geçindirecek? Bence bu fırsatı iyi değerlendir. Onun sözünü dinle. Bak yazdığın sıkıntılardan bahsetmedim bile.

Kızım delirdin mi sen? Ne diye bu kekomançinin peşine takiliyorsun? Niye? Goren de seni 4 cocuklu dul kaldin sanacak. Ki oyle bir kadin da koca diye tutmaz yaninda boyle birini... Gencecik kizsin. Daha neleri kalitelileri cikar karşına.Kurtulduguna şukür edecegin yere üzülüyorsun.Ne guzel kurtulmussun.
Krizi fırsata çevir sen de onu engelle heryerden. Kalbine de kafana da format at.Bütün anilarinizi onu hatırlatan herşeyi yok et.

Simdi senin canin cok aciyor. Bak zaman gecsin sen rahatlayacaksin kurtuldugunu anlayacaksin. Mutlu olacaksin. Ona da ne olursa olsun. Oyle bi adamdan es olup ne olacak. Hayat sarilarak gecmiyor.gercek hayat baska

Suan cok kotu hissediyorsundur eminim ama alisiyor insan ya benim sevdigim adamda ayrildiktan 4-5 ay sonra baskasila evlendi zor oluyo olmuyo diyemem ama geciyor emin ol bi sekilde geciyor sakin bi daha yalvarma hic bi ise yaramiyor kendi onurunu kirmaktan baska sen yalvardikca o kendini bi sey sanacak o seni gozden cikartmis birak kendi basini yesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…