5 yillik sevgilim olan nisanlim bana seni istemyorum s*ktir git dedi ?

Ya güzelim liseyi bitirdin inşallah. Açıktan falan da olsa bi de üni diplomasi alsan eline ne güzel olur. Ya da otur kpssye çalış bak bir sürü memur alıyorlar.

Kurtulmuşsun 20 yıllık geçmişin olsa kucağında bebeğin olsa daha mı iyi gidene güle güle

Şuan ne desek boş gelecek belki sana ama zaman en güzel cevabı verecektir zaten. Kendine zaman tanı, hemen birgünde unutulmaz zaten. Bu şekilde yalvarmana rağmen son bir görüşme yapmaması da seni çok etkilemiştir. Bak şöyle yap, hiçbir şekilde arama, yazma, takip etme, hayatına odaklan sen. Eğer bunları yaparsan iyice üzüleceksin. Şunu unutma hiç kimse senden değerli değil, çünkü herkes gidebilir ama insan kendinden hiç gitmez. Kendi değerini bil öncelikle.

Yavarmak nedir ya kim ki o merak etme öyle tiplerin nesli tükenmez bölünerek çoğalıyorlar nasılsa ben böyle bir kımıl zararlısı istiyorum diyorsan çık sokağa

Allah kurtarmış yat kalk sukrem. Daha gencsin unutursun yakında alien var sevdiklerini var. Eski nişanlın tek kelimeyle pislik. Annen onun bu hallerini görüp kızını korumayacakmis bak sen.

Allah kurtarmış yat kalk sukret Daha gencsin unutursun yakında. alien var sevdiklerini var. Eski nişanlın tek kelimeyle pislik. Annen onun bu hallerini görüp kızını korumayacakmis bak sen.

Ah kuzum ilk askin belliki hep yaninda olmussum cokta sevmissin emek harcamissin ama degmez canim degmez seni anliyorum ama onun yolu yol degil bide sen vedalasalim demissin o sana s. Git demis sende dua edip yolunu ciz canim bazi insanlar deger kiyemet bilmiyor karsina seni cok seven biri cikar ve mutlu olursun INŞALLAH

Genceciksin sarılacak huzurlu bi omuz bulursun. İyilik yapmış sana sen bırakamayıp hayatını zehir edeceksin yoksa. Ağla sızla ama sakın barışma canım.

görende evladını toprağa vermiş sanıcak.boş veeer gidene güle güle demeyi öğrenmen lazım.bu dünya bunu kaldırıyor.kaçan kovalanır.biz kadınlar hep aciz ,gözü yaşlı olarak çıkarız erkeklerin karşısına.zaman her şeyin ilacı.öyle bir zaman gelicekki,evlendiğin zaman iyiki onla evlenmemişim diye Allaha şükür bile ediceksin.KENDİNE ŞUNU SÖYLE ::BEN ÖZELİM,DEMEKKİ BANA LAYIK DEĞİLMİŞ

Koşarak uzaklas kardeşim o çocuktan. Ben de yıllar boyu çıktım hep pesine düştüm sonunda evlendim bi yıl olmadan ayrıldımm. Bu şekilde olmasını mi istersin yoksa suan mi hayatindan cikmasini

Aaaa konu sahibi uçmuş

Gurur lütfen biraz gurur diyorum..Rezil etmişsiniz kendinizi..Bukadar mı basiretiniz bağlandı yazık Sizede ailenize de yazık.Bir kadın kendini ancak bukadar küçültebilir.Adınıza bir kadın ve kız annesi olarak çok üzüldüm.

Sadaka ver. Kurban kes. Sukret Allah a kurtuldum diye.

Ne yapacaksin ipsiz sapsiz issiz gucsuz adami?

Anasiz babasiz buyuyen ama kotu yollara girmeyen universite okuyan hatta tuttugunu koparan o kadar insan taniyorum ki.

Bu onlardan biri degilmis demekki.

Arkana bakmadan kac.

umarım "beni düşünüyor beni kendinden uzaklaştırmak için bana kötü davranıyor yoksa o çok iyi biridir" gibi hastalıklı düşüncelere kapılma...

bu çocuk seninle gözünü açmış şimdi de ergenliğini yaşıyor.

sonrasını söyleyim, kızlarla çıkacak gezecek tozacak ve bakacak ki kimseden ona hayır yok, seni yoklar bi zaman sonra. sen evlenmiş olursun o zamana kadar.

avuç içi gibi net bu tip ilişkiler. geri dönerse de kabul etme sakın. dik dur

Bu adam sadece ömür törpüsü onca seneyi tek mesajla siliyosa bırak gitsin daha iyisi illa çıkıcak karşına baktı iş ciddiye bindi hafiften yol almış. Asla ama asla yazma bir süre iletişimi kes ama ulaşabiliceği yerler olsun eğer olmazsa ulaşamıcam der umudu keser süründür ama dönme kadınlar asla erkeğin peşinden koşmamalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…