yeni gelişmelerle yeniden kafası karışık ben

canım orayada yazdım aslında ama acemiyim dedimya yeni konu açıp diğer konuyu oraya eklmeem gerektiğini düşündüm.
eski konunun devamı olarak yani sen yoktan var et gibi bir formül istiyorsun. Bir ilişkide tarz çok önemli. senin tarzın adamın tarzına uymuyorsa yapacak bir şey yok..
neden ısrar ediyorsun da beklemede kalmıyorsun?

şimdi anlamadığım bi konu var. onu istiyormuşsun ama istemiyormuş gibi davranmışsın. neden?

eski konunun devamı olarak yani sen yoktan var et gibi bir formül istiyorsun. Bir ilişkide tarz çok önemli. senin tarzın adamın tarzına uymuyorsa yapacak bir şey yok..
neden ısrar ediyorsun da beklemede kalmıyorsun?
acaba sen dün akşam yaşadıklarımı anlattığım kısmı okumamış olabilir misin canım

şimdi anlamadığım bi konu var. onu istiyormuşsun ama istemiyormuş gibi davranmışsın. neden?
yani tam oalrak istemiyomuş gibi davranmak denemez belki sevgimi ben dile getirmesem gözlerim anlatr zaten asla saklayamam duygularımı sadece yakın değildim sen net konuşmuştun daha önce neden burdyaız o halde benm umudum yoktu halbuki gibi davrandım :) öylede nası yapılıyosa dediğni duyar gibiyim:KK70:

şöyle söyleyim canım ozaman bu zamana kadar kendim çalıştım kendim okudum erkekmişim gibi tavrlarımla mücadele ettim ve kimse bana kolay kolay söz geçiremezdi yani bu demek değildiki tıpkı dediğin gibi etrafımdaki herkes benden korktuğundan sesini çıkaramadı. o saygınlığı kazanmaya çalıştım ailem dahil herkes bilirdi ben yanlış bişey yapmam o yüzdende kimse yönlendirmedi eski erkek arkadaşımda aynen böyleyddi ve insan bazen etrafında söznü dinleticek kadar güçlü karakterler (yani öyle fikirler versinki mantıklı gelsin onun dediğiymiş diyebiliyim olgun olsun istedim )olsun istiyo bende bunu gördüm onda ve o kurulan cümle benm hayalimden aşırı derecede fazla ağır geleceek boyutta

Senin istediğin şeyi herkes ister ki. Herkes mantıklı fikirleri olan bu fikirlerini güzelce ifade edebilen insanlar ister. Ama bu sözünü dinletmek değildir. Bu kıro gibi o kızı öldürmeyi bile düşündüm diyebilmek değildir.
Bakın ben alatamıyorum galiba. Haber okuyorum. Oğlan kızı öldürmüş. Neden? Çıkma teklifini kabul etmemiş. Adam kadını öldürmüş. Sebep? Boşanmak istemiş. Ben bu adamların insan olduğundan bile şüphe duyuyorum. Karaktersiz zavallı tipler. Ve bir erkek ciddi olmasa bile, onu öldürmeyi bile düşündüm derse kızmaktan, korkmaktan çok o haberlerdeki tipler gelir aklıma tiksinirim.

tek verilecek kelime seviyorum hattta belki de aşığım şöyleki daha önceki konumdada defalarca belirttim ben bi dua uğruna aşırı anlam yükledim.şimdide pat diye ya bi yürü git diyemiyorum.
karşınızdaki sizin düşüncede degil.
hatta size şans bile vermedi. o kızla aynı kefeye koymasıda cabası.
duanında cok etkisinde kalma.

yooo olayı bu boyuta taşımamalısınız.kuruduğu cümleye istinaden böyle düşünnmek hakkınız elbette ama
karşınızdaki sizin düşüncede degil.
hatta size şans bile vermedi. o kızla aynı kefeye koymasıda cabası.
duanında cok etkisinde kalma.
ne kadar kolay bi çırpıda söylenip , yazılıyor. keşke bi çırpıda uygulamayada konualabilse...

X