5 yillik sevgilim olan nisanlim bana seni istemyorum s*ktir git dedi ?

Okurken ben sinirlendim :-@ Canım benim otur şükret. Hatta inançlarına uygunsa 2 rekat şükür namazı kıl. Böyle bir insanla evlenseydin bile geleceğin, çocukların mahvolurdu. Zararın neresinden dönersen kârdır. Anlıyorum üzülmüşsün. Sevmişsin. Ama inan bana geçiyor. Kendine aktivite bul, dışarı çık, gez, sosyalleş. AAkşamları üzülursun aklına gelir ama gerekirse parmaklarını kır yazma ve arama o MORONu. Aptala bak ya ! Çıldırdım okurken. Geleceğinizi hiç mi düşünmüyorsunuz. Bak yine hayat sana iyilik yapıp senin bırakamadigin pisligi o almış senden. Kaçan kovalanır belki de sevmiyorsun ama bir anda darbe yemek şoka uğratmıştır, onun hırsıdır bilinçaltındaki. Ama lütfen geri dönme arama arkanı dön ve seri adımlarla uzaklaş onun hayatından. Yıllar sonra da oh be de. EEvlendikten sonra çevremden biliyorum hhiçbir şey eskisi gibi olmuyor. Önemli olan saygi, sevgi, geçim oluyor. Böyle bir insanla evlenince tahmin bile edemeyecegin şeyler yaşarsın. Koca olmaz, adam hic olmaz. Aman ha aman. Lütfen uzaklaş. Çok var bu şekilde insanlari seven, dayak yiyen, omru hayati mahvolan. Gelecegi mahvolan. Tamam aşk önemli ama bir yerden sonra da mantikla hareket etmek gerekir. Mantik eeevlilikte önemlidir. Hayatın zindan olur. Sevmekten aşktan evlilikten soğursun. O nerenin iti ki bir de yalvarmissin. Cok gerildim ya cok.

Kiyamam sana gecer be gülüm az zaman

öncelikkle gercekten ayrılmak ıstemeyen hanımlarr lutfen blöf yapmayın seviyosanız böyle diz çöktürürler adama eger gurur yaptıysanız arkasında durcaksınız gerekirse yanın ama tütmeyinn yanı sonuç bu oluyor sonra her neysede zaten saglıklı bir ilişkiniz yokmuş bana göre kanserli asktır bu ömrü ne kadar olursa olsun er gec bitecekti cunku sevgi saygı yok evlenmedıgın iyi olmus yoksa daha cıcım aylarında bile burnundan getırırmıs takıp etmezsen atlatırsın surecı zorlastırmazsan iyi olur kanımca gecmiş olsun.

Pardon ama elle tutulur neyi vardı nişanlının anlayamadım?? iş güç yok,saygı yok , küfür var şiddet var .. bence Allahın sevgili kulusun kurtulmuşsun böyle birinden ya bir de evlenseydin

Böyle bir asalaktan kurtulduğunuz için önce gidin bir kurban kesin sonra oturun şükür namazı kılın..evlenseydiniz muhtemelen sizi içip içip döver aldatırdı.. Hamile kalsaydınız bir de düşünemiyorum.. Ben sizin yerinşze hakkaten sevindim.. Karşınıza sizi gerçekten seven biri çıktığında size verdiği değeri hissettiğinizde ankayacaksınız nasıl bir beladan kurtulduğunuzu hiç üzülmeyin cidden verilmiş sadakanız varmış.. Bence anneniz çok dua etmiş kendiliğinden defolup gitmiş hayatınızdan..

Kurtulmuşsun Allah'a şükretmelisin. Senin hazmedemediğin terkedilmiş olmak ama asla ve asla onu sakın arama.

Adam sana resmen iyilik yapmış. Senden ayrılırken sana nefret edecek sebepler bırakmış. Al sana veda s*ktir git demis. Daha ne kirici sozler soylemis. En temiz ayriliktir bana gore. İgrendirirler kendisinden cunku. Unutmakta kolaylaşır. Adam sana iyi temennilerde bulunup aklında soru işaretleri bırakacak kibarlıkta bir veda yapmamış ki. Adam sana iyi hoş konuşmamış ki sen onu nasıl unutacağını onu ne kadar sevdiğini düşünüyorsun. Adam direkt iğrençleşmiş. Şanslısın havada bırakmamış cümleleri. Seninde arafta kalmaman lazım

Canım içim parçalandı çok üzüldüm senin nasıl olduğunu düşünemiyorum bile... ama güçlü olmaya çalış ve bu yaptıklarını onun yanına kar bırakma... Can

oofff sanki evlisin de colugunla cocugunla disarida kaldin....
yat kalk dua et bi de yalvarmissin karaktersiz adama
o degilde bu adam durup dururken nasil bi anda semdem nefret etti o kadar asıkken tuhafima gitti...

Ya siz neden boyle yapiyorsuniz serefsiz kendini bisi sanacak dahada havaya girecek. Dua edin ki kurtulmussunuz boyle birinden. Insan gencken anlamiyorda is isten gectikten sonra dankliyor kafaya.

Cocuk zaten dengesiz ne oldugu belli olmayan bi cocuk istemyrm brk beni deyip kufur etmis uzerine ariyarak yanlis yapmssn

Simdi uzulursun sen masumca sevmissin ama illa gecer bir gun uzuntun ne derler goz gormeyince gonulde irak olurmus. Onu takip etmeyi birak uzuntun zamanla azalir bide bakmişin onu gorsen bile uzulmessin nötr olursun ona karşı. Böyle olur hep

"kullanildim ve atildim bu nasil bir adilik ?"
Bence bu başlık sahibi ile aynı kişi, konuyu okur okumaz aklıma bu kişi geldi.
Ifşa ban sebebi olabilir diye kişiyi etiketlemedim.
Ben de aynı kişiyi düşündüm. İfşayı hakediyorlar bence.

Sorun tam olarak fazla fedakar olmak. Feda edenin kıymetli olduğuna henüz hiçbir yerde tesadüf edemedik. Çünkü feda etmek demek bi noktadan sonra kendi kıymetinin kredisini tüketmek demek.. fazla feda sorununu hayatınızdan cıkarmadan önce kendinize bir fedakarlık yapıp o hafif psikopat ruhlu boş iş uzmanından koşarak uzaklaşın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…