5. Yarışma Duyurusu : ''Netten Garip Olaylar'' Foto Yarışması

11 Di Mi Son Gün
Bayram Için Yollarda Olacaz
Neyse Artik Bir Internet Cafe Falan Bulurum Herhalde

Bu Yarişmanin Jürisi Nasil Olacak Kim Olacak

Himm...iste bu ilginc bir kategori :)
Diger yarismaya donmesin de ....
Cok cok enteresan birsey bulursam gonderirim yerimseniben
Not:peki iki kisi ayni olayi yazar gonderirse ne olacak ?

Himm...iste bu ilginc bir kategori :)
Diger yarismaya donmesin de ....
Cok cok enteresan birsey bulursam gonderirim yerimseniben
Not:peki iki kisi ayni olayi yazar gonderirse ne olacak ?

Olur da iki aynı çalışma gelirse ilk gönderen adayın çalışması önceliklidir..Bu durum da sizlere geri dönüşüm olacaktır bilgilendirme hususunda..Tabi nicklerinizi yazmayı unutmazsanız..

Diğer yarışma hangisi zepp'im?

Olur da iki aynı çalışma gelirse ilk gönderen adayın çalışması önceliklidir..Bu durum da sizlere geri dönüşüm olacaktır bilgilendirme hususunda..Tabi nicklerinizi yazmayı unutmazsanız..

Diğer yarışma hangisi zepp'im?

Ok canim yerimseniben
Kompozisyonlu bebek yarismasi idi ...Konuyla cok ilgisiz fotograflar vardi (birkaci disinda)Yani sanki tatli yada sirin bebek yarismasi oldu (benim fikrim ) ;memnun kalmadim ben :1no2:
Neyse anladin seni onu jeyyar
Bakalim bu nasil olacak :1rolleyes:

Şu yarışmalara birde ben katılayım dedim:1rolleyes:Ve gönderdim hayırlı olsun bakalımbenneyaptımkiUmarım iletilmiştir.

Arkadaşlar göndereceğiniz çalışmalar +18 kuralına mümkün mertebe uygun olsun lütfen..
Bu şarta uymayan çalışmaları yarışmaya dahil etmeyeceğim:)

Ok canim yerimseniben
Kompozisyonlu bebek yarismasi idi ...Konuyla cok ilgisiz fotograflar vardi (birkaci disinda)Yani sanki tatli yada sirin bebek yarismasi oldu (benim fikrim ) ;memnun kalmadim ben :1no2:
Neyse anladin seni onu jeyyar
Bakalim bu nasil olacak :1rolleyes:

a.sa.sa.s kesinlikle zepp' im katılıyorum sana. kompozisyonsuz hiç bir anlamı yoktu resimlerin şirin bebek seçildi yarışmada... bu yarışmadada bi katılımım var ama sadece resmi koyup ne anlattığını iletmezlerse anlatılmak istenenin hiç bir anlamı kalmıycak kimsede resmin içeriğini anlayamıycak:KK43:(

a.sa.sa.s kesinlikle zepp' im katılıyorum sana. kompozisyonsuz hiç bir anlamı yoktu resimlerin şirin bebek seçildi yarışmada... bu yarışmadada bi katılımım var ama sadece resmi koyup ne anlattığını iletmezlerse anlatılmak istenenin hiç bir anlamı kalmıycak kimsede resmin içeriğini anlayamıycak:KK43:(

kakule'm,Zepp'im kompozisyonlu çocuk yarışması sonuçlarına bakmışsanız şayet(ki bakmışsınız),sonuçlarda şirin bebek,tatlı yavrucak,şeker çocuk unsuru baz alınmadı..
Jüri çekim teknikleri,kompozisyon ve diğer istenen şartları göz önüne alarak seçim yaptı..
Bu durumu gözden kaçırmayalım lütfen..
Çocuk foto yarışmasına tüm fotoları ekledi çünkü sebebi çocuk oldukları için..Bunu hep belirttim ama derecelendirmeye bakıldığında,aranan şartlara göre seçim yapıldı..
Aycıca derecelendirmenin altına da niye,1.,2.,3., olduklarını not düştüm..

Çocuk foto yarışmasında şirin bebek seçildi tezi böylelikle ortadan kalkmış bulunuyor.

Netten garip olaylar konulu yarışmamız için şu ana kadar 11 adet çalışma gelmiştir..
Gönderirken nicklerinizi eklemeyi unutmayınız ve +18 kuralını hatırlayınız..:)))

Bir üye,bir çalışma ile katılabilecek arkadaşlar..
Ayrıca daha önce de belirttim yine altını çizeyim,olaki aynı iki çalışma geldi,ilk gönderen aday önceliklidir.
Bir kaç tane çalışma gönderip,siz bakın,hangisi olur,o olmazsa bu olsun,değiştirin gibi konulara hiç hiç girmeyelim,karışıklık olmasın..

Arkadaşlar şu yazdığımı lütfen okuyun!!!

Bana üç beş tane çalışma gönderip,seçim yapmamı beklemeyin..Ancak gönderdiğiniz çalışma +18 kuralına uymaz yada iki kişi göndermişse size geri döneceğim..

Lütfen ama lütfen,rica ediyorum...

ilkkez yarışmaya katılacağum bakalım sonuç ne olacak. umarım ilginç bulursunuz.

BERŞULECİĞİM,BEN DE YOLLADIM UMARIM ELİNE GEÇMİŞTİR..SONUÇLARI MERAKLA BEKLİYORUM..KOLAY GELSİN..

X