5. Yarışma Duyurusu : ''Netten Garip Olaylar'' Foto Yarışması

oo epey zormus..hem ilginc olacak hemide resimli..bu gidisle ben bunada zor katilirima.s

Ne zoru delaaaanlı,internette ben yüzlerce buldum valla..Sadece içlerinden en garip olanı,en ilginç olanı,en dikkat çekeni seçeceksiniz o kadar 1_sen'im..yerimseniben

Dediğim şekilde pek çok örnek mevcut nette,bir göz atman kafi..jeyyar

Yok yok karar vedim,bu kategori tam benlik..
Ben de katılacam..Çok üzgünüm çoook veeeeeee birinci olacam,görürsünüz siz:1closedeyes:

Nette ilginç bir şeyler buldum Berşulem...

Bir kadın varmış, durmadan dinlenmeden yarışmalar açıp açıp duruyormuş. Bu arada bir de kocasına, çocuğuna zaman ayırabiliyormuş. Bununla kalsa iyi... Bu kadın aynı zamanda yüzlerce kişiye dert anlatıp onların derdini de dinleme ve anında cevap verme yeteneğine de sahipmiş.
Bilmem yeterince ilginç mi?

Bir kadın varmış, durmadan dinlenmeden yarışmalar açıp açıp duruyormuş. Bu arada bir de kocasına, çocuğuna zaman ayırabiliyormuş. Bununla kalsa iyi... Bu kadın aynı zamanda yüzlerce kişiye dert anlatıp onların derdini de dinleme ve anında cevap verme yeteneğine de sahipmiş.

:Roflol::Roflol:

Heyyy be ne kadınmış,şaşırdım kaldım vallahiCADIARZU

Fotosu var mı acep?Fotosunu da buldun mu,gönder adrese anuşkam.lülülülülülü

Valla bu kadın bana az buçuk benzer gibi.Arada bir damarı tutar emme,o,kadı kızında da olur conem..

garip foto bulunuyoda hikayeyi biz uydursak olurmu..

Allah sana ne diyeyim ben heros..Ne uyduracan kıs?

Diyelim ki,bir yıldırım düşme anı,hemde ne bileyim bir insan üstünejeyyar(iyi salladım ama)
Buna nasıl hikaye uyduracaksın kardeş?

Bence kısaca,''Taktiri İlahi'' yaz..sengözlerimebaksanab

Tamam biraz araştırın olmazsa,bir örnekle(mecburen) daha iyi anlatmaya gayret edeyim..

Canım..fotoyu buldum diyelim..yorumu da yaptım..ben yarışmaya nasıl katılacağımı nicki falan nereye yolayacağımı yani kısacası işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum..seni de yoracağım ama anlatır mısın?

Canım..fotoyu buldum diyelim..yorumu da yaptım..ben yarışmaya nasıl katılacağımı nicki falan nereye yolayacağımı yani kısacası işlemleri nasıl yapacağımı bilmiyorum..seni de yoracağım ama anlatır mısın?

Hülya'cığım,

*Garip olayı,fotoyu,hayvanı anlatan fotoyu internetten buldun,kendi yorumun değil,nette yazan o fotoyla ilgili açıklamayı(kısa olacak) ekleyeceksin.

* yarisma@kadinlarkulubu.comadresine bunu yollarken,konu yada açıklama bölümüne site içinde kullandığın nickini ekleyeceksin..Yani kimden geldiğini bilmem için..

*Ayrıca yarışma duyuruları başlığı altında,bu adrese nasıl yollayabileceğinizi resimli olarak anlatıp,yapışkan yaptık..Ordan da bilgi alabilirsin..
yerimseniben

Bu yarismalarin gittikce heyecani artiyor .Emeklerinize saglik.a.s.a.s.

ee şimdi nereye gönderecez bunları şule sana özelden mi atalım

Bi zahmet,bir kaç sayfa geride ve özellikle birinci sayfada ki bilgileri okursanız tüm sorularınızın cevaplarını orada bulacaksınız arkadaşlar..

bu da cok ilginc bi yarisma olcak...bakalim neler gelcek:1rolleyes:

hıııım bu konu daha zor araştırmak için zaman gerekli hadi bakalım neler çıkacak katılmak isterim bunada...kısmet.. herkese bol şansss

Valla ne diyeyim ben hızlı Gonzalesim de,siz beni de geçtiniz..jeyyar
Şimdiden 4 yarışmacım oldu bilem..:1closedeyes:

Valla Anuşka'cığım, bende buna hayret ediyorum, çöpsüz üzümken ben yapamıyorum bir şeyler. Bu delü, deli danalar gibi koşturuyor. Ya bundan klonlattı birileri yada beşiz falan da bizim haberimiz yok.kafamçokkarıştı

Tü tü tü Kırkbir buçuk kere Maşallah :nazar:

ya ben garip diye olay ararken, malum geceleri çıkıyorum ava, kafayı sıyırtmassam iyi, anladım ben seni bu yarışma bize ben oldum sıra sizde diyon dimi cadu berim.

BerŞule gönderdim mailimi...
Hayırlı olsun herkeze.. Herkezin Kadir Gecesi mübarek olsun...

herkesin kandili mübarek olsun
sadece tek resimle mi katılabiliyoruz

X