5. Yarışma Duyurusu : ''Netten Garip Olaylar'' Foto Yarışması

UzmaN

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2007
5.078
11
Arkadaşlar 5. yarışma kategorimizi belirlemiş bulunmaktayız.
Bu kategorimiz;internetten araştırarak bulacağınız garip olaylardan oluşacaktır..

Nasıl mı?
Her aday,internetten bulduğu garip,ama gerçekten garip,ilginç,hayret verici gördüğü olay ve yanına fotosu ile bu yarışmamıza katılabilecek..

Örnek verecek olursam;uzaydan bakıldın da yani uydu çekimlerinde,yeryüzünde görünen görüntülerden biri Hindistan'da ki Tac Mahal sarayıdır..Bu saray Şah İsmail tarafından,ölen eşi Begüm anısına yaptırılmıştır.Sarayın kısa özellikleri gibi..
Unutmayın,garip olay fotosu ve yanına olayla ilgili kısa bilgiler..yerimseniben

Ya da,hayvanlar aleminden,bitkiler dünyasından,hatta garip insanlardan bile elde ettiğiniz,foto ve bilgilerle yarışmaya katılabilirsiniz..
Seçeceğiniz içerik ise mümkün olduğu kadar +18 kuralına uygun olmalıdır..Uygun olmayanlar yarışmaya dahil edilmeyecektir.

Tema:Garip Olaylar(netten)
Başvuru Başlangıcı:06/10/2007
Başvuru Bitiş:14/10/2007 (bayram sebebiyle uzatılmıştır)

Başvurularınızı yarisma@kadinlarkulubu.com adresine yollayabilirsiniz.

Herkese kolay gelsin..

Peki ya tesadüf bu ya aynı olayla katılınırsa nolcak.
Sanırım ilk gönderirinki mi kabul olcak. Canem yani yormuyayım seni diyorum ama netten olunca bu olasılık olabilir diye soram dedim
öperim yorgun gözlerinden

İlk gönderen adayın fotosu önceliklidir camdankalp'im..Ben de seni öpüyorum:))

Arkadaşlar bir uyarı daha yapayım.
Bu bir yarışma ve bir baskasının daha iyiyi bulabileceği mantığıyla araştırıp, en iyisini bulmaya çalışırsanız,eminim şansınız daha yüksek olacak..

Aslında size verebileceğim çok örnek var ama,olaki aynı konu ile katılmak isteyenler çıkabilir..

Dediğim gibi,garip,ilginç olay,olayın fotosu ve olayı anlatan kısa bilgi olacak..Tamamen netten araştıracağınız bir konu bu..
Üstelik +18 kuralı geçerli(çok çok ürkütücü,her insanın kaldıramayacağı,kan gövdeyi götüren cinslerden olmasın lütfen)

:Roflol::Roflol: Gecenin ikisinde uğraştığım konuya bakar mısınız?
Garip olaylar!!!
Ben ecelime susuyorum yavaş yavaş galiba..:a015:

ay bende ne sordum ama canım benim gerçek olması gerekiyor mu? Hani uyduruk garip olaylarda olabilir mi ?
Soranın bi yüzü kara cevaplamayan zenci?
Daha başka sormuycam söz.laelaelaelaelae

ay bende ne sordum ama canım benim gerçek olması gerekiyor mu? Hani uyduruk garip olaylarda olabilir mi ?
Soranın bi yüzü kara cevaplamayan zenci?
Daha başka sormuycam söz.laelaelaelaelae

Valla yerim seni..Sen sor bana hep sor,sonsuza kadar gık çıkarmam valla..

Şimdi elbette ki gerçek olması gerekiyor..Boşuna garip olayın fotosunu istemedim..jeyyar

Şehir efsanelerinden oluşmuş foto ve hikayelerle gelmeyin lütfen..Çok üzgünüm çoook

Hımmm çok zormuş ayol!:1shok:
Ama zor olması daha iyi! Daha çok emek ister. Çok daha güzel aktiviteler olacak demektir.:1rolleyes:
Helal olsun Şule! Yine çok güzel konu bulmuşsun!yerimseniben

bersule cım baslama tarıhı bıraz gec degılmı bende bugun zannedıp bır tane yollamayakoyulmustum ama 06 11 tarıhınde baslıyomus.(

Ben de baslama tarihin soracaktim, galiba 6/10 olacakti orasi.
Konu guzel, arastirmaya baslayayim..

Ortalığı kızıştırmakta da üstüne yok hani. Enerji içeceği mi içiyorsun nedir anlamadım. laelaelaelaelae Kızım bir dur, dinlen ya...kafamçokkarıştı

sevgili berşule 4. yarışma ne oldu merak ettım netım kapalıydı ama şu anda girince baktım sonuçlanmadımı daha resımler nerede

Niye katılmıyormuşsun bakalım?
Bu arada gözünüzün önünde çökerken,beraberimde götüreceklerimin de
listesini çıkarıyorum..jeyyar
:Roflol::Roflolfena kategori değil aslında)

Arkadaşlar,bu kez nick belirtmeyen adayların peşinden koşmayacağım bunu belirtmek istedim..

Dört yarışmadır hep belirtiyorum,adrese gönderdiğiniz bilgilere nick ekleyin diye..Nickleri olmazsa hiç uğraşmayacam innın,çünkü bu durum beni çok yıprattı.

Arkadaşlar!!

Tema:Garip Olaylar(netten)
Başvuru Başlangıcı:06/10/2007
Başvuru Bitiş:13/10/2007

Konu bu idi,ilk sayfada açıklamasını yaptım..Yalnız şunu da belirtmek istiyorum.

Adrese gönderdiğiniz çalışmalar(netten bulduğunuz garip olay,garip hayvan,garip insan vs.)
**Lütfen fotonun yanına olayı anlatan kısa yazısını istiyorum..Netten fotonun açıklamasını olduğu gibi aktarmayın bana.Yazacağınız,üç beş cümle bişey.

**Adrese yolladıktan sonra;bu olur mu?,yazısı uzun mu?,o olmadı,iptal edin ben yeniden göndereceğim!,gibi soruları dikkate almayacağım.

Konu belli,şartları ortada..
Kafanıza takılan soruları lütfen bu duyuru başlığından bana iletiniz..:1closedeyes:

Ancak,iki aynı garip olay ve fotosu elime ulaşırsa,ben gönderici adaylara geri dönerim..O durumda da ilk gönderen adayın ki önceliklidir..

**Nicklerinizi belirtmeyi unutmayın,ancak o zaman sizlere ulaşabilirim..

oo epey zormus..hem ilginc olacak hemide resimli..bu gidisle ben bunada zor katilirima.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…