5.tüp bebek tedavim için 70.000 ihlas...

bugün abdestimi alıp başlayacağım ben de okumalarıma inşallah :) bir yandan da yeni taşındık ev açıyorum sıcak bunalttı iyice

Kalan 54.600

1000 aldım kendim için...ilk etapta...
görümcem arıyor tedaviyi soruyor dedim ara verdim artık sormasın ve sussun diye..
çocuğu olmayan ne ilk sensin ne de son sen olacaksın diyor...
ben çocuksuzluğu bilmediğim yaşamadığım için de sana ne diyim diyor..
çocuk olmamasına kendini alıştırdıysan da iyi diyor
gel sen delirme ya ben inan ne düşüneceğimi bilemez durumdayım

Merhaba arkadaşlar...
Ankara başkent de kasım ayında kısmetse 5. tüp bebek tedavime başlayacağım 2 kimyasal gebelik yaşadığım için embriyolar genetiğe gidecek...
Şırnak'tan ankaraya gidiş geliş yapacağız maddi manevi yorgunum insanların sözlerinden bıkkınım ...Mümkün oldukça tedavimi gizleyeceğim bu sefer uzakta olmanın avantajı ile..10 senedir bebeğimi bekliyorum tüp mide ameliyatı da oldum bebek için..annemi de kaybettim bu süreçte babamı daha önce kaybetmiştim...evlat hasretinin üzerine daha da bir yalnızlık çöktü sizlerden dualarınızı bekliyorum kasım başına kadar ne kadar okunursa ben kendim de eksiklerini kendim tamamlayacağım...farklı nefesler dua ettikçe kim bilir kimin duası kabul olur bilmiyorum...ALLAH kimseyi darda koymasın herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eylesin inşallah amin...
bebeğimin beşiğini koyma hayali ile bu kadar sene bekledim..
hayırlısı ile sağlıcakla kucağıma da alıp gülerek büyütürüz inşallah amin..

70.000 ihlas....

@penyez83 yardımcı olur musun?

10 tane bile okursanız çok sevinirim ...
Gözlerim dolarak okudum bende tüp bebeğe baslicam çok korkuyorum hiç bir fikrim yok belki tüp bebek bile başarısiz olur Rabbim isteyen herkese versin

Gözlerim dolarak okudum bende tüp bebeğe baslicam çok korkuyorum hiç bir fikrim yok belki tüp bebek bile başarısiz olur Rabbim isteyen herkese versin
korkma canım hayırlısı ile sağlıcakla inşallah ilk tedavinde bebeğine kavuşursun benim gibi süreç uzamaz inşallah amin..
kaç senedir bebek istiyorsun canım nerede tedavi olmayı düşünüyorsun..
bu süreç zor süreç kimseyle paylaşma çocuk olmadıkça başkalarına konuşacak konu oluyoruz ne yazık ki ben çok ağladım ama ağlamama kimse üzülmedi..

korkma canım hayırlısı ile sağlıcakla inşallah ilk tedavinde bebeğine kavuşursun benim gibi süreç uzamaz inşallah amin..
kaç senedir bebek istiyorsun canım nerede tedavi olmayı düşünüyorsun..
bu süreç zor süreç kimseyle paylaşma çocuk olmadıkça başkalarına konuşacak konu oluyoruz ne yazık ki ben çok ağladım ama ağlamama kimse üzülmedi..
Hayır kimseye demem zaten izin vermezler tüp bebege eşimin ailesi 1yikdir evliyim stres üzüntü içinde yaşadım evlendiğimden beri evlendikten 6ay sonra özele götür dedim daha nikah kiymadigimiz için muane tahlil yüksek gelir diye götürmedi 2 3 ay dur degket hastenesine gdiiyorum hormonlar yüksek çıkmıştı bide amh yapıldı dün tekrar verdim ilk umutlu konuştu ilaç tedavisi falan sonra tahlilde sonra hsg cektir 1 ay dene tüp bebek yap dedi Ankara'da tedavi düşünüyorum sadece buradaki bayanlardan fikir aldım hastane doktor falan tüp bebek tedavisi sürecinde olanlardan Ankara bana 12 saat falan uzaklıkta nasıl gidip gelicem tedavim nasıl olicak kaynanamla aynı binada oturuyorum

Hayır kimseye demem zaten izin vermezler tüp bebege eşimin ailesi 1yikdir evliyim stres üzüntü içinde yaşadım evlendiğimden beri evlendikten 6ay sonra özele götür dedim daha nikah kiymadigimiz için muane tahlil yüksek gelir diye götürmedi 2 3 ay dur degket hastenesine gdiiyorum hormonlar yüksek çıkmıştı bide amh yapıldı dün tekrar verdim ilk umutlu konuştu ilaç tedavisi falan sonra tahlilde sonra hsg cektir 1 ay dene tüp bebek yap dedi Ankara'da tedavi düşünüyorum sadece buradaki bayanlardan fikir aldım hastane doktor falan tüp bebek tedavisi sürecinde olanlardan Ankara bana 12 saat falan uzaklıkta nasıl gidip gelicem tedavim nasıl olicak kaynanamla aynı binada oturuyorum
bizde şırnaktan gidip geleceğiz ankaraya canım..
yol insanın gözünde büyüyor gerçekten de kolay değil aile apartmanında oturmak da zor ooo 10 senedir duymadığım laf kalmadı en sonunda kısırım diyin millete dedim görümceme neredeyse kadın rahatladı öyle dedim diye ya..
çok acımasızlar..
hayırlısı ile sağlıcakla evlatlarımıza kavuşuruz bu süreç çok zor milletin çenesi bıktırdı yaşlandım yani saçlarım bembeyaz..
para harcıyoruz diye strese giriyorlar sanki onların parası üç kuruşu beş kuruşu kenara koyuyorum tedavi olacağım diye ne taktir var ne de bunu gören var...
ALLAH bu yolda uğraşan herkesin güldürsün yüzünü inşallah amin..

bizde şırnaktan gidip geleceğiz ankaraya canım..
yol insanın gözünde büyüyor gerçekten de kolay değil aile apartmanında oturmak da zor ooo 10 senedir duymadığım laf kalmadı en sonunda kısırım diyin millete dedim görümceme neredeyse kadın rahatladı öyle dedim diye ya..
çok acımasızlar..
hayırlısı ile sağlıcakla evlatlarımıza kavuşuruz bu süreç çok zor milletin çenesi bıktırdı yaşlandım yani saçlarım bembeyaz..
para harcıyoruz diye strese giriyorlar sanki onların parası üç kuruşu beş kuruşu kenara koyuyorum tedavi olacağım diye ne taktir var ne de bunu gören var...
ALLAH bu yolda uğraşan herkesin güldürsün yüzünü inşallah amin..
Aminnn inşallah canım senin paran kocanın parası senin paran sanki kendi ceplerinden çıkıyor ya Allah bildiği yapsın onlar için üzülüp gözyaşın aktiginda ALLAH hesabını sorsun

Aminnn inşallah canım senin paran kocanın parası senin paran sanki kendi ceplerinden çıkıyor ya Allah bildiği yapsın onlar için üzülüp gözyaşın aktiginda ALLAH hesabını sorsun
gerçekten canım çok üzüldüm çok ağladım ALLAH'A havale ediyorum hepsini ...
bugün ben ağlıyorsam yarın da onlar ağlar her zaman gülerek geçmez bu hayat geçse de ahirette sorar Rabbim hakkımızı...
ALLAH kendi hakkını da sorar ALLAH'IN verdiğini yaptık oldu diyorlar ALLAH bakalım nasıl hesap soracak onlara...
artık hiç acımıyorum acımak bana kalmamış..
ALLAH acısın ..
bakalım canım ALLAH bizi de daha fazla bekletmesin sizi de bekletmesin 10 sene nasıl geçti bilmiyorum

gerçekten canım çok üzüldüm çok ağladım ALLAH'A havale ediyorum hepsini ...
bugün ben ağlıyorsam yarın da onlar ağlar her zaman gülerek geçmez bu hayat geçse de ahirette sorar Rabbim hakkımızı...
ALLAH kendi hakkını da sorar ALLAH'IN verdiğini yaptık oldu diyorlar ALLAH bakalım nasıl hesap soracak onlara...
artık hiç acımıyorum acımak bana kalmamış..
ALLAH acısın ..
bakalım canım ALLAH bizi de daha fazla bekletmesin sizi de bekletmesin 10 sene nasıl geçti bilmiyorum
İnşallah kucağıma bebişlerimizi verim mesala kaynanamin 7 yıl çocuğu olmamış sonra olmuş

İnşallah kucağıma bebişlerimizi verim mesala kaynanamin 7 yıl çocuğu olmamış sonra olmuş
7 yıl kiminde oluyormuş ben de 7. yıla girince aha şimdi demiştim olmadı bir arkadaşımız 12.yılda aldılar bakalım inşallah biz de 11.yılda alırız :KK70:

İnşallah canım sana bana isteyen herkrse nasıp etsin
amin canım bizlere de tüm isteyenlere de hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah amin düşmanıma bile evlat sıkıntısı vermesin herkes kendi çektiği sıkıntıyı kendi bilir bir can yaratamıyorsun ille ALLAH ol diyecek ki olacak..
hayırlarla sağlıcakla inşallah amin..

2000 daha aldım kendime kalan 52600 ,
biraz daha yardımcı olur musunuz arkadaşlar..

biraz daha yardımcı olmanıızı isterim arkadaşlar

X