5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Selamlar..
Hevesinizi kırmak istemem ama (ya da sağlığınızdan olacaksanız kırılsın hevesiniz) 1 kilonun 7000 kcal olduğunu ve ortalama bir bayanın günlük 2000 kcal enerjiye ihtiyaç duyduğunu biliyorsanız biraz hesapla 5 günde 5 kilonun verilemeyeceğini bilirsiniz. İnternette "Hani haftada 5 kilo kaybedecektiniz?" şeklinde arama yaparsanız diyetisyen bir beyin makalesi çıkıyor. Tam da bu forum başlığına cevap niteliğinde. Lütfen böyle şeylere inanmayın. Haftada 1 kilo vermek bile ciddi irade gerektiren bir diyetle mümkün olur..
Sağlıklı günler..

Selamlar..
Hevesinizi kırmak istemem ama (ya da sağlığınızdan olacaksanız kırılsın hevesiniz) 1 kilonun 7000 kcal olduğunu ve ortalama bir bayanın günlük 2000 kcal enerjiye ihtiyaç duyduğunu biliyorsanız biraz hesapla 5 günde 5 kilonun verilemeyeceğini bilirsiniz. İnternette "Hani haftada 5 kilo kaybedecektiniz?" şeklinde arama yaparsanız diyetisyen bir beyin makalesi çıkıyor. Tam da bu forum başlığına cevap niteliğinde. Lütfen böyle şeylere inanmayın. Haftada 1 kilo vermek bile ciddi irade gerektiren bir diyetle mümkün olur..
Sağlıklı günler..

bu diyeti yapan arkadaşlardan bri 5 kilo verdi diğerleri ise ortalama 3-3.5 kilo verdiler . mümkün bence. bilmiyorumkismile

Selamlar..
Sağlıklı günler..

canım sen bizi uyarmak istemişsin sağol ben de böyle diyetlere inanmıyordum başta adam gibi bi diyetisyene gideyim dedim ve paraya kıydım sağlığım için dedim tam 250lira verdim gözümü kırpmadan ve gerçekten her dediğini yaptım disiplinli bir insanımdır ve 2 kilo falan vermiştim 2 kaşık 3 kaşık derken sonra şehir dışına bi misafirrliğe gittim ve olan oldu kendimi tanıyamadım sinirlerim boşaldı ve önüme gelen her şeyi sildim süpürdüm verdiğimkiloyu fazlasıyla aldım çünkü midem küçülmemişti sonra bu diyete rastladım ve bi de bunu deneyeyim üstelik bedava dedim ve sonuç 5 günde 5 kilo verdim cidden ve zorlanmadan bu gün serbest günüm ve her şeye saldırmıyorum şimdi takdir sizin yazık oldu benim 250tlye delikafadulden

bu diyet bittiğinde kilo alınmaz eğer çok zorlamazsak çünkü haftasonları istediğimizi yediğimiz için mahrumiyet duygusu oluşmuyor ma benim diyetisyenim hiç tatlı hamurişi ne bileyim bi serbest gün vermemişti ve kendimi herşeyden mahrum hissedip üzülüyordum bu diyetle hem kg veriyorsun hem miden küçülüyor hem de her şeyi delice özlemiyorsun ee daha ne olsun ben 58 oluncaya kadar bırakmayacağım inş hem kupa bile aldım sırnaşık şey

bu diyet bittiğinde kilo alınmaz eğer çok zorlamazsak çünkü haftasonları istediğimizi yediğimiz için mahrumiyet duygusu oluşmuyor ma benim diyetisyenim hiç tatlı hamurişi ne bileyim bi serbest gün vermemişti ve kendimi herşeyden mahrum hissedip üzülüyordum bu diyetle hem kg veriyorsun hem miden küçülüyor hem de her şeyi delice özlemiyorsun ee daha ne olsun ben 58 oluncaya kadar bırakmayacağım inş hem kupa bile aldım sırnaşık şey

eveettttt:KK70: haftaya yine 5 kilo verirsen ikinci kupayida alcan:KK70::KK70::KK70:

arkadaşlar şöyle bir geriye gittim baktım herkez kilo vermiş listeyi görünce şok oldum kilo veren arkadaşlar diyet yaparken sporda yaptımı acaba

sude_naz20 .!.:
ayy inş. canımm artık evde kupa köşesi oluştururum :dance:
ama sanmam ya ilk hafta olduğu için çok gitti kalan 8 kilomu 3-3-2 şeklinde vermeye razıyım ben yeter ki durmasın :eek:
:KK70: olsun oda iyi
ama verirsen yine 5 kilo ikinci kupada yazilcak listeye:KK70:
arkadaslar dogrumu yani 5 gund 5 kılo

bünyeye göre degisiyo cnm
aramizda bi sude_naz20 5 günde 5 kilo verdi

Son düzenleme:
diyet guruplarını inceledim çoğu arkadaş spor yapmadan kilo verilmez demiş biraz şevkim kırıldı spor yapamıyorum ya ne yapayım :sinifsinif:

baya cnm bu arada herkesin diyete baslarken kilosu yaziyo orda kilo verenlerin simdiki kilolari kalin yazdim
11 kisi kilo verdik sadece:) karisiklik olmasin

neyse kizlar ben cikiyorum
listeye eklenmek isteyenler ve kilo verenler yazsinlar, ben gelince düzenlerim listeyi opuyorumnanaktan

evet güzel olabilir aslında, ben detoks ile aşırı fazlalıklarımı verdim sayılır. 1 yıl önce 74 kg idim çeşitli diyetler ile şu anda 63 kg ım . bir ara sadece patates diyetini denemeye çalıştım ama grip olunca bırakmak zorunda kalmıştım . bu arada yapmamış isen pazartesi başlayalım mı??*

Son düzenleme:
X