5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bu arada sudenaz listede 70 kilo olarak kayitliydin o yüzden gözümden kacmissin :kedi:
düzelttim simdi 71.7 yazdim:)

kızlar bana gülmesseniz bisey sorucam.:kedi:mafoldumben bir kac kisinin yanıtını aynı mesaja nasıl alıyorsunuz:kedi: ben tek tek alıntı yapabiliyorum.:kedi: aynı anda iki veya uc kısıden nasıl alıntı yapılıyo:kedi:

canım ben bu diyete başlamadan çok fazla iştahımın açık olduğunu ve kendimi durduramadığımı anlatmıştım bu topicte ve 70ten 71.7ye çıkmıştım bu diyete pazartesi başladım ve her gün ne serbestse atıyorum patates çok fazla tükettim serbest olan şeyi kendi gününde çok tükettim spor hiç yapmadım çünkü öğretmenim çocuklar en iyi spor kaydirigubbakcemile3 aslında sonuca ben de çok şaşırdım 3-4 falan beklerken 5 vermişim bazı arkadaşlar pantolonlarının bol geldiğini söylemiş benimkisi düşüyor belimden kaydirigubbakcemile3

en büyük hayalim ise gardrobumu yenilemek o da olacak inş. o yolda ilerliyorum:eek:

a.s.aaahhhh gardorop yenilemek benim en büyük hayalim

cnm ben 6aydır evde tek yemek yiyom zateneşim 12saat işte işyerinde yiyo yemegini kızımda kolikliydi günlerce bi suyla günü kapadıgım oluyodu aglamasından bişi iyyemiyodum mide küçüldü yiyemiyom ama veremiyomsa zaten dzenli beslenemiyom istesemde kızdan tekim bide yardım edende yok alıştı bünyem bi bulgur pilavıyla akşa m etmeye

amaaan sakın öyle yapma. en azından yogurt süt ve yesillik ekle...

DENEME tamam canım simdi oldu tesekkurler... bide ceviz, badem falan da ye.. hem süt olur hem de gücten düzmezsinopuyorumnanaktan

kızlar evet arkimle konuştuk oda yeni anne ben gibi beraber başlıyoz pazartesi baktık süt azalırsaki sanmıyom sütümüzü su tutuyo bol su içersek hiç azalmıyo bırakcaz zorlanırsak ama azimle mıççaz duvarı delcez deyim yerindeyse yaşasın zayıflık ver elini kilolarrr gidelim gerikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

valla hakkım yeniyor haksızlık bu enfazla kiloyu ben verdim 71.7den 66.7ye indim 5 kilo ve hiç kimse tebrik etmedi üzüldüm ben üvey evlat mıyım senağlama mafoldumben

SÜPERBİ SONUC TEBRİK ETMEZ OLURMUYUZ kaydirigubbakcemile5 NASIL BASARDIN EK BİŞİLERMİ YAPTIN zemuszemus

kızlar evet arkimle konuştuk oda yeni anne ben gibi beraber başlıyoz pazartesi baktık süt azalırsaki sanmıyom sütümüzü su tutuyo bol su içersek hiç azalmıyo bırakcaz zorlanırsak ama azimle mıççaz duvarı delcez deyim yerindeyse yaşasın zayıflık ver elini kilolarrr gidelim gerikaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

a.s.canım karar senin ama bence karma yap bari yani 1.gün patatesle-sebze-ayran 2-gün et,ayran salata- 3.gün yumurta-peynir-yogurt yesillik gibi... 5 kg gitmesede 2-3 gidiyor. metobolizmaya görebilmiyorumkismile icim rahat etmedi öyle tek tip beslenmeyeeyvahedigeldismile bol su sütü artırır ama süt ne kadar kaliteli olur ki:eek:lmaz:

a.s.canım karar senin ama bence karma yap bari yani 1.gün patatesle-sebze-ayran 2-gün et,ayran salata- 3.gün yumurta-peynir-yogurt yesillik gibi... 5 kg gitmesede 2-3 gidiyor. metobolizmaya görebilmiyorumkismile icim rahat etmedi öyle tek tip beslenmeyeeyvahedigeldismile bol su sütü artırır ama süt ne kadar kaliteli olur ki:eek:lmaz:

tmm cnm bnm öyle yaparım tabikideee kıızımın sütünün vitaminini engellemem ben zatne duramam bişiler atmadan agzxıma bakalım karışık nekadar kilo vercezopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

teşekkür ederim canım benim olumunekankayizsmile

bundan sonraki haftalar üçer üçer versem bile olur 8 kg fazlam kaldı ya gidecek ya gidecek daha fazla misafir etmek istemiyorum:eek:

a.s.sudenazım su bakliyat işi pek kafama yatmıyor. hem etle icerdikleri protein falan farklı hem de aynı etki olmaz gibime geliyorbilmiyorumkismile eger süt, yogurt, yumurta seni rahatsız etmiyorsa et günü de bunları kullanabilirsin.eyvahedigeldismile ya da et, yogurt, sut gibi et agırlıklı ortaya karısık..bilmiyorumkismile sanki böyle daha iyi olurbilmiyorumkismile

SÜPERBİ SONUC TEBRİK ETMEZ OLURMUYUZ kaydirigubbakcemile5 NASIL BASARDIN EK BİŞİLERMİ YAPTIN zemuszemus

ek hiçbir şey yapmadım canım benim bünyeme iyi geldi sanırım bu diyet sadece et gününde zorlandım diğer günler güzeldi spor bile yapmadım içecek olarak ta çay , neskafe(şekersiz) kuşburnu,aklıma eserse yeşil çay falan içtim yiyeceklerimde baharat da kullandım benim özelliğim şu dikkat edersem hemencecik veriyorum inş. bu sefer geri almıycam çünkü daha önce denediğim yüzlerce diyette bırakınca midem küçülmemiş olduğu için hemen eski kiloma dönüyordum ama bu diyette midemin küçüldüğünü hissediyorum en önemlisi de bu :dance:

a.s.sudenazım su bakliyat işi pek kafama yatmıyor. hem etle icerdikleri protein falan farklı hem de aynı etki olmaz gibime geliyorbilmiyorumkismile eger süt, yogurt, yumurta seni rahatsız etmiyorsa et günü de bunları kullanabilirsin.eyvahedigeldismile ya da et, yogurt, sut gibi et agırlıklı ortaya karısık..bilmiyorumkismile sanki böyle daha iyi olurbilmiyorumkismile

tamam incili ablacım süt yumurta ve yoğurdu çok seviyorum et gününde de onları yiyeyim yeterki bana tatsız tussuz et ye demeyin bayılırım akannehir
tamam bakliyattan vazgeçtim gitti :1rolleyes:

sude_naz20 tebrikler ya valla bnde okadar dkkat ettm harfi harfine ama 3.5 gtti yawww bilmiyorumkismile

X