5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

tmm cnm bnm ozamanm ben spora devam ediyim evde sizlere kızım 1yaşında olsun eşlik edicem kilo veremezsem 56 olsam iyi olcaktı teşekkürler hepinize başarılarrr

a.s.tatlım beni de listeye ekleyebilirmisin. haftaya da devam edecegim. ama pazartesi baslayacagım bu nedenle pazartesi ac karnına tartılıp bildiririm.eyvahedigeldismile gerci istahım kapandı hafta ici hayal kurdugum seyleri canım ıstemıyor ve bugun de pek bısey yiyemedim. ama yinede en dogrusu pzt sabah tartılmak..opuyorumnanaktan

ohoooo coktan ekledim bile kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3
kilo bildirenleri veya su gün su kiloyla baslicam diyenleri hemen listeye ekliyorum kaydirigubbakcemile5
evet herkes pazartesi tekrar tartilip baslangic kilolarini tekrar bildirsinler
söyle yapalim arkadaslar baslangic kilolari koyu verilen kilolarsa acik renkle olsun
simdiki listede oldugu gibi bi kapali bi acik renkle devam ettirmeyi düsünüyorum
umarim kafaniz karismaz

tmm cnm bnm ozamanm ben spora devam ediyim evde sizlere kızım 1yaşında olsun eşlik edicem kilo veremezsem 56 olsam iyi olcaktı teşekkürler hepinize başarılarrr

listeden siliyimmi? istersen listede dur ama bu tek tip beslenmek yerine daha saglikli bi diyet yap sonra verdigin kiloyu bildirirsin:) hem sanada moral olur

listeden siliyimmi? istersen listede dur ama bu tek tip beslenmek yerine daha saglikli bi diyet yap sonra verdigin kiloyu bildirirsin:) hem sanada moral olur

tamam cnm bak bunu sevdim ben ekstra bişiler yerim yanında bunarın dengelicek süt yapan teşekkürlerrrropuyorumnanaktan

offf valla bugün bikac dilim ekmek yedim simdi midem bulaniyo
demekki diyet ise yaramis midem kücüldü sanki
haftaya hic bozmadan devam etcem hayirlisiyla ins o zaman bende sizler gibi 1.4 yerine 3 kilo fln verebilirim:)

ekle cnm ekgıda veriyom zaten sütümü etkilemez normaldede bişi yemiyom dogru dürüst ben günde bir bardak süt eklerim diyemini yanına 62.5 kilom cnm

a.s.seni coook iyi anlıyorum.güzelim sen bilirsin ama bebisin süt emiyor, yazık ona.. hem emzirmek koruyor diye biliyorum. bilmiyorumkismile bence acele etme nasıl olsa verirsin..ben doguma 106 kg ile girmistim:kedi:. dogumdan iki ay sonra görenler dogum ne zaman diye soruyorlardı.:kedi:eek: kadar yani..eyvahedigeldismile sonra diyetlerle 40 kg verdim. tekrar aldım falan ama sonucta veriyorsun.zemuszemus moralini bozma.. tek tip beslenmemelisin ben ce..yerimseniben sebzenide etinide meyvenide günlük düzenli kullanmalısın.yerimseniben asırıya kacma aksamları agır yeme diye tavsiye ediyorumbilmiyorumkismile ama karar senin.. bilmiyorumkismile

offf valla bugün bikac dilim ekmek yedim simdi midem bulaniyo
demekki diyet ise yaramis midem kücüldü sanki
haftaya hic bozmadan devam etcem hayirlisiyla ins o zaman bende sizler gibi 1.4 yerine 3 kilo fln verebilirim:)

a.s.evet hem iştahım kesildi, hemde cok yiyemiyorum. sabah zorla kahvaltı yapdım. hedefledigim hic biseyi yiyemedim. hala da bi sey yemedim. simdi bir elma kemiriyorum. hala canım bisey istemiyo.şimdi elmadan sonra bi türk kahvesi istiyo canım.. sempatiksalakcinni gidim de yapayım bariiopuyorumnanaktan

sudenaz tebrik ederim bende kaçımışım okadar okudum ama bütün kupalar sana rekorunu kırılacağını sanmıyorum :hooray:

valla hakkım yeniyor haksızlık bu enfazla kiloyu ben verdim 71.7den 66.7ye indim 5 kilo ve hiç kimse tebrik etmedi üzüldüm ben üvey evlat mıyım senağlama mafoldumben

ayyyyy pardon cnm yaaa:KK43: seni listeye ekledim ama kac kilo verdigine bakmamistim:)
tebrik ettim tatlim ama herkesin nickini ayri ayri yazmamistim kusuruma bakmaaa:KK43:
ama valla 5 kilo nasil becerdin yaaaa :teytey:
hic inanmazdim bi haftada 5 kilo verilebilcene:hooray:

sudenaz tebrik ederim bende kaçımışım okadar okudum ama bütün kupalar sana rekorunu kırılacağını sanmıyorum :hooray:

teşekkür ederim canım benim olumunekankayizsmile

bundan sonraki haftalar üçer üçer versem bile olur 8 kg fazlam kaldı ya gidecek ya gidecek daha fazla misafir etmek istemiyorum:eek:

cnm ben 6aydır evde tek yemek yiyom zateneşim 12saat işte işyerinde yiyo yemegini kızımda kolikliydi günlerce bi suyla günü kapadıgım oluyodu aglamasından bişi iyyemiyodum mide küçüldü yiyemiyom ama veremiyomsa zaten dzenli beslenemiyom istesemde kızdan tekim bide yardım edende yok alıştı bünyem bi bulgur pilavıyla akşa m etmeye

a.s.evet hem iştahım kesildi, hemde cok yiyemiyorum. sabah zorla kahvaltı yapdım. hedefledigim hic biseyi yiyemedim. hala da bi sey yemedim. simdi bir elma kemiriyorum. hala canım bisey istemiyo.şimdi elmadan sonra bi türk kahvesi istiyo canım.. sempatiksalakcinni gidim de yapayım bariiopuyorumnanaktan

aynen valla keske yemeseydim cok fenayim simdi:KK70:
dünde sabah hic bisey yemedim saat 4te ilk yemegimi yedim ekmekle yedim yumurtayi
ondan sonrada hic bisey yemedim ama öyle bi midem agridiki sormayin
kesin bu diyete bu hafta baslayim diger hafta ara verip persembeden baslarim
yine pazartesiden basliyorum bende :teytey:

ikraaa .!.:
aynen yaa bende hic düsünmemistimkaydirigubbakcemile3
sudenaz valla senden baska kimse 5 kilo vermez bence :lepi:
:hooray::hooray::hooray::hooray::hooray::hooray::hooray:
darisi basimizaaaa opuyorumnanaktan

valla hakkım yeniyor haksızlık bu enfazla kiloyu ben verdim 71.7den 66.7ye indim 5 kilo ve hiç kimse tebrik etmedi üzüldüm ben üvey evlat mıyım senağlama mafoldumben

a.s.sudecim senin yazını atlamısım.eyvahedigeldismile seni tebrik ediyorum:nazar::teytey:hihoyyyt gercekten en basarılı sen oldunvereliniortak devamını diliyorumopuyorumnanaktan iste budur inanmak ve azim:hooray: :lepi:

Kızlar bugün üçüncü gün ve bi değişiklik yok gibi tartılmaya korkuyorum pff bide 5*6 tane bisküvi yedim sırf etmi yicem bütün gün yaa:gitme:

ayyyyy pardon cnm yaaa:KK43: seni listeye ekledim ama kac kilo verdigine bakmamistim:)
tebrik ettim tatlim ama herkesin nickini ayri ayri yazmamistim kusuruma bakmaaa:KK43:
ama valla 5 kilo nasil becerdin yaaaa :teytey:
hic inanmazdim bi haftada 5 kilo verilebilcene:hooray:

canım ben bu diyete başlamadan çok fazla iştahımın açık olduğunu ve kendimi durduramadığımı anlatmıştım bu topicte ve 70ten 71.7ye çıkmıştım bu diyete pazartesi başladım ve her gün ne serbestse atıyorum patates çok fazla tükettim serbest olan şeyi kendi gününde çok tükettim spor hiç yapmadım çünkü öğretmenim çocuklar en iyi spor kaydirigubbakcemile3 aslında sonuca ben de çok şaşırdım 3-4 falan beklerken 5 vermişim bazı arkadaşlar pantolonlarının bol geldiğini söylemiş benimkisi düşüyor belimden kaydirigubbakcemile3

en büyük hayalim ise gardrobumu yenilemek o da olacak inş. o yolda ilerliyorum:eek:

X