5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

1-ikraaa 84 kilo
2-giz3mm 78 kilo
3-baya 76 kilo
4-sinannuray 73 kilo

arkadaşlar ben yazabilirim ama yarın olmıyacağım katılmak isteyen arkadaşlar olursa kopyalayıp yapıştırabilirler ama pazartesiden sonra burdayım

liste düzenlenmistir arkadaslar opuyorumnanaktan
baslayacak olanlarida ekledim listeye
kilo verenleride tebrik ediyorum :hooray: süpersiniz kizlar
ben simdi cikiyorum geldigimde listeyi düzenlemeye devam ederim

slm herkese kim ne kadar verdi cok merak ediyorum ama sayfaları incelicek hiç vaktim yok yarın yine sınav var benneyaptımki ben bu hafta 3 kilo verdim pantolonlarımdanda az az fark ediorm önümüzdeki haftadadevam inş ama dün aksam yumurtalarımı yiyemedm mecburen yoğur ve süt tükettim haftaya sadece yoğurt yicem cuma günü sınav sonrasıda tatlı bi cörek yedim bu gün kahvaltıdada 4 dilim kepek ekmeği (müthiş özlemişim ekmek yemeği) 2 domates 5 zeytin aksamada corba ve salata düşünüom ...

sırnaşık şey

ekle cnm ekgıda veriyom zaten sütümü etkilemez normaldede bişi yemiyom dogru dürüst ben günde bir bardak süt eklerim diyemini yanına 62.5 kilom cnm

tmm cnm ekledim senide
valla tüm gün ayni besinle devam etcek misiz ama sen emziriyosun keske biraz daha beklesen diyet icin
tek besin sütün icin ne kadar iyi bilemicem ama sen bilirsin cnm:)
incili abla birazdan soruna cvp vericektir:)

tmm cnm ekledim senide
valla tüm gün ayni besinle devam etcek misiz ama sen emziriyosun keske biraz daha beklesen diyet icin
tek besin sütün icin ne kadar iyi bilemicem ama sen bilirsin cnm:)
incili abla birazdan soruna cvp vericektir:)

tmm cnm birisi yanıtlasın amakızlar başlamazsam bunalıma girdim kendimi çıplak görmek istemiyom eşim bile şaka yolu ye ye can bogazdan gelir diyooo

a.s.selam kızlar..a.s ben bu sabah erkenden tartıldım. ama bilgisayar kocamın tekelin de idi. ancak girebildim.. iste sonuc: 90 ile baslamıstımeyvahedigeldismile veeee 86,3 geldim:çok üzgünüm:ben incelmeyi görünce kesin 5 kg gitti diyordum:1no2: 5 kilo gitmemesinin sebebi asagıdakilerden hangisidir bilemiyorumCADIARZU maalesef benimde kacırdıgım oldu ama motivasyon bozulmasın diye yazmamıstım:kedi: ama biliyorum ki bire bir uyabilseydim 5 kg giderdi diye düsünüyorum::gitme: neyse artık haftaya inşallah...:kedi:
HATALARIM; 1.ci gün aksama kadar iyiydi ama aksam arkadasıma dogum gunune gitmistim patates günümde oldugum icin ikramlardan yalnızca patates salatası yedim. icinin sebzesi, yagı herseyi olan bir salatamafoldumben az yemeye calıstım ama..
2- persembe meyva gününde bölge bölüm müdürüm ile bir kac firmaya gitmistik. adamlar ne icersiniz diye sormadan kuruyemis ve meyva suyu ikram ettiler. diyetteyim diyemedimbilmiyorumkismile belkide isime öyle geldi sempatiksalakcinni bir bardak meyva suyunu hüpletip,:eek:klava:üstüne de bir avuc kadar badem ve yer fıstıgı yedim:eek:klava:
3-bide bugun regl olmaya basladım. vucudum da hala sıslık olabilir...
eyvahedigeldismile
4-hıc spor, yuruyus yapamadım.. isimde hep oturarak.. aksamlarıda hep oturdum:1no2:
artık sebeb ne ıse bilemiyorum...eyvahedigeldismile insallah haftaya tam yapabilirim.. ve sonuc 5 kg olabilir...sositososito

ama yinede kendimi cok hafiflemis hissediyorum.. hihoyyyt

tmm cnm birisi yanıtlasın amakızlar başlamazsam bunalıma girdim kendimi çıplak görmek istemiyom eşim bile şaka yolu ye ye can bogazdan gelir diyooo

canım yaaolcak tabi kilon doğum yapmıssın hem verirsin onlarıdaha rejim için cok erken ayrıca kac kilo fazlan varki bak ben daha evli bile değilim 10 kilo fazlam var ben napım zemuszemus

musyas ne zaman baslicaksin???

a.s.tatlım beni de listeye ekleyebilirmisin. haftaya da devam edecegim. ama pazartesi baslayacagım bu nedenle pazartesi ac karnına tartılıp bildiririm.eyvahedigeldismile gerci istahım kapandı hafta ici hayal kurdugum seyleri canım ıstemıyor ve bugun de pek bısey yiyemedim. ama yinede en dogrusu pzt sabah tartılmak..opuyorumnanaktan

musyas .!.:
meyvenull .!.:
canım yaaolcak tabi kilon doğum yapmıssın hem verirsin onlarıdaha rejim için cok erken ayrıca kac kilo fazlan varki bak ben daha evli bile değilim 10 kilo fazlam var ben napım zemuszemus
musyas cnm valla meyvenull herseyi demis bisey demeye gerek kalmamis
yeni dogum yapmissin sonucta olacak o kadar
hem verirsin daha, bence tek tip beslenme sana hiccc uygun degil
biz bile zor yapiyoruz sen bide emziriyosun :eek:lmaz:
ama yinede sen bilirsin cnmopuyorumnanaktan
hmmmmanladım canım cok saol eline emeğine sağlık kaydirigubbakcemile5

opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X