5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bende degistirerek yaptim 2kilo verdim

kızlar ben hafta sonundada kaçamak yapmıyorum önceden diyetisyenden aldğım diyeti uyguluyorum hafta sonu. hepinizi ttebrik ederm arkdşlaropuyorumnanaktan

ne güzel tebrik ederim darısı bizim başımızaa.s.

bende okudum yapanların yorumlarını herkese tebrik ediyom verdikleri kilolar azimleri için yalnız motiveye ihtiyacım var gaz verin bana pazartesi bende başlıyom sütümüzü çok etkilemez dimi bu diyett

canım kızın daha çok küçükmüş sen bilirsin ama eğerki anne sütü çok alıyosa ben başlama derim

ozman listeyi şöyle yapalım katılan arrkadaşlarolursa buran kopyalayıp kendini eklesin
1-ikraaa 84 kilo
2- giz3mm canım sen de kilonu yazarsın
musyascım sende katılmak istersen kilonu yazarsın

katılmak isteyenler kilolarınıda yazarsa sonuçda da yazarız boylece daha net ortaya çıkar

her hafta sonu bir kişi liste yapsın kızlar listeyi görüp daha çok hırslanırız kaçamaklar olmaz

musyascım seni yazmadım ama umarım kusura bakmassın yok ben katılmak istiyorum diyosan hemen eklerim canım sen bilirsin yada sen kendinde ekleyebilirsin

canım ben 81.5 ile başlamştm bugün tartıldm 78 kiloyum . pazartesi devam edicem . 78 kilom

vermiş olmayı okadar istiyorumki cumartesi günü kilo bildirimleri yaparız sen listelermisin ikracım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…