5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar maşallah ne güzel muhabbetler geçmiş öyle...

incili ablacım maşallah ya ne güzel demekki dışarıdanda hissediliyor bu fark:lepi:

chatlaxx neden bozdum canım ya ne güzel gidiyordun seni çok iyi anlıyorum mutfakta herşey bana gülümsüyor ama ben nasılsa hepsinden yedim 3-5 gün yemezsem ölmem diye düşünüp geçiştiriyorum ve mutfağa pek uğramıyorum....alsanaalsanasmile

kilo verenleri de tebrik ediyorum alkisalkisalkis

a.s.sağol canımopuyorumnanaktan inşallah senin de mutlu haberlerini alırızzemuszemus valla eşim de dalga geçmeden inceldin diyorsa ki milim sapmayı fark eden bir adamdır, gerçekten vermişimdir.kaydirigubbakcemile3 ama nihayi sonuç yarın belli olacak:lepi:

hımmm anladım canım cevap için teşekkür ediyorum benim 1 hafta yada 2 hafta içinde bi 4 5 kilo vermem gerekiyor lahana suyu falanda yazmışlar topiklerde onlarada bakıyorumda bu diyette ilgimi çekti inşallah verebilirim ya :gitme:

a.s.inşallah canım. hepimiz sağlıkla verebiliriz ve kurtuluruz şu yağlardan..

a.s.sağol canımopuyorumnanaktan inşallah senin de mutlu haberlerini alırızzemuszemus valla eşim de dalga geçmeden inceldin diyorsa ki milim sapmayı fark eden bir adamdır, gerçekten vermişimdir.kaydirigubbakcemile3 ama nihayi sonuç yarın belli olacak:lepi:

sağol canım inşallah güzel haberler vermek nasip olur bana da :Saruboceq: ne güzel demek incelmek inşallah bizde veririz ablacım... senin sayende kurtulduk inşallah şu kilolardan çooooooook teşekkürlera.s.

3 gün bitti kaldı 2 gün :))) meyve ve yumurta günü... meyve günü iyi geçer ama yumurta nasıl geçer bilemiyorum... bu arada ben bugün hiç wc ye gitmedim kabızlık var gerçi diğerine çok sık gittim bugün o kdar su içtim ki anlatamam..... ne yapmam gerek yardımmmmmmmm

kızlar mrb benimde 5 kg kadar bir fazlam var.. denemekten birşey çıkmaz diye düşünüyorum.. pazartesi bende başlıycam bu diyete bir tek şu yumurta gününde zorluk çekerim herhalde onun dışında diyet zorlamaz gibi gözüküyor..

sizinde kg verdiğinizi görünce çok heycanlandımm.. :eek::eek: pazartesinden itibaren bende gelip sonuçları buraya yazarım.. akşamda spor ve yürüyüşle desteklemeyi dşünüyorum diyeti..ya bide bişey sorcam sizdede öyle oluyormu?? çevremdekilere bakıyorum diyet yapmışlarsa vücutlarından gidiyor kglalar.. ama bende direk yüzden veriyorum:sinifsinif: yüzüm çöküyor çok çirkinleşiyorum..inşallah bu diyette olmaz öyle:nazar:

3 gün bitti kaldı 2 gün :))) meyve ve yumurta günü... meyve günü iyi geçer ama yumurta nasıl geçer bilemiyorum... bu arada ben bugün hiç wc ye gitmedim kabızlık var gerçi diğerine çok sık gittim bugün o kdar su içtim ki anlatamam..... ne yapmam gerek yardımmmmmmmm

ay canım hiç sorma ya ben de kaç gündür çekiyorum..doğru dürüst çıkamadım...bi de hiç rahatlamış hissetmiyorum kendimi.çok su içtiğim için çok sık gidiyorum ama malesef kabızlık çekiyorum..ben form ayları falan içmedim hiç içenler etkisi olduğunu söylüyorlar istersen sen de bi dene..

a.s.ben bişiyi pek anlayamadım canım ya. kilo veremedim demişsin, sonra 38 beden pantolan giyebiliyorum artık demişsinkafamçokkarıştı diyetle değilse nasıl oldu..kafamçokkarıştı çünkü benim hep altım üstümden kalındır. ne kadar zayfılarsam zayıflayayım alt hep bir beden büyük olur. kaydirigubbakcemile3 basen, kalça nasıl gitti, lütfen bana yardımcı olurmusun....opuyorumnanaktan

ablacım kilo veremedim demedim..aslında önceki mesajlarımı görseydin ilk 2 gün 1.5 kilo vermiştim onun üstüne veremedim..
o 1.5 kilonun getirisi herhalde 38 bedenalkisalkisalkis

Benim yarın serbest günüm canım.. annemm tavuk ıspanaklı börek falan yapmış diyetin bayramı diye azar azar onlardan yicemkaydirigubbakcemile3

Ohhh ne güsel cnm fazla kaçırmadan ye işte miden bayram etsin :dance:

Kızlar benim mide gidik yaa aynı şey yemekten içim tuhaf oldu kafamçokkarıştı

Ama ben patatesi severim yarın onu yapıcam daha iyi olcak gibime geliy sempatiksalakcinni
Okula gittim yürüyüşümü yaptım ama ders yokmuş sinir oldum geri geldim eve.:hulya:

kızlar mrb benimde 5 kg kadar bir fazlam var.. denemekten birşey çıkmaz diye düşünüyorum.. pazartesi bende başlıycam bu diyete bir tek şu yumurta gününde zorluk çekerim herhalde onun dışında diyet zorlamaz gibi gözüküyor..

sizinde kg verdiğinizi görünce çok heycanlandımm.. :eek::eek: pazartesinden itibaren bende gelip sonuçları buraya yazarım.. akşamda spor ve yürüyüşle desteklemeyi dşünüyorum diyeti..ya bide bişey sorcam sizdede öyle oluyormu?? çevremdekilere bakıyorum diyet yapmışlarsa vücutlarından gidiyor kglalar.. ama bende direk yüzden veriyorum:sinifsinif: yüzüm çöküyor çok çirkinleşiyorum..inşallah bu diyette olmaz öyle:nazar:

ah ah keşke bende yüzden kilo verebilsem:gitme:

yüzüm beni kilolu gösteriyo yaaaa guclubacismile

45kiloyken bile yüzüme bakan kilolu sanıyordu:eek:lmaz:

:içelim:
a.s.tatlım daha önceki mesajlarında da hep yakınmışsın. bu diyetin amacı aç bırakmak değilki... neden ihtiyacın kadar yemiyorsun...bilmiyorumkismile bir de mesajın birinde sinirlerinin yergin olduğunu yorgunluk hissetiğini söylemiştin... defalarca yazmıştım BİRA MAYASI kullanmak yorgunluğa, sinirlere(çünki yoğun şekilde B vitaminleri içeriyormuş.) iyi geliyor diye..bilmiyorumkismile arkadaşlar diyet yaparken lütfen sağlımızla oynamayalım... Allah korusun zayıflayacağız diye tedavi edilemez hastalıklar yaşamanın anlamı yok... HEPİMİZE SAĞLIKLA ZAYIFLAYARAK, SAĞLIKLI VE MUTLU GÜNLER YAŞAMAK DİLİYORUM...

ben aynı şeyi yerken iç bulantısı yaşıyorum bi süre sora,bi de bugün gerçekten zor bir seçimdi benim için,ağzıma sokmadığım 3 şeyden birini seçmek durumundaydım,neyse sağsalim tenisimi de oynadım geldim.ben yakınırım çok,bana bakmayın,deşarj oluyorum bu şekilde.çünkü yakınmalarıma arkadaşlarıma yapsam bırak falan dicekler,bu şekilde rahatlıyorum

Az önce çılbırı yedim iki yumurta daha yani toplam beş yumurta oldu yerken afedersiniz istifra edicektim nerdeyseeyvahedigeldismile artık bi kaç ay yumurta yemem :kedi:

Yemekte pilavla tavuk vardı annem ben yiyemedikçe nerdeyse ağlıcaktı kadın yaa kendimden çok ona üzüldüm ben yiyince hemen kalk sofradan ben toplarım,canın çekmesin dedi.

Sanki zorla yaptırıyorlar diyeti kaydirigubbakcemile3

Oh beee yarın patates yicem :dance:

Kendime söz verdim eğer beşgün sonunda altıncı gün 2kilo vermiş olursam küçük bi kutu cips alıp yicem kendimi ödüllendircem :hooray:

Sebze ve meyve günleri beni çok zorlıcak biliyorum çünkü sebzeyle doymamki ben,hele meyveyle hiç doymam bi kere elma diyeti denemiştim akşam açlıktan başım dönmüştü ama ne kadar midem bulansa da şuan açlık hissetmiyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
bugünüde atlattım yarın son gün Allah nasip ederse:))ben 5 kilo verebildiğimi sanmıyorum ama hiç değilse midem küçüldü baya:KK70:

kızlar maşallah ne güzel muhabbetler geçmiş öyle...

incili ablacım maşallah ya ne güzel demekki dışarıdanda hissediliyor bu fark:lepi:

chatlaxx neden bozdum canım ya ne güzel gidiyordun seni çok iyi anlıyorum mutfakta herşey bana gülümsüyor ama ben nasılsa hepsinden yedim 3-5 gün yemezsem ölmem diye düşünüp geçiştiriyorum ve mutfağa pek uğramıyorum....alsanaalsanasmile

kilo verenleri de tebrik ediyorum alkisalkisalkis

cnm ben yapmamam gereken seyi yaptim.. yani tartildim :umursamaz:
sonrada yedim iste
bugünde diyete uymadim, diyet bozanlarin arasina eklicem birazdan kendimi:) ama verdigim kiloyuda yazcam tabi:)
haftaya persembe tekrardan baslicam

ozlemilker .!.:
chatlaxx aslında bu listeyi günlere bölerek hergün verdiklerini yazsak daha çok hırs yapmaz mıyız? 1. günden 5. güne kadar yazsak siper olur valla ne dersin zor mu olur?
ozlemilker .!.:
örnek:
adı başlangıç 1.gün sonrası 2.gün 3. gün 4.gün 5. gün
özlemilker 80.5 79.5 78.5

bugün 3. yani et günüm allah şükür yine hiç zorlanmadım....
cnm birincisi benim icin cok zor olur
ikinciside hergün tartilmak gercekten motivasyonu bozuyo
ben bile 1 kilo bile versem kardir sevinirim derken dün tartida bi bucuk kilo verdigimi görünce bile motivasyonum ister istemez düstü ve diyeti bozdum:)

Canım kaç kilo verdin peki şu ana kadar?bilmiyorumkismile

valla medusacım tartılmadım bugüne kadar çünkü 5.ci günün ertesi tartılmak istedim.şimdi tartılırsam ve az kilo kaybettiğimi görürsem motivasyonum düşecek bırakıcam dieti.o yüzden pazar sabahı tartılıp yazıcam mutlaka buraya.yerimseniben

X