5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s.tatlım gerçekten cok az kilo vermişsin. eyvahedigeldismile metobolizmadan çok kaçamakların etkilemiştir diye düşünüyorum. çünki bu diyet metobolizmayıda hızlandırır diye biliyorum. kaçamakların oldumu. yanlış anlama kıyas yapabileyim diye soruyorum,bilmiyorumkismile dün ve bugün çok yoğun mesajların çoğunu okuyamadım. ama yarın vakit ayırabileceğim gibi... HOŞÇAKALIN. ÇIKMAK ZORUNDAYIM...

bilmiyorum okuyabilecek misiniz bu mesajımı ama dünde yazmıştım
kaçamak hiç yapmadım yani listenin dışında bir şey hiç yemedim
yaptığım tek hata sebze ve et gününde sabah öğle aynı akşam ayrı şeyi yemekti
bunun dışında tüm diyete harfiyen uydum

Emin olun işe yarıor foto yükleyebilecek kadar ileride olsa üyeliğim yükler kanıtlardım:)))

ıLk başladığımda hırs yapmış diyet yaptığım zmn boyunca hiç ara vermemiştim, hala aynı yiyecekleri tüketiorum yaşam biçimim oldu nerdeyse yalnızca tek bir gün veriorum kendime o günlerde hamur işine yönelebiliorum:)))

Benim artık bünyem yağ vs kaldırmıo heleki hepatit geçirenler bilir hastalık bitiminde su içseniz yarar hale geliosunuz...

Son olarak diyetin ii yönlerine bakın ilk bir hafta zorlanırsınız, rakamların düştüğünü görünce insan dahada heveslenior zayıflaman için, örneğin benim mide problemim var diyet yaptığım sürece gece huzurla uyurdum hiç ağrı çekmezdim, buda beni çok mutlu ederdi:))

Regl dönemime yakın çok fazal çikolata ister canım o dönemlerdede diyet çikolatalara yönelirdim diyet yaptığım içinde aradaki farkı kavrayamazdım nutella gbi gelirdi bana:)))

günaydın kızlarr,bende bugün güne rafadan yumurtayla başladım,dün akşam eniştemin doğum günüydü,pastalar börekler çörekler vs...ama ben koca bi meyve tabağı yapıp onları yedim,koca bi bardak ta su içtim,bugün yumurtayla sonlandırıcam inşallah,wc ye de çıkmadığım halde acaip bi hafiflik hissediyorumkaydirigubbakcemile2yarın da tartılıcam inşallah...bakalım kaç oldum...:Saruboceq:

valla 2 aydır giremediğim pantalonumu bu sabah itibarıyla giymiş bulunuyorumzemuszemus

aslında dün dayanamayıp yine tartıldım ama kesin sonucu yarın sabah yazıcamkaydirigubbakcemile2

bana çok yaradı bu diyet bir kere hiç aç kalmadım.. O sabah neyele başladıysam güne akşam yatana kadar hesapsızca ondan yedim. ne miktar ne de kalori hesabı yaptım. ha yediklerimden çok sıkıldığım anlar da olmadı değil ama aç kalmadım hiç.. yarın kilomla beraber diyeti nasıl yaptığımı yazarım kızlarolumunekankayizsmile

Merhaba kızlar ben bugün diyete başladım fakat evde patetes kalmamış yumurta ile başladım acaba sorun olur mu?
Kahvaltıda bi tane haşlanmış yumurta yedim sadece bide çok az şekerli çayımı içtim az sonra yeşil çay içeceğim...:eek:

Eğer bilgisi olan varsa yazsın lütfen ilk gün yumurta ile başlanılabilir mi diye yerimseniben

Ayrıca yumurta gününde yumurtayı nasıl tükettiniz yazarsanız sevinirim bilmiyorumkismile

Birde yumurta gününde yağsız diyet süt veya yoğurtta yiyebiliyormuyuz yumurtayla birlikte yani hepsi bi günde yenilebilir mi?

Merhaba kızlar ben bugün diyete başladım fakat evde patetes kalmamış yumurta ile başladım acaba sorun olur mu?
Kahvaltıda bi tane haşlanmış yumurta yedim sadece bide çok az şekerli çayımı içtim az sonra yeşil çay içeceğim...:eek:

Eğer bilgisi olan varsa yazsın lütfen ilk gün yumurta ile başlanılabilir mi diye yerimseniben

Ayrıca yumurta gününde yumurtayı nasıl tükettiniz yazarsanız sevinirim bilmiyorumkismile

Birde yumurta gününde yağsız diyet süt veya yoğurtta yiyebiliyormuyuz yumurtayla birlikte yani hepsi bi günde yenilebilir mi?

sıralamayı değiştirmenin diyeti nasıl etkileyeceğini bilemiyorum açıkçası.. bence dene..

yumurtayı ben sabah çılbır şeklinde yaptım üzerine diyet yoğurt karabiber ve kırmızı biber döküp yedim. gün içinde de ya haşlama ya da çılbır yapıp diyet yoğurtla yemeyi düşünüyorum.. arada da yağsız süt içerim. yani hepsini bir günde yiyeceğim..

günaydın kızlaaaarrrrrr nasılmış bakım benim diyet arkadaşlarım ben bugün çok iyiyim inş. yarın göreceğim sonucu düşünüyorum ayyyy sevmeye başladım ben bu diyeti bide eğer 3 kilo verdiysem hep devam edicem artık 2 yumurta yedim sabah tatlandırıcılı cayla öyle devam edicem bakalım

sıralamayı değiştirmenin diyeti nasıl etkileyeceğini bilemiyorum açıkçası.. bence dene..

yumurtayı ben sabah çılbır şeklinde yaptım üzerine diyet yoğurt karabiber ve kırmızı biber döküp yedim. gün içinde de ya haşlama ya da çılbır yapıp diyet yoğurtla yemeyi düşünüyorum.. arada da yağsız süt içerim. yani hepsini bir günde yiyeceğim..
Cevap iiçin çok tşk ederim opuyorumnanaktan
Canım çılbır'ı sanırım kaynamış suya yumurtayı kırıp yapıyorsun değil mibilmiyorumkismile
Yani gün içinde ayrıca yağsız süt ve yoğurtta tüketebiliyoruz bu çok iyi olumunekankayizsmile

Cevap iiçin çok tşk ederim opuyorumnanaktan
Canım çılbır'ı sanırım kaynamış suya yumurtayı kırıp yapıyorsun değil mibilmiyorumkismile
Yani gün içinde ayrıca yağsız süt ve yoğurtta tüketebiliyoruz bu çok iyi olumunekankayizsmile

evet kaynayan suya 2 damla sirke ekle yumurtayı kır. beyaz bir top olunca çıkar üzerine diyet yoğurt dök.. afiyet olsuunnncokacimcoook

Merhabalar diyet kardeşlerim,
Bu gün beşinci günüm,son günüm,
Bu sabah tartıldım ve 4 günlük diyet sonucu 2 kg,
Ben de çok zorlandım,göründüğü kadar kolay değilmiş,
Meyve günü halsizlikten göçüyordum bugün daha iyiyim,ama ağzım kumlu gibi,tuhaf bir tat var ağzımda
Midem de de bir acılık.Ama olsun kolay olan ne var ki hayatta,
Zahmetsiz rahmet olmaz di mi amayerimseniben
Herkese kolaylıklar diliyorum

bende 4 gün sonunda 62.8 kg yani cok sükür 62 yi görebildim baslama kilom 64.3.
gününü degistirerek yapanlardanim bugün benim patates günüm.
patateste yogurt serbestmiydi ???????????

bende hiç aç kalamdım ama acaip sıkıcı geldi bana tek tip beslenmek..herşeyi seven ben şuan ne et ne patates ne yumurta görmek istiyorum..
ilk 2 gün 1.5 kilo vermiştim hala aynı..

ya kilomu çok merak ediyorum,dün akşam da 1 saat yürüyüş yaptım,bu akşam yine yapıcam,başladığım günden beri yürümeyi ihmal etmiyorum..1,5 kg gitmişti 2.günün akşamı zaten şu an ne durumdayım merak ediyoruuummmm..eyvahedigeldismile

dün meyve günüm çok zor geçti.. en sevdiğim meyveleri bile yiyemedim içim almadı bi türlü.. bugün sabah 2 haşlanmış yumurta karabiber ve pul biberli yedim.. 1 bardak süt içtim ama light değil.. 1 fincan kapuçino (türkçe yazılışı olmayan şey) içtim.. sabah beri adet sancısı çekiyorum.. 1 kg kadar şişlik oluyo bende bu günlerimde.. yarın tartılmak istemiyorum regl yüzünden fazla çıkmaktan korkuyorum..

kızlar dikkat ediyomusunuz bilmiyorum ama haftasonu yediklerinizi bol bol çiğnemeyi untmayın.. benim kilo almamın ve veremememin başlıca sebeplerinden biridir az çiğnemek...

sabahtan beri 3 yumurta yedim aksamda en fazla 2 tane yiyebileceğimi düşünüyorum midem ilk defa bu gün berbat durumda yanıyo bulanıyo kendimi hiç ii hissetmiyorum. hııııı bu arada cok küçük bi parcada peynir yedim öğlen midemi bastırsın die ama bi faydası olmadıı benneyaptımki olsun yinede mutluyum 3 kilo verdim :sm_cool:

sabahtan beri 3 yumurta yedim aksamda en fazla 2 tane yiyebileceğimi düşünüyorum midem ilk defa bu gün berbat durumda yanıyo bulanıyo kendimi hiç ii hissetmiyorum. hııııı bu arada cok küçük bi parcada peynir yedim öğlen midemi bastırsın die ama bi faydası olmadıı benneyaptımki olsun yinede mutluyum 3 kilo verdim :sm_cool:

aralarda yağsız yoğur, süt falan tüketiyormusun belki mideni rahatlatır. ben yumurtayı onlarla beraber yiyorum..

bilmiyorum okuyabilecek misiniz bu mesajımı ama dünde yazmıştım
kaçamak hiç yapmadım yani listenin dışında bir şey hiç yemedim
yaptığım tek hata sebze ve et gününde sabah öğle aynı akşam ayrı şeyi yemekti
bunun dışında tüm diyete harfiyen uydum

a.s.tatlım yukarıda söylediğin hatanın çok da önemli olduğunu sanmıyorum. etkilesede 1 kg falan etkiler en fazla.... bazen bana da olur ne yaparsam yapayım kilo veremem..eyvahedigeldismile bazen metabolizma duruyor.. mafoldumben ama kendini çok kasma, hatta kilonu korumaya çalış ama diyetten bir süre uzak dur derim. canın ne istiyorsa az az sık sık ye(ben bunu beceremem bir türlü öyle bi ısırık alıyım bırakayım yok bende.başladımmı gözüm ve işkembe doyana kadar) ... tabiiki benimki bir öneri.. elbette karar senin.. yolun açık olsunopuyorumnanaktan

X