5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

benm ki psikolojık ozamn zaten kendimi bu gün mutluda hissetmiom..bende haftaya devam edicem ondan sonraki haftada patates diyeti buldum onu yapayım die düşünüom i:eek: istediğim kiloya ulasana kadar devamm zayıflayamazsın diyenler beni 3 ay sonra görsünler zemuszemus

şu sürekli patates yenen diet mi vanım yoksa?onda daha beter olunur gibi geliyo bana,ben de simit dieti düşünüyorum ya bakalım hayırlısı

benm ki psikolojık ozamn zaten kendimi bu gün mutluda hissetmiom..bende haftaya devam edicem ondan sonraki haftada patates diyeti buldum onu yapayım die düşünüom i:eek: istediğim kiloya ulasana kadar devamm zayıflayamazsın diyenler beni 3 ay sonra görsünler zemuszemus

aynen canım banada zayıflayamazsın diyolar onlara inar bu diyet olmazsa başkasıyla hazirana 68 olucaaaaaaaaaaaaaaaaam yok başka çaresi iddaya bile girdim veremezsin diyenler le ama zafer benim olacak haydi kızlar canlanınnnn pes etmek yok.

şu sürekli patates yenen diet mi vanım yoksa?onda daha beter olunur gibi geliyo bana,ben de simit dieti düşünüyorum ya bakalım hayırlısı

ilk üç gün sürekli patates yeniyo geisi ezberimde yok dediğin gibi hayırlısı ama mutlaka haziran sonu zayıflamam gerekiyo benmki gurur meselesi oldu dediklerine pişman olcaklar..:teytey:

ben haftaya devam etmicem, yani pazartesinden devam etmicem
haftaya persembeden baslayip diyetin tatil günlerini sali ve carsambaya denk getiricem

ben bugün öyle düşündüm ama fikrim değişebilir de.Sinir harbi yaşıyorum,sürekli ağlıyorum.Kilonun insanın hayatını bu kadar zindan çevirmesi deli ediyor beni yaa.

ilk üç gün sürekli patates yeniyo geisi ezberimde yok dediğin gibi hayırlısı ama mutlaka haziran sonu zayıflamam gerekiyo benmki gurur meselesi oldu dediklerine pişman olcaklar..:teytey:

haslanmis patatesmi yoksa akannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

aynen canım banada zayıflayamazsın diyolar onlara inar bu diyet olmazsa başkasıyla hazirana 68 olucaaaaaaaaaaaaaaaaam yok başka çaresi iddaya bile girdim veremezsin diyenler le ama zafer benim olacak haydi kızlar canlanınnnn pes etmek yok.

zayıflayamazsın demelerini gectim erkek ark tobul sen veremezsn bosuna ac kalma dio babam sen 3 senedir diyettesn zaten dio ayyy kabus gibi iş yerindekiler kurabiyeleri börekler getiriyorlar işkence gibi benm dururmum ama zayıflıcammm zafer benm olacak hihoyyyt

ben bugün öyle düşündüm ama fikrim değişebilir de.Sinir harbi yaşıyorum,sürekli ağlıyorum.Kilonun insanın hayatını bu kadar zindan çevirmesi deli ediyor beni yaa.

cnm neden agliyosun yaa :teselli:
madem dayanamiyosun ye biseyler yarin diyetine kaldigin yerden devam edersin
diyet yapmak kendimizi öldürmek demek degilya

aynen cnm banada öyle diyorlar 5 yıldır zayıflayamıyorum haklıhar aslında birazda ama çok hırslandım bu diyeti sonuna kadar götürcem nerde 50li rakamları görcem o zamana kadar allah yardım etsinde çabucak zayıflayalım inş.
ya bişey sorcam size çok önemli babam geldi yemeği ısıt çok acıktım dedi bende mecburen tadına baktım tadı tuzu yerindemi ısındımı diye (onla bile bayram ettim ya neysee) ya benim diyetim bozulmuşmudur sonuçta yağlı tuzlu bir sürü vitamini olan yiyeceklerden azıcık girdi karnıma bozayımmı diyeti devam edeyimmi 6. patatesimi yiyorumcokacimcoook

haslanmis patatesmi yoksa akannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehirakannehir

a.s evet canım malesef haslama patates :eek:

1. gün
sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış)
Öğle : 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam : 3 orta boy patates (haşlanmış)

2. GÜN

Sabah : 2 orta boy patates (haşlanmış)
Akşam : 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. GÜN

4. GÜN

Sabah : 1 elma, 2 mandalina
Akşam : 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. GÜN

Öğle : 1 elma 2 mandalina
Akşam : 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. GÜN

Öğle : 1 elma 1 portakal
Akşam : 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. GÜN

Öğle : Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam : 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

aynen cnm sana katılıyorum durmak sonuna kadar devam

selam kızlar bende yeni geldim okuldan ... sebze günümdü bugün hiç zor geçmedi azcık biberlerim tatlı olsaydı hiç sorun olmazdı sabah sabah acı biber midemi yaktı ne bileym ben acı olduğunu:KK43:(( ama kızartma seviyorsanız şiddetle tavsiye ederim tadı yağsız olduğu halde çok güzel domates ve biber aslında patateste yaparım böyl normalde üstünede sarımsaklı yoğurt mmmmmm mükemmel:))) ben 1 havuç 1 salatalık yedim şimdi 1 salatalık daha yiyeceğim:)))

a.s evet canım malesef haslama patates :eek:

1. gün
sabah: 2 orta boy patates (haşlanmış)

2. GÜN

Akşam : 2 orta boy patates (haşlanmış)

3. GÜN

4. GÜN

Akşam : 2 but tavuk ızgara, haşlama, yeşil salata (1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

5. GÜN

Öğle : 1 elma 2 mandalina
Akşam : 2 porsiyon balık ya da bonfile, karışık salata

6. GÜN

Öğle : 1 elma 1 portakal
Akşam : 2 porsiyon balık veya bonfile (karışık salata, 1 tatlı kaşığı sıvı yağ)

7. GÜN

Öğle : Patates salatası, yeşil soğan ve 1 tatlı kaşığı sıvı yağ
Akşam : 3 yumurta teflon tavada, yeşil salata

ay ben bunu yapamam kesinlikle hemde en azından burada sınırsız yiyeceklerin orada 2 patates 2 madalina ki ben nefret ederim mandalinden

bende kısmetse pazar günü bırakıcam,2 güne kadar 1 kg daha verirsem sanırım 54 falan olurum,bundan sonra dikkatli takılıcam...

ben haftaya yapmayacağım bence böyle devam etmek çok sağlıklı olmaz ... az az yer bol spor yaparım öyle verebilirim herhalde:)))

aynen cnm banada öyle diyorlar 5 yıldır zayıflayamıyorum haklıhar aslında birazda ama çok hırslandım bu diyeti sonuna kadar götürcem nerde 50li rakamları görcem o zamana kadar allah yardım etsinde çabucak zayıflayalım inş.
ya bişey sorcam size çok önemli babam geldi yemeği ısıt çok acıktım dedi bende mecburen tadına baktım tadı tuzu yerindemi ısındımı diye (onla bile bayram ettim ya neysee) ya benim diyetim bozulmuşmudur sonuçta yağlı tuzlu bir sürü vitamini olan yiyeceklerden azıcık girdi karnıma bozayımmı diyeti devam edeyimmi 6. patatesimi yiyorumcokacimcoook

ben bugün tartıldım meraktan:))) 1 kg gitmiş... 80,5 değil 79,5 im artık... yuppppppiiiiiii
ay inşallah öyle devam ederim ya pek zannetmiyorum ama....

X