5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kizlaaaarrr Şeniz
biraz önce sormustum ama okumadiniz galiba
yaa nolur biri bi akil versin
tatili sali ve carsambaya getirmek istiyorum
bu cumadan sonra pazartesi devam etmek yerine persembemi baslasam??
yada en mantiklisi nasil olur:/

neden öyle istiyorsun? eğer öyle diyorsan perşembe başlaman gerek tabi....

ben hafta sonuna getirmeyi istiyorum evde olayım diye okulda zor oluyor hem yemek hem taşımak...

canım ya öyle başın falan dönmedi mi ben aç kalınca başıma ağrılar giriyor:))) valla helal olsun ne diyeyim ....:lepi:

kaydirigubbakcemile3 valla ben bir ay boyunca agzima tek bi lokma koymamistim sadece su, simdi yiyorum yine
ve bi ayda 5 kilo vermistim ohaoldumsmile
ama simdi geri hepsini aldim
bakalim simdi verebilcek miyim, yiyorum ama 5 kilo nasil vercemki :sinifsinif:

neden öyle istiyorsun? eğer öyle diyorsan perşembe başlaman gerek tabi....

ya bende okulda yemezsem zorlanirim
sali ve carsamba günleri okulum uzun, o günler okulda normal biseyler yemem gerekcek o yüzden
öyle ama pazartesi basladim bile
simdi 5 gün diyete ara vermis olcam, ya geri alirsam mafoldumben

sali ve carsamba günleri okulum uzun, o günler okulda normal biseyler yemem gerekcek o yüzden

bence bu haftayı bu sekilde tamamla pzt baslama persembe basla ama bu sürede yine diyetteymiş gibi az ve dikkatli yee.. başarıcazzz guclubacismile

bence bu haftayı bu sekilde tamamla pzt baslama persembe basla ama bu sürede yine diyetteymiş gibi az ve dikkatli yee.. başarıcazzz guclubacismile

en mantiklisi öyle galiba
simdi birakip bu persembe tekrar sifirdan baslayim desem tekrar patates eziyetini kaldiramayabilirim sempatiksalakcinni

evet yaaa kötükedihüso
gitmek bilmiyolar pis yaglar kötükedihüso

kızlar günde 3 patates yiyerek aç bırakmayın kendinizi
bu diyette amacımız az az ama sık sık yemek, yoksa bütün gün kendimizi aç bırakarak kilo veremeyiz

slm arkadaşalar 2 gündür internet kesikti takip edemedim ama başaldım bende hiç kaçamaksız 2.günüm.yalnız aşkolsun listede ben yokum arkadaşlar ya oysa defalarca yazmıştım 58 ile başlıyorum benide ekleyin diye

bu arada ben hiç birşey yiyemiyorum ya.yine bugün bişeyler yedim.dün sadece 3 tane yumurta kadar küçük patates yiyebildim sadece.listeye uymak için başka bişey de yemedim kısacası dün bütün gün açtım yani.

en mantiklisi öyle galiba
simdi birakip bu persembe tekrar sifirdan baslayim desem tekrar patates eziyetini kaldiramayabilirim sempatiksalakcinni

a.s.patates yiyemiyorsan sen kepekli makarna yı bir dene bakalım sonuç ne olacak... ama makarnayı haşlayıp, yalnızca sekersiz, çay, soda veya aşağıda ki karışımı hoşaf niyetine yanında içebilirsin. bu karışımı internetten almıştım. dikkatli beslenme ile kilo verdirdiği söyleniyor....
ALINTIDIR
Malzemeler:
* 3 litre su
* 3 adet büyük boy elma
* 1 adet limon
* 5 adet top karabiber
* 5 adet karanfil
* 1 büyük boy tarçın (çubuk tarçın olması gerekiyor.)
Tarif: yukardaki malzemeleri doğrayıp karıştırdıktan sonra kaynatıyoruz.. ve her öğünden sonra (sabah- öğlen- akşam)2 su bardağı içiyoruz..Karışımda Elmalar soyulmadan 4 eşit parçaya bölünüp, limonda soyulmadan ikiye bölünecek, sıcak soğuk farketmez her öğünden sonra 2 büyük bardak içilmelidir..opuyorumnanaktan

hemen hemen herkes aynı anda başlamış keşke bitiren ve akıl veren olsaydı((

bir kez olmuş yine olur canım ya neden olmasın ki....

dikkat edersen birşey olmaz canım ya.... kilo verdim diye herşey serbest diye düşünme:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…