5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

cnm en azindan listenin hangi sayfada oldugu bilinir

a.s.listenin hangi sayfada olduğunu ilk sayfaya yazmak iyi bir fikir. ben düzenli internete giremeyebiliyorum. yatağa mahkum bakmak zorunda olduğum bir annem, üniversite sınavına hazırlanan 18 yaşında tıpkı babası gibi müzmin tembel bir oğlum var, eşimi tanımladım zaten... işyerin de de herzaman bu son günlerdeki kadar sakin olamıyorum...bu nedenle listeyi zamanın da güncelleyemeyebilirim. buda motivasyonu etkiler. ama listenin hangi sayfada olduğunu ilk sayfaya ekleyebilirizkaydirigubbakcemile5 ama bir sorun var bilmiyorumkismile nasıl ekleneceğini bilemiyorum,,,

haftaya başlayacağım ama şimdiden merak ediyorum bakalım nasıl etki gösterecek ...haftasonu azar azar tatlımı yiyeyim ...bir de şöyle tavuk şiş filan yiyeyim dışarda ..offff ..ondan sonra cezaevi günlerine devam :))))) 2 kilom kaldı sonuna geldimya çektiriyo şerefsiz :))))))

ya kizlar ben tatil günlerini sali ve carsambaya denk getirmem lazim:KK43:
keske bu persembe baslasaydim ama pazartesi basladim
simdi en mantiklica tatili sali ve carsambaya nasil getirebilirim sizce???

bira mayasını nerden alabilirim nasıl kullanılıyo hazırmı satılıyo bilgi lütfenn..Çok üzgünüm çoook

a.s.tatlım ben attarlardan alıyorum. küçük şişelerde veriyorlar. minicik minicik granüller halindeler. 1 tatlı kaşığı ağzımın en gerisine (tadı nasıl bilmiyorum ama kötü ise kusabilirim diye böyle yapıyorum.) boşaltım üstüne hızla bir bardak su içiyorum... her pazar aç karnına.....,

ayyyyyyy kızlar bikaç saatte ne çok yazmışınız anca okudum nasıl gidiyo bakalım diyet benim süperrrrrr ama işte biraz çeşitlendi benimki olsun bu hafta böyle geçsin eğer birkaç kilo verirsem haftaya hiç kaçamaksız yapıcam

Bira mayası diyince gözlerim parladı,çünkü kilolarımı yemekten ziyade o güzel biralara borçluyum,ben bu kürü bi bira içerek gerçekleştirsemnasıl olurdu acaba,dolapta gözüm şuan vallabilmiyorumkismile

:eek:lmaz:yasakkelime:eek:klava:Çok üzgünüm çoook ancak böyle yanıtlayabiliyorum...

a.s.tatlım ben attarlardan alıyorum. küçük şişelerde veriyorlar. minicik minicik granüller halindeler. 1 tatlı kaşığı ağzımın en gerisine (tadı nasıl bilmiyorum ama kötü ise kusabilirim diye böyle yapıyorum.) boşaltım üstüne hızla bir bardak su içiyorum... her pazar aç karnına.....,

teşekkür ederim en kısa zamnda merkese giderbilirsem alıcam ama kesinlkle denicem:lepi:...

kızlar harikasınız ya oku oku bitiremedim.... chatlaxx arkadaşım ellerine sağlık güzel bir liste olmuş...

bende kısmetse yarın başlıyorum ben bol limon,karabiber,pulbiber ve kimyonlu yesem diyorum en fazla 8-9 patates yerim 8den sonra yemem diyorum ama doğru mu yaparım sizce?

patates diyetini yapan arkadaşlar siz kaç tane yediniz? nelerle yediniz? deneyimlerinizi paylaşır mısınız?

valla ben en fazla 3 patates yemisimdir:KK70:
midem kaldirmadi valla bütün gün ac gezdim:KK70:
sakizim sagolsun acligimi hissettirmedi sempatiksalakcinni

bu arada bugünde yiyemiyorum yaaa:KK70::KK70:
tatsiz tuzsuz:KK70: yine acim:KK70:
yarini sabirsizlikla bekliyorum
haslanmis tavuk yicem cokacimcoook

valla ben en fazla 3 patates yemisimdir:KK70:
midem kaldirmadi valla bütün gün ac gezdim:KK70:
sakizim sagolsun acligimi hissettirmedi sempatiksalakcinni

canım ya öyle başın falan dönmedi mi ben aç kalınca başıma ağrılar giriyor:))) valla helal olsun ne diyeyim ....:lepi:

kizlaaaarrr Şeniz
biraz önce sormustum ama okumadiniz galiba:KK70::KK70:
yaa nolur biri bi akil versin
tatili sali ve carsambaya getirmek istiyorum
bu cumadan sonra pazartesi devam etmek yerine persembemi baslasam??
yada en mantiklisi nasil olur:/

X