5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

nilttt süpersin şimdiden iki kilo verdin desene :lepi:
ben kaçıyorum kızlar iyi akşamlar herkese
eve gidiyimde hazırlanıp yürüyüşe çıkayım dönerkende ip atlarım hihoyyyt

evet canım sabah ne ile başlıyorsak aynı gıda ile devam. ben sabah hindi fümeyle başlayıp,tüm gün hindi füme yiyeceğim. valla sabah sabah haşlanmış tavuktan daha cazip geliyor. güne böyle başlayıncada böyle devam ediyorum.... hindi füme hafif geliyor bana... füme et, füme tavuk, füme dil canınız hangisini çekerse birini seçip sabah onunla başlayıp, onunla bitirin derim....

valla benım ımkanı yok 500 gr vermemım ben 1 haftada versem yeter
bı arkadas demısya ayda ac gezdım 5 kılo heh ıste benım bunye ondan:)
ama bu dıyetten umutluyum bugun bas agrım yok
moralımde yuksek heyecanla pzt.sabahını beklıyorum :)

ben hıc 76.yı gormedım
bu dıyetle bı goreyım ıncılı denız varya
omrumun sonuna kadar dua edıcem:)

waaaooouuwww nillt harika canım ya..çok özendim şimdi bak..ben kaç oldum acaba tartılmamak için zor tutuyorum kendimi..evet bende kaçamağımı söyledim size kızlar bugün yoğurt yedim..bide az önce eşimle salata yedik valla azcıkta olsa zeytinyağı vardı içinde

nilttt süpersin şimdiden iki kilo verdin desene :lepi:
ben kaçıyorum kızlar iyi akşamlar herkese
eve gidiyimde hazırlanıp yürüyüşe çıkayım dönerkende ip atlarım hihoyyyt

Ya kızlar inanamadım zaten bende 2 günde 1,5kg verdiysem eğer ne mutlu bana diyorum,ama yürüyüşlerin de etkisi oluyor eminim,ben ne zaman yürüsem her zaman bi hafiflik hissederim,e bide resmen aç aç yürüyünce işe yaradı demek ki,darısı diğer 2-3 kg yedelikafadulden

kaydirigubbakcemile3 ben ne cikolata manyagiyim bi bilsen sempatiksalakcinni
zor dayaniyorum valla :sinifsinif: cikolatam bana bakiyo ben ona bakiyorum :sinifsinif:
ama basladim artik bu diyete pes etmek yok guclubacismile

al bendende o kadar hani şu kocaman bitterler varya banamısın demez yerim vallakafamçokkarıştı

ben hıc 76.yı gormedım
bu dıyetle bı goreyım ıncılı denız varya
omrumun sonuna kadar dua edıcem:)

inşallah hepimiz zayıflayacağız... bu diyetin kurallarına uyarsan verirsin bence.... son iki günlük ara varya hani onunla da metobolizmayı şok edip, tekrar pazartesi başlayınca ve tüm gün de hep aynı gıdayı alınca veriliyor. tabii hafta sonunu abartmamak gerekiyor. ben çok kolay alıp, çokzor verenlerdenim.. ve denemediğim diyet kalmadı... ama bu diyetin sonucu kadar başarılı bir diyete rastlamadım... ama yürüyüş ve bira mayasını unutmayın...opuyorumnanaktan

off yapamıyorum yaaa patates midemi bulandırıyor ((
6.30 1,5 patates, yeşil çay
12.30 2 patates
3 galeta
yeşil çay
1 küçük patates
3 galeta
1 elma
yeşil çay
1,5 litre de su içtm ama patates yok hayır hic doyurmadı beni acayp kötü yptı midemi off kahretsn ya ..

yaaa benide mahfetmisti patates
ama ben kurallardan sasmadim valla guclubacismile iradeli davrandim kaydirigubbakcemile3

tatlım sen de diyetin dışına çıkmışsın. aç kalmana gerek yok.. doyana kadar patates yiyebilirsin ..............
BEN ÇIKIYORUM KIZLAR.... HEPİNİZİ ÖPTÜMMM.:lepi:

off napıcm bn o zmn napsam diyete devam etsemmi diğer günlerde kurallara uyarak yoksa bozym mı tamamen =(

kızlar benim patates günüm bundan kat kat iyiydi,bugün gerçekten çok kötüyüm,baş ağrısı ve sinirsel çöküntü yaşıyorum.kaçamak yapmama rağmen şuan hala açın,beynim zonkluyor ve deli gibi yemek istiyorum.ay nasıl bitecek bugün saat daha yedi

incilideniz şu bira mayasına baktım nette yine kadınlar kulübünde kilo almak iştah açmak için kullanıyorlarmış bide göğüsleri büyüttüğü yazıyo bilgin varmı acaba:uhm:

bide bunun adımı bira mayası yoksa gerçekten bira yapımı içinmi kullanılıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…