5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar bugünüm de iyi geçiyor çok şükür sadece okulda nöbetçiydim son derste biraz kötü hissettim kendimi normalde yürüyecektim ama eşime dedim o geldi aldı beni..okulda yarım salatalık ve küçük boy bi havuç yedim...3 gibi bi domates yedim..biraz öncede eşim havuç soyup getirmiş onu yedim...tokum çok şükür..kendime geldim akşam üstü iyi hissedersem yürüyüşe çıkacam inşaallah.yarın et günüm tavukla geçirmeyi düşünüyorum..benim tek korktuğum gün yumurta günü..bakalım Rabbim hepimize sabır ve azim versin.inşaallah veriri kilolarımızı tez zamanda (amin)

a.s.evet canım diyetin dışına çıkmışsın... GÜNE HANGİ SEÇTİĞİMİZ GIDA İLE BAŞLIYORSAK YATANA KADAR O GIDAYLA DEVAM ETMELİYİZ...lmaz:ama motivasyonunu bozma. devam et. daha sonraki günlerde daha dikkatli olursun...

hbyrm benmde tek korkum yumurta günü inş son günü atlatabiliriz...:bbo:

a.s.sudanazım bence ömür boyu uygulayamayacağın sınırlar koyma kendine. bir gün bir yakışıklı ile akşam yemeğine gitmen gerekir se ne yapacaksın???? :sinifsinif: bu nednel kasma kendini açıktıkça liste ve diyet kuralları dışına çıkmadan ABARTMADAN küçük porsiyonlar halinde yiyebilirsin..kaydirigubbakcemile3 metobolizmanı ömür boyu yapamayacağın spora veya yeme düzenine alıştırmasan iyi olur diye düşünüyorum. tabiiki tecrübelerime dayanarak.....opuyorumnanaktan

hbyrm benmde tek korkum yumurta günü inş son günü atlatabiliriz...:bbo:

yumurta yerine süt ya da yoğurt yazıyor ? yumurtayla asla yapmam galiba ama yoğurtla olur bu iş.

şimdi gördüm bu diyeti. aslında sağlıklı görünmüyor fakat ablamın düğünü yaklaştı ve ben bi gr veremedim benneyaptımki

hani deseler ki bıçakla sağdan soldan kes at bunu bile yapacak kıvama geldim guclubacismile

a.s.(ALINTIDIR-İBRAHİM SARAÇOĞLUN'dan Dereotu zayıflama mucizesi Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yersiniz. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusuna fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir. )
birde Ender SARAÇ nane yağı koklamayı öneriyor. bu da iştahı kesiyormuş...
BENCE YILMA DEVAM ET... SONUNDA YAĞLAR DEĞİL BİZ KAZANACAĞIZ...:lepi:

ben bugün baya bir yorgunum çünkü salatama roka diye yanlışlıkla tere koyduğum için yarısını bile yiyemedim,yürüyüş yapamayacak kadar halsizim.gözümden yemekler geçiyor ama kararlıyım bu hafta bu işi gerçekleştirmeye.bırakın 5i 2 bile gitse haftaya daha hırslı başlıcağama eminim.okulda herkes benim sonucu bekliyo.eğer sonuç verirse büyük bir grup olacak hafataya yapan:)

y ben burada yağsız yoğurt bulamıyorum normal yoğurtu ölçülü yesem olur mu ki??ayran içmeyi düşünüyorum gerçi daha çok suyla karıştırınca kalori ve yağ değeri düşer diyorum..sadece yumurta yiyemem süt yoğurt yumurta düşünüyorum..
olur mu ya yağlı yoğurtla??

benimde çevremde ve iş yerimde herkes yapma bu diyeti hiç sağlıklı değil diyorlar
bu şekilde verdiğin kiloları fazlasıyla alırsın vs diye bi sürü şey duyuyorum ama benim motivasyonumu düşüremezler ben inanıyorum başaracağım :lepi:
ya diyorum aç kalmıyorum her besini alıyorum sadece yağ yakmak için tek tip besleniyorum, sporumu da yapıyorum her gün eee neresi sağlıksız eğer kilo verirsem çok süper olacak

a.s İLK SAYFALARDA BİRA MAYASINDAN SÖZ ETMİŞTİM.. kimse kullanmıyor mu????:sinifsinif: arkadaşlar eğer bira mayası kürü uygularsanız yorgunluk hissetmezsiniz. cildiniz çökmez. saçlarınızın parlaklığı gitmez ve de tırnaklarınız kırılmaz...yorgunluk olmayacağından diyete rahat rahat yürüyüş ekleyebilirsiniz...kaydirigubbakcemile2 opuyorumnanaktan

a.s.yağsız yoğurt bulamıyorsan eğer, çaresiz yağlı yoğurt kullanacaksın demektir. bu durumda yoğurt az, bol ayran ve yumurta ile devam edersen herhalde bir şey olmaz...opuyorumnanaktan

bira mayasını nerden alabilirim nasıl kullanılıyo hazırmı satılıyo bilgi lütfenn..Çok üzgünüm çoook

cevap için .çok teşekkür ederim canımmmm güzel bi örnek olmuş yemeğe gittiğimi farzedelim bi yakışıklıyla:asigim: saat 7yi geçti üzgünüm sen ye ben bakarım mı diycem en iyisi mi ben saat maat koymayayım acıktıkça yiyeyimkaydirigubbakcemile5

bira mayasını nerden alabilirim nasıl kullanılıyo hazırmı satılıyo bilgi lütfenn..Çok üzgünüm çoook

Bira mayası diyince gözlerim parladı,çünkü kilolarımı yemekten ziyade o güzel biralara borçluyum,ben bu kürü bi bira içerek gerçekleştirsemnasıl olurdu acaba,dolapta gözüm şuan vallabilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…